Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...je to vše jeden velký xindl! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Už aby se dostali k moci komunisti.Ti jim zabaví majetky vyvlastní nakradené věci a pár jich postaví ke zdi.Pak bude klid.A můžou přemyšlet kde udělali chybu!Cinkal jsem klíčema ale dnes budu volit levici. Ods jsou nejhorší strana jaká je v česku!!
    • vždyť jsou to všechno komunisti, jen puštěný z řetězu a přemalovaný na modro. se soudružskými zlodějnami na věčné časy a niákdy jinak! *12*
  • Je to jen důkazem za co se v českém Švejkostanu považuje čest a morálka vůbec.
  • Jistěže navenek musí Nečas říct,že mu to vadí. Ale v podstatě nevadí. Nominoval by tam klidně i Kajínka pokud by hlasoval jak duo Kalousek-Nečas chce.Teď ještě prodají ČSA jak se už proslýchá a zbydou nám tady už jen povodně a zřícený hrad Kuks. Vše ostatní už má cizí majitele s akciemi na jméno a sídlem firmy na Kajmanských ostrovech. Pěkně to táta privatizace Klaus rozehrál.
    • jostě, přece potřebuje tvárné lidi se škralouoem, tedy vydíratelné *1*
  • Nečasi, ty máš ale najednou starost o morální čistotu ÓDeSáků ! Jste zloději, co na tom chceš najednou měnit ?!
  • ááále nío tak... prastaré přísloví přece říká SVŮJ K SVÉMU... a já bych dodala .. O JEDNOHO VÍC ČI MÍŇ co na tom sejde.... :-))
  • Měli mů říci hned, že ho potřebují jen na půl hodiny.
  • Kdyby to p.Nečas myslel vážně,tak by s Pekárkem zatočil disciplinárně tvrdě.Takto se dostává do pozice "mně je fuk",kdo mně podpoří,může to být i korupčník.A jak se chová Nečas,tak se chovají i jeho soukmenovci.Je to hanba naší,politické garnitúry,tedy celé vlády.A buďte tak vládo "laskavá"a přestaňte si říkat "vláda protikorupční".
  • Vaše vláda škodí všem a trestaný poslanec je už jen třešnička na dortu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit