Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by z něj konečně vylezlo něco rozumného? Nechce se mi to věřit.
  • Já furt tvrdim,že jsme šestnáctá sovětská repoblika.
    • No, byl by přístup na rozlehlou Sibiř, kde je to jak stvořené pro modré ptáky (Bluelotr birds) a tady by jsme nemuseli poslouchat to jejich kdákání o boji s korupcí.
  • Nikdo se nezmínil o vystoupení našich "Pussy Riot" v katedrále SV. Tam bude zakopaný pes projevu páně Nečase a Duky.
  • Pokus
  • Tak nevím.. po kolika letech Nečas ŘEKL PRAVDU?Glogalizátoři s klaunem Schwarzenbergem jsou ochotní pro své bezedné kapsy obětovat zájmy všech gójim, zejména Čechů. Ať jde ten Švýcar do Brusele!!! *12* *16*
  • V Nečasovi se probudil těžký komunista!
  • Tomu nechci ani věřit!!Havel se otáčí v hrobě!!!ODS už není demokratická strana???Tohle zavání Putinem!!!Co bude pan Nečas zakazovat potom??Co ještě bude škodit republice??Tohle by z huby nevypustili snad ani dnešní komunisté!!!
    • Co do toho pleteš Putina ty blbe v Rusku je větší demokracie jako tady.
  • Pane premiére Petře Nečasi. České republice škodí jiní, důležitější aktéři. Například vy a vaši námezní dělníci ve ládě. A věřte, že škodíte s mnohem větším důsledkem, než podpora České republiky Pussy Riot a Dalajlámy. Dalajláma a Pussy Riot se alespoň nějakým stylem snaží projevit svůj názor. Na to vy ale nemáte, pane Nečasi. Vy jenom posloucháte neřízení z Bruselu, zákony kopírujete ze světa a dál než na svýho pinďoura nedohlédnete. Česká republika Vám skomírá pod rukama a vy soudíte druhé??? Měl by jste začít právě u toho svého pinďoura. Věřte, že Vy, ani opoziční strany ode mne nedostali při volbách hlas a dále to tak zůstane. Jste prohnilý všichni do základu. Chce to zase velikou změnu.
  • Podpora ruské skupiny určitě, k dalajlamovi bych se nevyjadřoval
    • Plně souhlasím - podporovat ty holky - k jejich názvu bych se nevyjadřoval -může jen pan ministr zahraničních věcí - i když stále nevím proč právě on byl do této funkce zvolen / pardon - jmenován/-asi je to úlitba Habsburkům.
  • Voni jsou hlava pane premiére. A na to přišli sami? To měli říct už dřív, když jajkáča vyvěsila tibetskou vlajku z PS. Ale tak ubozí lidé jsou v PS. dál......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit