Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečas Nagy je jen pytel modrejch sraček.
  • Ubožák a slaboch, ještě zřejmě nic nepochopil. Pryč s ním . *16*
    • ... jaký palpost zastáváš ty?
  • Ten křivák lže až si věří jestli naj věřící tak jsem čiskej bůh srandy.
  • Nemám ho rád(ten nečas),ale nějak mě příjde jako objetní beránek chemika,přišli povodně rozpočet bude v hajzlu tak si vymyslí skandál s toljou(ZREALIZUJOU),tak jako lidi fakt jsme tak blbej národ že jim to budeme papkat tohle všechno,skoro každej asi ví kdo tady tahá za nitky už tolik let ať jako úředník nebo jako křesťanskej demokrat a nebo jako "DRUHEJ" v TOP09,proč to Tolja nezabalí?o co jim ještě jde,já myslím že jim jde o to domluvit spolupráci mezi topkou a sobotkou viz jednání o pražskym magistrátu,si to snad pamatujete jak kdu-čsl dělala koalice jednou vpravo pak zase vlevo atd.
    Lidi zamyslete se a až budou volby volte kohokoliv jen ne tyhle hajzli
  • Je to chlap, v rohu se vzdal a jde brečet. Ale bude tam ten krypl kuba. Šmejd střídá šmejda *16*
  • Nečas rezignuje
    Premiér Petr Nečas oznámil, že v pondělí podá demisi na funkci předsedy vlády. Učinil tak po zasedání grémia ODS, které jednalo paralelně se schůzkou špiček koalice.

    hurá...
  • kecy, kecy, kecy, ...
  • Nečas je bílý cikán, lže jak tiskne. Se nedivím, že černým se tak daří. Češi jsou pro katolíky póvl.
  • Při posledních volbách byl pan premiér ostendativně volit v Rožnově pod Radhoštěm.I s paní premierovou.Dobrý úmysl mu zhatili místňáci když na něj houfně pokřikovali "vrať se do Prahy,Nelez nám už tady".On je původem z tohoto města.To ovšem nikdo nevěděl že jej ovládá taková překopaná maďarská hlupaňa.Kdyby to tady lidi věděli tak by to Peťulovi hned na ulici řekli a on by udělal pořádek.Tak udělala hlupaňa pořádek s ním.Nyní vcházíme do fáze bajek.Nejpovedenější je bajka o ochraně pani premiérové před nebezpečím.Ještě děcka děcek překopané maďarky se budou muset ostudou schovávat - jak si z nich budou generace utahovat za takovou vidláckou obhajobu.
  • Tak jsme se konečně dočkali pádu vlády. Že to bude kvůli nějaké "nati" by nás nenapadlo.Nebo, že by se rozpovídal Janoušek před policajtama? Čas nám ukáže. Léto bude možná horké i veselé. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit