Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to nebyly dary, ale uplatky, takze vsechno postavene na hlavu, za nezdaneni z toho vyvazne snadno, ale uplatky jsou jina vec....v tom postaveni si nesmela vzit nic natoz od nejvetsich ceskych firem...
  • Proti těmto novodobým "demokratickým" šmejdům a zlodějům byli komunisti jen příštipkáři a učňové.
  • Vážení možná ta dáma nějaké dárky nepřiznala, ale kdo z poslanců, senátorů, ministrů a prezidentů má čisté svědomí. Kolik z těchto jmenovaných dostalo dárky nebo úplatky, které nepřiznali. Je to jen zástupný důvod aby se zakrylo to, že soud nenašel jiný důvod k potrestání.
    • takže když je v republice jeden zloděj, který se nechytne, ostatní se musejí pustit? jeden vrah, kterého nedopadnou . všechny ostatní netrestat?
    • Vy Ole, takové "nějaké" dárky bych chtěl dostávat také. Daň bych zaplatil.
    • někteří dokonce i kradli
    • Nj, ale tady se řeší voplácaná Jaňule. Musí sedět. Za to jak "dřela" jak kůň a odměňována daňovými poplatníky, za zneužití pravomocí a konečně sama se svým svědomím a morálním pokleskem vůči manželce slaboduchého Nečase taky musí sedět ve své hloupé hlavě se svými vulgárními myšlenkami. Jinak by ty soudy byly k ničemu.
  • Njn,to se to hoduje,když nám ostatní dávají *3* *3* *3* . Jen tak nějak nevěřím,že ji za podvody spravedlnost dostihne *13* *13* *13*
  • Ištván by měl být potrestán.

    Je jasné že se jednalo jen o odstřel vlády Petra Nečase. Otázkou pouze zůstává
    na čí rozkaz a v čím zájmu byl odstraněn.
    Kšeftování s korýtky.. směšný důvod. Na každé radnici a v každém parlamentu se
    handluje. Ono každá podpora totiž něco stojí.

    Ištván tvrdil že původně sledoval kmotry. O těch už se mlčí a nikdo zatčen není.
    • Na které radnici pracujete, že tak dobře znáte poměry? A proč jste tuto skutečnost neoznámil?
      Jinak- líbí se Vám takové politikaření a kšefty?
      Směšný důvod? Vy asi daně neplatíte, že? Tudíž je Vám k smíchu jakékoli zneužití peněz vybraných od poplatníků. Z cizího krev neteče.
      Nečas byl odstraněn v zájmu slušných lidí, kteří nechtějí být "moralizováni" kriminálními živly jako jsou tihle... *12* *12* *12*
    • Ištvan a Šlachta se konečně do korupce a zločinú Nečasové vlády a kmotrů obula a najednou byl na ně vytvářen tlak,aby dále nepokračovali.Zločinost Nagyové,Nečase a trafikantů,kteří byli na tlak shora propuštění z basy tam patří a většina Nečasovy vlády s něma včetně bývalého vedení ODS.
  • Mě by zajímalo, jak daní dary politikové počínaje Zamanem až k starostům. Také jim něco hrozí? *14*
    • Dary pro prezidenty tady zřejmě blondýnko,jiná tak hloupá není nepatří a navíc Zeman ze svého platu měsíčně dorovnává dluh ve státní pokladně,který Nečas včetně Kalouska dotáhli něco přes bilion korun.
      • dary prezidentovi nepatří jemu, ale Hradu a bylo tak vždy,.. dokonce za Husáka byly i vystavovány.
  • Já jsem k vánocům také dostala dárek, kolo za 18 000kč. A jsem zřejmě v průšvihu, protože jsem také neodvedla darovací daň *3*
    • ano, pokud ale on manžela, pak je kolo stále v SJM, takže to není opravdový dar.
      • Jéžiši, vy furt neděláte, že nevíte o co jde...ale Vy to víte, pusinko..:-)
    • Paní/pane Alenko, nechte toho bagatelizování kriminálního chování nebo si o Vás budu myslet to, co si myslím o paní Nečasové/ dříve soudružce Nagyové.
    • to záleží v jakém jsi vztahu k dárci *3* ,jestli rodina,tak samozřejmě nic neplatíš *1* *1* *1*
  • No Al Caponeho sice taky dostali na daně, ale u nás... z toho vyjde s čistým štítem a ještě jí něco budeme muset zaplatit... Jako u většiny podobných případů. A zákon od dokkladování příjm,ů stějně nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit