Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No fakt je,že lidi jsou čím dál větší dobytek a na druhou stranu jsou strašně rozmazlení. Ale řešení je poměrně jednoduchý. Umožnit skutečnou konkurenci v dopravě a zrušit veškerý dotace.Tím pádem by mohly být nižší daně(z toho ty dotace jdou) a lidi by si sami vybrali s kým a čím budou jezdit.
  • Skutecne si myslis, ze ceny bez dotace bude nekdo ochoten a hlavne schopen zaplatit? Mimochodem ve vsech civilizovanych zemich na zapad od nas se osobni doprava dotuje. Zeleznicni i autobusova!
 • Celý život jsem vas vozil milé děti,nejhorší cestujíci však byly děti z "goralije" !!! A p. Kantor podívejte se na druhou stranu Cantorie a pak porovnavejte.
 • Co se týče čistoty vlaků jsou z výchozích stanic perfektně uklizené ale ti kritizující cestující dokáží udělat za prvních 20 km jízdy v kupé než ho opustí takový bordel že u vlaku který jede např. 300 km je zbytek cesty nepoužitelné.
  • Souhlas. Chtělo by to tnovu Osožáky, nebo alespoň záznamy z kamer a tresty. Ony některé ty Veškrnovy "zvrhlosti komunismu" byly přece jenom k něčemu, jako byla ona OSŽ.
 • A jak by manazeri prisli k pohadkovym gazim ,kdyby "popelnice dali do srotu"?Vzdyt by ti chudaci nevysli s platem a museli by si utahnout opasky.Zlaty padak potrebuje kazdy,kdo
  je vyhozen.
 • Měli by jste se zajet podívat do okolních zemí a srovnat tu kvalitu současně s cenou,znát státní dotační politiku a potom srovnávat. Všechno má rub i líc. *5* Zároveň si k tomu dopočítat zátěž na životní prostředí atd.Ale většinou soudíme krátkodobě,podle momentální zkušenosti.
 • jen ještě k těm Regiožetům.... že by to bylo pohodlné cestování , se říci rozhodně nedá. Být usazen na ekonomickém sedadle jako housle ve futrále, nebo vajíčka v krabičce - nemoci se pohnout, kufr musíte mít pod nohami, protože v uličce být nemůže a nahoru jej nedáte. Při vysouvání se z místa musíte napřed srovnat páteř od pokřiveného skrčení a nechat uvolnit cévy protože krev ve skrčencích špatně proudí...... hmm jo elegantně vypadají... ale naši předkové věděli, proč "popelnice" navrhli jak navrhli aby cestování bylo pohodlné. Po častější hodinové jízdě v Regiojet z Vás za chvíli bude invalida... tedy budete-li .... ale my jsme holt chytřejší než byli naši předkové.. jo to jsme
  • To jaa: Vy jste, jak člověk čte úplně nejchytřejí, Váš je tady na Tiscali.cz škoda, nechcete radit Zemanovi, jak má správně dokurv*t republiku? Jste přímo horký kandidát na jeho technického poradce...Takoví "kozičkáři" jako Vy zcelovali pole pro JZD, kteří měli tak akorát květináč muškátu za oknem, výsledek známe všichni, meliorace atd...Míru zdar, soudruhu.. PS: Dobrá rada, můžete jezdit MHD v Pchjongjangu v Severní Koreji...Tam budete mít jistě větší pohodlí. *3* *1* *1* *1* *1*
   • Takovým jako Vy dát zase onu minimální mzdu a nechat ho ať si chrochtá. A pak by mohl kdekoli.
    • To Jan33: Vy jste fakt chudák bez komentáře... *3* *1*
 • S ČD jsem jel za posledních 20 let jenom dvakrát, pokaždé to bylo, když mě nabourali auto. *14* *14* *14*
  • Jsem rádi že jsi přispěl k ekologické dopravě a obětoval se .
 • Jizdné ČSD se za několik let zvedlo mnohanásobně,na některých tratí zůstala kultůra cestováni jako ve druhé polovině minulého století.Mnoho tratí se zrušilo.Je dobré,že ČSD má konečně konkurenci a nyní záleží kdo bude levnější a poskytne pohodlnější cestování.ČSD to jistě nebude když na mnoha tratích jezdí opravdu místo vlaků popelnice.
  • ČSD to určitě nebude , možná ČD.
 • Ten kdo článek napsal i ten kdo jej nechal zveřejnit by se měli zastydět. Pokutu by zasloužili oba. Přeji všem krásný den.
 • Můžou vás na.rat takoví omezenci jako justicia?Viděli jste vlaky v usa? viděli jste metro třeba v New Yorku?to je taky železnice.Tam se do některých stanic bojí lidé i vlést.Ale justicia ta to tam zná,nezná mě, ale hned ví kam mě zařadit.Pro justinu: yes cow, a few years I lived in the USA.
  tady máš jeden z těch nepočmáraných vlaků http://www.flickr.com/photos/21151899@N03/5582787228 http://images.nycsubway.org/articles/recent-bimg_3346.jpg http://www.nycsubway.org/wiki/Recent_New_York_Transit_History a to by jste měli vidět do doprasené metro v novém Yorku.
  • To :-) Smile, excuse me, ale jsi v ů l. *3* *1* Of course, in New York jsou stanice metra, kde opravdu není radno příliš se zdržovat, ale tím je myšlena oblast New Yorku od takové 150 ulice výše, kde je to samý černoch, ale tihle černoši jsou asi jako u nás cikáni.... *13* Můj příspěvek ale mluvil o transkontinentální železnici, jestli víš, co tím myslím, dále tou čistotou není myšlen pouze New York, který samozřejmě jako každé velkoměsto má svoje chyby.. Běž se podívat na nějaký středozápad, oblast národních parků atd.. Nikde tě nikdo neokrade a nemusíš mít strach, že tě někdo přepadne... Když jsi tak chytrý a žil jsi tam několik let, jak "honosně" píšeš", tak by jsi se s tímto dozajista setkal.. Ale 1) buď jsi pouhý hospodský tlachoň, anebo 2) jsi další podobný typický Čech, který potřebuje v očích české veřejnosti vyvolat pocit, který již po desetiletí šíří komunisti, že ti zlí imperialisti ožebračují chudý lid.. Tam tedy nikomu nehrozí úmrtí od hladu, což tady při (ne) sociálním cítění, které zde panuje se nedá říci ani omylem...Máme jedny z nejdražších potravin( viz Babišovy "úžasné" Kostelecké uzeniny) a proč, protože lidé nemají v sobě vypěstovanou morálku, aby nekradli.. Proto se "lepí" díry v rozpočtu tím, že se musí zvyšovat DPH apod., když se nevybírají daně, tak jak se měly vybírat již přes 20 let...Všichni nadávají na Kalouska, ale on jako jeden z mála se snaží ty díry v rozpočtu alespoň zmenšovat na rozdíl od socanů a komunistů, kteří ty díry permanentně zvětšují svými "nápady".(Zmenšil dluh veřejných financí za 4 roky ze 6% na 3%, které požaduje EU...) Podaří se něco takového socialisticko-komunistické "družině" po volbách? Asi sotva...

   Viz příspěvek o úrovni cestování v Německu. a já připojuji svoje hodnocení britských vlaků, které nemá hned tak nějakou konkurenci, snad pouze již citované švýcarské dráhy, které jsou vesměs soukromé..

   Asi jsi pravděpodobně jedním z podobných českých chuligánů, kteří dělají brajgl, kamkoli přijedou a myslí si , že jsou borci, když hulákají na lesy a na každého ukazují vztyčený prostředník.. Jak hluboce klesla úroveň českého národa v porovnání s vyspělou západní etikou a kulturou.. Zamysli se sám nad sebou, jestli jsi taky nějaký "kosočtverec" ve vláčku nenamaloval? *3* *14* *1*
   • Máš pavdu Justicio,jsem vůl.Místo co bych šel dělat něco pořádného,tak se tu s tebou hádám.Ale zasmál jsem se.Skoro šedesátiletý chuligán,a dělám brajgl *1* .Já měl tu smůlu, že mě firma vyslala zrovna do New Yorku.Nicméně si stojím zatím,že zato jak se dnes chová mládež nemohou komunisté.Tak jako nebylo vše za socialismu špatné,není na kapitalismu vše dobré.
    • S takovými nemá cenu vůbec polemizovat. Jsou to jenom ubozí Jidášové a farizeové s klapkami na očích jen pro to svoje. To je nakonec jejich základní životní ideal....
    • To :-( Jste prostě rudý chudák. Podle hesla lhát, lhát až se stokrát opakovaná lež stane pravdou. To neříkám já, ale přede mnou Hitlerův pobočník -Goebels a komunisti tento lidský paskvil jenom zdokonalili..Komunisti za ní bezesporu můžou, protože se vysmívají všem principům slušnosti. morálky a spravedlnosti...Míru zdar, soudruhu, můžete si kecat co chcete, stejně Vám nevěřím.. Ten Váš příspěvek je tak neuvěřitelný stejně jako Vy... *7* *9* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit