Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to tu řádí za Fantomase co umí počítat jen do pěti, někdy i do šesti? *12* *1* *1* *1* *1* *1*
    • JPP povídala, že je to cvičený šimpanz Tonda a je prý docela inteligentní. Naučil se klikat do šesti, někdy i do osmi, občas se ale uklikne. Zastupuje jednoho anonyma, když spí. A docela mu to jde. Jen se s tím dotyčným nechce dělit o banány a tak dochází na emoce a nízké pudy. Opičák díky své síle lehce vítězí. To se poté odráží na kvalitě příspěvků nevrlého "jako anonyma Lojzíka, alias demokratky Simony atd.", který celou situace hrotí a Tondovi nadává do Putina. Co však je na tom pravdy? Kdo ví? Lojzík Simon jako anonym totiž drží bobříka mlčení a klikání.

      *1* *1* *1*
  • Kéž by dárky v hodnotě 10 milionů dostaly handicapovaní, senioři, či nemocné děti. Pro ně ale naši mocní partajní šizuňci a jejich financemi spříznění loutkovodiči neudělají naprosto nic. Hnus a hanba! *12* *16* *12*
    • Tak hlavně ať úředníci dělají, co mají. Sociální stát jsme ažaž. Hlavně by se měli podpořit mladé rodiny, začínající podnikatelé, nešikanovat živnostníky atd.
      • Jasně, ale já hovořil o dárcích, které ve výši 10 mega dostala vrchní kantýnská od těch, kteří si ji chtěli nějakým způsobem "koupit". Na ty děti a další, se občas vypisují trapné soutěže ve sběru zátek apod. U nás, až na jednu "etnickou výjimku", nevidím tak zásadní problém ve vysokých soc. dávkách, jako spíše problém malých mezd. *16*
        • Trochu směšujete jabka a hrušky tiradore. Ale kus lidské pravdy v tom máte, chápu ji. Hlavně se tady bavíme o těch úplatcích. Jaňule byla vlivná a i když jí čouhá sláma z bot nebo právě proto, lačná luxusních daů, vajíčka od babičky by jí jistě nestačila. Podle mě neměla na tom místě vysokého státního úředníka co dělat. Dost možná na tom, že si chováním k podřízeným léčila své mindráky. Neuměla pořádně ani jeden světový jazyk, pochybné studium na pochybné univerzitě, absolutně nekulturní nesoudná osoba. Věřte mi, že mě to víc žere jak Vás, protože jsem dlouholetý volič ODS. Uvědomte si ale, že tady smysluplná diskuse nemá valný smysl...Fantomas nakliká mínusy mně a hned vzápětí Vám, ačkoli jde o dva diametrálně různé názory.. *1* *1* *1*
          • Máme velmi podobný pohled na věc. Byť, ODS není můj šálek cikorky. Vrchní rozmarná kobyla vzešla z kantýny a to už mnohé napoví. O jejím sexuálním protějšku to platí podobné.

            Zdejší ubohý živočich, klikající ty své mínusy, patří ke stálému inventáři tiscali. Kliká si ty své mínusy a nepochopí, že takto si dobré jméno nevybuduje. Mění si své nicky jako pampersky. je zlý, zapšklý a nemocný. *1* *1* *1*
  • Takže Rusák Tirador není zabloován. Stejně nebyl zablokován Rus BTW
    který použil dvě sprostá slova. Fajn.

    Tiradore jsi Ruský DEB.L který si nadělal do kalhot kdyřž dostal výzvu k souboji.
    Tvbůj fotr je mentálně zaostalej a tvá matka mu zahejbá se sousedem.

    Pokud bude tento příspěvek zablokován jde administrátor k soudu pro lidská práva
    za diskriminaci. Po jeho skončení mu nezbydou ani kalhoty.

    Když neumíte bránit napadaného přispěvatele budu se bránit sám.
    • Nevím, jestli nějaký kus diskuse nechybí...ale jak čtu tiradora, tak jeho příspěvky jsou relevantní k tématu. Řeší se tu problémy a úplatky Jany Nagyové. Tento příspěvek, nicku "Putin je terorista" je zcela mimo mísu a měl by být smazán, protože jde o osobní invektivu vůči tiradorovi.
      Lidi, chovejte se jako lidi!
    • Lži a pomluvy, urážka na cti...mí rodiče se bohužel nemohou bránit, jsou hodně let po smrti. Za clonou PC tě není vidět, jinak by to mlasklo. *12* *16* *12*

      Admine, tyhle urážky mých mrtvých rodičů považuješ za "korektní"? Já ne. *12* *16* *12*
    • Velmi věcná poznámka k tématu, dokonce se sedmi autoplusy. *1* *1* *1*

      Nebýt tě tady, srandisto, ani by mne to tolik nebavilo. *1* *1* *1*

      Takže znovu...vrchní ředitelka patří před soud, tečko. *1* *1* *1*
  • Žádám administrátora o okamžité zablokování Tiradora který nepíše k tématu
    ale pouze napadá oponenty na debatě.
    Simonu jsi pomáhal vyštvat tak ji nevolej .

    Pokud nebude zablokován budu to brát tak že tu platí dva metry- Rusáci mohou nadávat
    a špinit zatímco jejich odpůrci jsou na následné reakce trestáni.
    V tom případě bych se musel obrátit na EIropský soud pro diskriminaci.
  • Proč se na tiscali někdo zaregistruje, aby poté psal "jako anonym"? Jen zbabělec tohle udělá, protože má ke své zbabělosti důvod. Každý, kdo zde nediskutuje se zeleným emblémem tiscali, je zbabělec. Ani více registrací totiž neskryje IP adresu. A jen veký zbabělec si zkouší nainstalovat Hall a pod. programy. Já jsem tirador, s emblémem tiscali, ty a tobě podobní jste zbabělci. *12* *16* *12*
  • Ištván odstřelil řádně zvolenou vládu ale důkazy žádné nemá.
    Jedná se tedy o puč státních zástupců a Ištván musí být uvězněn.
    Handlování patří k politice. Bez něj by žádná koaliční vláda nikdy nevznikla.

    Tiradore Simonu nevolej. Tak dlouho jsi ji špinil až jsi vyštval z debaty.
    Její příbuzní a kamarádi jsou ze Španělska. Dá se to snadno dokázat.
    Pokud to nepřestaneš popírat půjdeš před soud a odejdeš od něj jako usvědčený
    lháŘ.
    • Ty jsi dobrý blázen.. *1*
    • Co to má bejt za blábol??????
    • A ty, Simone Simonoviči půjdeš do ....blázince. Ačkoliv, ty už tam jistě máš své místečko v pohodlném klecovém lůžku s nápisem "Nekrmit, nebezpečné zvíře"...protože takto se normální člověk nechová.
      Vezmi si prášek a jdi si hajnout.

      Vrchní ředitelka pochybila, nechala se unést mocí svého amanta, jo, to se kantýně nemůže stát.



      *16* *16* *16*
  • Nicky alenka a Honza Nedvěd jsou jedna osoba. Náš oblíbeny zbabělec, kterého "svědí pěst" a chce se bít. Ovšem, v jeho argumentačním "nivé" je nejvyšší stupeň dovedností klikat mínusáky.

    Jako anonyme, jsi čitelný jako dítě a ani to zbabělé schovávání se za X nicků ti nepomůže.

    Paní vrchní ředitelka si zaslouží jedné, řádný soud a zasloužený trest. Pravda vítězí! Aspoň někdy a někde. *1* *1* *1*
    • Tak si jich nevšímejte no. S bláznem nemá cenu diskutovat, ale Vy už víte ne..:-)
  • To nebyly "dárky", ale všimné, aby si mocná paní vrchní ředitelka "nevšímala, nebo naopak, všímala a svého amanta nenasměrovala, nebo naopak nesměrovala, správným směrem. Každý normální slušný člověk si o tom myslí to své. V Číně by již dávno zazněla salva a u nás? U nás se dotyčné světici ještě žalobce časem omluví a zaplatí ji újmu na cti! *12* *16* *12*
  • Hezké, máme tady retardovaného mínusáka zcela bez argumentů, jeho oblíbeným číslem je t.č. "6". *12* *16* *12*
    • Á , už je tady a v rychlé akci. Nějak brzy ze Španěl, Simone! *1* *1* *1*
      • Tím trapným klikáním jen potvrzuješ to, co uvádím. *1* *1* *1*
  • já nevím, snad jí to závidíte nebo co? už dávno a dávno je pozorováno i konstatováno, že imperialistický kapitál a zločinecké struktury srůstají, , spojují se i rodinnými vazbami, vzpomeňte toho privatizátora Škodovky v Plzni, akcie ad státu zdarma a nakonec v rodině zeťák podezřelý z vraždy a jednoznačný mafián.... tak to prostě chodí, to jsou zákony, kterými se kapitalismus řídí, co je na tom k divení?

    Nebo si snad myslíte, že Rittig, Bakala, Gross, nakonec i ty naše celebrity, které dostávají drobky z bohatých stolů, dělají tak skvělou práci, že si své příjmy zaslouží? Kdyby nekradli a nepodváděli, nežili by si tak, jak si žijí.
    • Co jí máme závidět pusinko? Že si udělala titul na Univezitě J.A.Komenského, která má nyní problémy s akreditací? Nebo, že brala úplatky? Nebo, že dřela jako kůň? Nebo že si omotala kolem prstu expremiéra? Já jí to nezávidím, porušila právo, musí být potrestaná..! Jak to tady bude za chvilku vypadat, když si vysoký státní úředník bude dupat nožkou jak se mu zlíbí a brát peníze za nic?! Na tom místě neměla vůbec co dělat! Tam má být kočka, která má aspoň dvě vysoké školy, a že takových je, neválí se s kdejakým vobšourníkem, umí vystupovat, je reprezentativní a hlavně zastupuje zájmy ČR, což Jaňule evidentně nedělala! Hlavně mi nepiš pindy o tom, že se zatím nic neví...z dostupných důkazů je toho na ni dost.
    • Máš pravdu, ale nyní oblíbené číslo "mínus šest", bez slova PROČ, jasně ukazuje, že se tady nic nezměnilo. Není argument? Nevadí, kliknu si "demokraticky" mínusáka a je to! Jenže, autor článku neví, za co? Proč s ním "oponenti" nesouhlasí? Já myslel, že je tady diskuse, kdy svůj nesouhlas je možné a logické sdělit. Nebo to je pouze podle "nicku"?! Aha....asi. *12* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit