Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Okamžitě pověsit. I s jeho ženou. *16*
 • Nicméně je vhodná doba pro vysetí rajčat a paprik. Také raný salát je již dobré vysít, aby byly vitamínky a mohlo se bojovat proti všelijakému svinstvu....
 • To může ten "Nepohoda" vykládat tak té své konkubíně když se jí jak otrok plazí u nohou a ona nad ním práská bičíkem.
  Kdyby měl být Pospíšil odvolán kvůli neschopnosti, tak by se to nestalo doslova z hodiny na hodinu. Nepohoda si na jeho místo přivedl z Brynclu toho bambulu, který však jmenování Bradáčové zabránit nedokázal.
  Možná v tom hrála svou roli i Klausova "amnestie", která by Nepohodovi za Pospíšila asi tak snadno neprošla.
 • Ještě zde chybí výblitek Přesčase mladšího a komedie je dokonalá.
 • Prosím vás, o tomhle gaunerovi napište jen, až bude v base, na samotce s tím přihřátým opuchlým dobytkem pospíšilem. Jinak mě tenhle svazák nezajímá a jeho blitky už vůbec ne.
 • Zalez Nečásku mlsnej Ocásku. Po tom co jsi se svou milenkou předvedl máš jediné právo-
  splatit škody a chodit s hanbou kanálama.
 • on snad tem svym blabolum fakt veri
  • jinak by ho jeho konkubína spráskala bičíkem. *1* *1* *1*
 • Pane Nečasi, paní Němcová a další, ODS, kterou jste repreztovali, tady udělala z politiky organizovaný zločin, který začal velkou privatizací (rozkradení státních podniků), ovládnutím justice a skončil třeba objednanou amnestií a abolicí pana Klause, kterou jste podepsal. Nesnažte se mluvit o nějaké objektivitě, dokud jste měli 118 hlasů, tak jste dokonce odhlasovávali i zakázání diskuze k danému návrhu zákona a prasili jste legislativu, jak se vám hodilo. Lidé na ulici byli pro vás a ještě pro pana Duku jen "lůzou" dobrou tak k volbám. Pospíšil se vám nehodil, protože chtěl nezávislost státních zástupců, což jste nemohli potřebovat. Podívejte se, co po vás zbylo, rozklad zdravotnictví, nakupování vzdělání a soukromé vysoké školy v každé větší vsi se směšnou úrovní výuky, problémy v sociálním systému, zprasený registr vozidel, tunel tunelu Blanka, Opencard, 2 miliardy rozkradené za IZIP, ProMoPro, kriminalita a megakorupce všude, kam se podíváte, nejhorší čerpání dotací za všech členů EU. Jediné téma, která vám jako vždy zbylo je už směšné strašení komunismem a strach z "dědků", na které se vztahuje lustrační zákon. Armáda má 12 půjčených stíhaček a 35 tanků, to jsou čísla do operety, to jsou všechno výsledky vašeho vládnutí,tak držte hubu.
 • od roku 89 je tato země zaprodána ,spronevěřena figurám ,zlodějum ,podvodníkum -je to až k nevíře s jakou tolerancí lidí byla tato republika,a ja dodnes je rozkrádána a tím i ponižována i s občany,je tu obrovskej chaoz občan okráda občana -žádná disciplina žádnej řad. podvodnici .exekutoři .zloději se nezastaví před ničím .moho zotpovědně říct , že komunista byl proti tomuto zločinckému režimu učen prvního ročníku . už není zachrany pro tuto generaci snad ta další zjistí a naučí se pořádku slušnosti a kvalitní statní zpravy naší země .zasloužila by si to i s občany tohoto státu . rozpadl se socialní system rodiny a jejich zabezpečení . je to panečku bída .sklonujem neustále jmena ritig janoušek nečas a samé pozitury zaprodané zločinu a nidko není aby je pozavíral an hazel do uranových dolu kopat o chlebě a o vodě .pospíšil ten slaboch uhlazená ten je k smíchu je to taková baletka . takový zakonodárce je pro republiku za trest .
 • Jasně, Pospíšil skončil kvůli Naďové...s ní nemohla po nocích dřít jako kůň...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit