Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příspěvky na Nečasův projev jsou zde velmi negatívní. Já osobně rozhodně nehodlám Nečase nějak vychvalovat. Ale zatím jde o jeho první vyjádření, které je racionální. Kdo tady chce obhajovat Pussy Riot či Dalajlámu, tak ať si to dělá, ale bohužel nechápe, že kšeft je kšeft a idealismus či lidská práva do něho nepatří. I USA kašlala na lidská práva a kašle na ně dál, když jí jde o kšeft s rychle rostoucí Čínou. Peníze jsou peníze a nesmrdí. Ani lidskými právy. Ostatně i USA při svých bezpočetných "humanitárních " bombardováních klidně vraždila civilní obyvatelstvo včetně dětí a o lidských právech jaksi mlčela. Šlo o naftu, tak nějaká práva sem, práva tam, na tom najednou nesejde. Klidně mne označte za blbce, ale kdybyste se upsali, tak tuhle pravdu stejně neumlčíte. Nečas jenom poprvé pochopil, že potřebujeme také export a tím práci a nějakými "Havlovskopravdoláskařskými" bláboly ji nejen neseženeme, ale ztratíme. A pak hurá pod mosty - v tom případě si můžeme jít "vykolíkovat" čtvereční metr pro domácí stan...
    • V Tvém věku, by jsi už mohl vědět, že pravda je relativní- a jestli si myslíš,že jen TY vidíš očima toho nej.....tak si dej před jmeno "hloupý"
      • Relatívní je vůbec všechno, dokonce celý vesmír. Napsal jsem přece, že mne můžete klidně nazvat blbcem, ale tuto pravdu neukřičíte, ani neumlčíte. Svět a s ním i politikové a vůbec lidstvo vyznává mnoho idealistických teorií, ale celkově se chová pragmaticky a materialisticky - idealismus zásadně lidem slouží pouze jako apologetika jimi vykonaných materialistických činů....Vůbec nezáleží na tom, jestli si před svůj nick přidám přívlastek "hloupý"... úplně klidně si jej tam připište sám. Záleží přece na tom, jak se objektívně kdo chová. Pokud tomu nevěříte, můžete si dát namísto snídaně písně Pussy Riot, k obědu namísto jídla prohlídku obrazu dalajlámy, a k večeři si zazpívat třeba žalmy - ale jsem zvědav, jak asi dlouho to vydržíte (pokud nejste legendární hladovkář Mareček). Nepsal jsem, že se považuji za nejchytřejšího, ani nechválím Nečase, jenom naznačil, že "účel světí prostředky". Tak to bylo, co lidstvo existuje, je dnes a bude i v budoucnu... A když už jsem "hloupý", tak mi to nijak nevadí, dokud člověk sám o sobě si myslí, že je hlupák, nebývá to s ním tak zlé...
    • Ty budeš navěky jen otrok a sluha ... *13* peníze nebo život ..?
    • Souhlas.
  • Co by řek tomu Houston,Houston.
  • joudaljosef
    To co jsi pronesl tak to je hrůůůůůůza souduhu svazáku Nečasi, už ať jsi v propadlišti dějin.Doufám že ani pes po tobě neštěkne.
  • Bez Číny by Tibetané lezli po stromech !
    • Ty lezeš do dnes, i bez Číny *13*
  • Domníval jsem se, že Nečas má přece jen víc rozumu. Ale jak je vidět, je to stejný omezenec jako Klaus.
  • Co to bleješ za kraviny ty kr.tene pojebany.
  • Jak z kruhu ven
    Marek Řezanka
    S blížícím se druhým ročníkem Festivalu za demisi vlády, který se uskuteční 22. září od 12:00 na Karlově náměstí, je třeba se vrátit k masivní protivládní demonstraci na náměstí Václavském, která proběhla 21. dubna 2012. Co se vlastně v tomto období dělo? Nezůstal dubnový potenciál protivládních protestů nevyužit? Co vlnu odporu proti vládní politice otupělo a zeslabilo?
    • Kalousek,který zesměšnil Zapletala a pozval novináře,ať je z křoví vyfotí !!! Zapletal je šašek a nikoliv odborář !
  • No, konečně tu pravdu řekl někdo naplno.
    • Ty jsi taky blbej jak dlabaný necky co?
  • neuvěřitelné,, ten kluk Nečasů nejen že je naprosto mimo vnější realitu, ale už si nevidí ani do pusy. Jak může říct v jedné myšlence tak dvě protichůdné věci: "musíme zabránit" a podpora lidských práv. Dalajlámu, toho hocha mírumilovného, by nechal asi nejraději ušlapat miliardou číňanů, aby měl klid na export...že ten usměvavý pán tak leží všem těm kurvám bolševickejm v žaludku :-) copak jim asi vyved...?
  • Svazák zůstane svazákem a nikdy jinak. Mým světlým dnem je den volební.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit