Přejít na výpis diskuzí

Nečas k Bártovi: Soud nemůže dopadnout tak, jak si přeje veřejnost! Mně je to šumafuk

12.3.2012 18:27
22 příspěvků

Ze soudu s předsedou poslanců Věcí veřejných Vítem Bártou a poslancem Jaroslavem Škárkou (dříve VV) se nesmí stát politický proces, při němž se předem vytváří atmosféra, že soud má dopadnout podle veřejného mínění. V odpovědích na dotazy účastníků dnešního Žofínského fóra o ekonomických vyhlídkách ČR...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ano, takže v rámci svobody, demokracie a nezávislosti soudu, vláda soudu nařizuje, že Bárta musí být osvobozen a žalobci potrestáni....Jinak by to mohlo mít na vládu negatívní dopad a naši spokojení občané by tak utrpěli...
 • Kdyby si ten vepřohlavý buran nebral do své vlády sobě rovná individua, nemuselo k takovým soudním procesům vůbec docházet.
  Po listopadu se jediná, na feudálním dědičném třídním principu konsolidovaná a „vedoucí státní strana KSČ“ za účelem udržení své reálné moci, leninsky strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně spolu soupeřící: 1) „revoluční“ ortodoxně loupeživí, přízemní užiteční idioti zůstali v KSČM a odborech, 2) mazanější hajzlové „obnovili“ zničenou ČSSD, 3) nejcyničtější svi-ě založily ODS a estébácké hlídací agentury a pomalu zakládají novou krajně nacionalistickou a zamindrákovanou partaj, ani levicová křídla v šovinistické izolacionistické nabídce nezůstávají pozadu. Takto je totalitně vychovaný, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep.

  Není to sice vůbec žádná Havlova zásluha, ale „nepartajnická politika“ má paradoxně reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to celosvětově.
  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná personální adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného referenda a přímé volby :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt: „Právní stát" na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik
 • Ono je panu premiérovi jaksi všechno šumafuk.Hlavně ,že to vynáší,že jsou peníze pro něho,pro jeho kamarády,pro spolupracovníky,co dřou jako kůň,že všechno jde podle jeho plánu.
  ono se vždycky peníze navíc najdou,jak tvrdil Kalousek,když měl odpovědět na otázku,z čeho bude platit církevní restituce,vzápětí přišel návrh na další zvyšování daní,zmrazení důchodu,další škrty...ano,vy peníze najdete vždycky,protože je seberete těm obyčejným,co ještě mají práci a i těm,co ji nemají.
  Proboha,kdy toto bude mít konec?Nemá smysl tady nadávat na netu,je třeba něco dělat,protože ONI konají,oni nás berou u huby,ožebračují,okrádají a pak se nám ještě vysmívají.
  A pak je jim to šumafuk.Paráda,vítejte v Absurdisánu.
 • Nečasi podej za včasu demisi a rozpust tuto ODS vládu i stím dědkem z hradu než vás národ roztrhá.
 • Co to tady Toljo meleš o nezávislých soudech u nás? To si snad děláš prd.l? *1*
 • No a co si přeje asi veřejnost? Já si myslím , že jí o Bártu nejde ten nic špatného neudělal. Veřejnost spíš zajímá co se udělá s dalšími podvodníky kteří mají na svědomí miliardy. Z našich peněz. Co se stane těm kteří podepsali zločinné objednávky!!!!
 • co to asi žvaní ten náš straníky, který vybydlování národa nazývá zákeřně a podle reformami??? ...jeho slogan zn...škrty nebo dluhy...tak teď už škrtá invalidům vozíky a pacientům lékaře...v další fázi snad škrtne i ty nebohé invalidy a umírající...neboť je to neprodukrivní stádo neproduktivního dobytka, ze kterého již není možné něco vytunelovat??? ...snad jedině tak zlatou plombu po smrti???
  Klaus již také porušil Ústavu jeho údivem, proč je Bárta souzen za dobrotivé půjčky peněz??? ...zákeřná, podlá, licoměrná a cynická bolševická masáž a propaganda národa a vlasti.... k čemu máme soud a demokracii, když máme samozvané vůdce Nečase a Klause???...dle mého názoru...
 • Hanba, staří lidé celý život pracovali, celý život platili daně a pojištění a vy na sklonku života jim berete to nejcennější - bydlení a jídlo. Že se nestydíte, přitom byl důchodový fond rozkraden za Topolánka a starým nemocným lidem dáváte najevo, jak zatěžují státní rozpočet. Nájemné už někde převyšují důchod a staří lidé budou muset na ulici žebrat o kousek žrádla. Že vám není hanba. Rozdáváte statisícové odměny za běžnou práci a lidé nemají na jídlo. Modlete se hodně, aby pán Bůh vám odpustil a Nečasi a Kalousku měli byste si přečíst svatou bibli, co se píše o chudých lidech.
 • Jakej politickej proces,voni vole! Je to spíš na úrovni lunaparku. Tady jde spíš o to,aby tomu mlaďasovi,co to soudí,ve stáří zase nějaký revolucionáři nenapařili basu,jako tý bábě,co se jako mladý trdlo namotala do případu s Horákovou.
  • svata pravda
 • Když soudce nějak rozhodne, neznamená to, že to tak skutečně bylo. Soudce je jenom člověk a také záleží na tom, jak je mu kdo sympatický. Justičních omylů je docela hodně. Je jasné, že p. Bárta začal šťourat v korupčních kauzách a proto musel být odstraněn. Je to vládní mafie. I soudce může být korupcován.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit