Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Péťa si asi v Polsku moc přihnul, jinak by tohle nemoh vypustit z huby.. *1*
  • Je to chlap, v rohu se vzdal a jde brečet. Ale bude tam ten krypl kuba. Šmejd střídá šmejda *16*
  • Nemám ho rád(ten nečas),ale nějak mě příjde jako objetní beránek chemika,přišli povodně rozpočet bude v hajzlu tak si vymyslí skandál s toljou(ZREALIZUJOU),tak jako lidi fakt jsme tak blbej národ že jim to budeme papkat tohle všechno,skoro každej asi ví kdo tady tahá za nitky už tolik let ať jako úředník nebo jako křesťanskej demokrat a nebo jako "DRUHEJ" v TOP09,proč to Tolja nezabalí?o co jim ještě jde,já myslím že jim jde o to domluvit spolupráci mezi topkou a sobotkou viz jednání o pražskym magistrátu,si to snad pamatujete jak kdu-čsl dělala koalice jednou vpravo pak zase vlevo atd.
    Lidi zamyslete se a až budou volby volte kohokoliv jen ne tyhle hajzli
  • ... ti ubožáci, co sem chronicky píší své plky, mají asi ho*no na práci
    ... tiscali je z tohoto úhlu pohledu v podstatě charitativní spolek :))))
    • Pane a vy sem píšete proč?
      • Protože je chronicky chytrej a má móóóc práce....
    • A nejsou náhodou ubožáci ti, co lžou a kradou a ti kteří je ještě obhajují?
  • Byl jste ve vleku Nagyový, poslouchal jste jí, a věděl o všem. Najali jste vojenskou rozvětku spolu. Teď jste nakonec Nagyovou opustil a potopil. Hnus !
    • ... co to je ta "rozvětka", blbe?
      • Vy si nedáte pokoj, ale najdu si vás.
  • Nečas Nagy je jen pytel modrejch sraček.
  • Nečas je bílý cikán, lže jak tiskne. Se nedivím, že černým se tak daří. Češi jsou pro katolíky póvl.
  • kecy, kecy, kecy, ...
  • Je mi ho tak lito, ze bych ho nechal zametat pred uradem prace. Pak by teprve poznal, co se tady deje
  • Co jiného čekat od poskoka Kikiny Pružinského.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit