Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Televize kde je maskotem Kalousek,které platime koncesionářské poplatky a učinkuji v ní moderátoři typu Moravce a Jílkové,kteří neustále skačou tázaným do řečí a nenechají je domluvit,Bohdalová v hoby naší doby která tam kuňká,že se na to nedá dívát a podobně mezi ty nejsledovanější patřit nebude.
  • Mám ráda večerníček! Jenže po něm vždycky přijde mamka abych si vyčistila
    zoubky a šla spinkat. A ráno zase do školky. To není fér. *8* *8* *8*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Televize je zabava pro chude lidi -tipicky DUCHODCE!!! *11*
    • ale můžeš si u ní zakouřit,jinde to zakazuji,takže kam chodit?
  • Vážená Ludmilo Hamplová, tady vůbec nejde o nějaké očkování, ale o problém, který způsobují celé společnosti nevědomí užiteční idioti, přesně takoví, jako jsi ty, Ludmilo. Celá realita je jedna velká konspirace, což si nyní lidé začínají uvědomovat. Jak hluboko klesla ČT, když vysílala ty vaše stupidní bludy celá desetiletí? Kolik škody jste napáchali na celé společnosti, když pod těžkou hypnózou utajujete fakta o realitě. Užiteční idioti typu Hamplové jsou ještě větší matrixové loutky než oběti jejich expertokratických bludů. Nyní se chováte jek zfanatizované stádo debilů, když si někdo dovolí nesouhlasit s vaším zesra.kovatělým názorem. Ve středověku jste to měli usnadněné, rovnou jste upalovali. Jediným posláním farmaceutických firem je udržovat lidi nemocné! To jsi nevěděla Ludmilo? Nejsi náhodou lékařka? Je mi s tebe na blití.
  • Na ČT jsem se nikdy nedívala.

    Mám ráda telenovely. Vždy jsem si u nich hezky poplakala.
    *8* *8*
    • ČT je nejhorší televizní společnosti v této zemi,které navíc platíme koncesionářské poplatky a nedá se na níé dívát,co bylo k vidění tak zrušili viz pošta pro tzebe a na nějaké reprízy a hovadiny,která tato televize uvádí teprve ne a na její logo Kalouska,který je na jejich obrazovce každý den teprve ne.
    • novely pro tele.... *4*
      • ano, jako by byly pro Simču přímo točené *3*
  • nám stačí jakékoliv její zpravodajství, nikdy se ještě nestalo, že by se objektivitě jen přiblížila, ČT, kterou živíme. Třeba její zpravodajství o Ukrajině - a to je snad jediné plus - je tak zaujaté a poskytované přímo z USAzadku, že příchylnost lidí k Rusku rostě - co je moc, je příliš.

    tak dementní pořady, které oba vysílá a to i Historie c.z. prá naučný pořad, s tím by soukromé TV brzy přišly na buben.
    • no když je platí pan kníže a jeho strana co bys holka čekala že *13*
      • pokud vím, tak ČT platím i já a moc bych se divila, kdby senila platil poplatky...
  • Ty pode mnou sám nejsi objektivní.

    Rusko žene svět do války.

    Zacharčenko dnes pokolikáté už!!! pošlapal Minskou dohodu když požaduje nezávislost
    pro Doněck přestože v minské dohodě uznal že Doněck je součástí Ukrajiny.

    Současně pokračují Rusové v boji o Mariupol - který by jim zajistil spojení s Krymem.
    Takže Rus překročil Rubikon a snaží se ukradnout i Východ Ukrajiny.
    • a přemýšlet.....je trapné vyvalovat rozumy když o těch věcech člověk nic neví a přečte si tak akorát Blesk nebo Aha
      • Je to oficiální zpráva!!

        Takže už není o čem jednat. Válka bude.
        Ukrajina přišla o Krym ale rozhodně si nenechá ukrást Východ země.
        • oficiální zpráva mimo téma co?
  • objektivní a vyvážená? To to trvalo. A jak vidím samozvaní inkvizitoři dostávají hysterický záchvat, že si někdo dovolil zpochybnit jejich "náboženství". Pokud se námi OBČANY placená ČT nenechá zastrašit různými pseudovědci a samozvanými "znalci" snad se konečně z obrazovky dovíme i o tom jak už v článku bylo zmíněno, práškování zvaném chemtrails, o tom že před sto lety profesor Wartburg objevil živnou půdu rakoviny a jak levně a efektivně z toho marasmu ven (dostal zato nobelovu cenu avšak dál jsme tráveni předraženým jedem na krysy vydávaným jako údajná "léčba") dovíme se snad konečně jak FED se svou zvráceností zvanou úroková pseudoekonomika se snaží vyvolat světovou válku s Ruskem, jak Amerika žene svět do prů..eru svým komplotem s mimozemšťany a proč musel Kennedy zemřít.....a pár dalších bonbónků které nám svými bludy samozvaní inkvizitoři už sto let zatajují a maskují. Ve středověku by podobní "znalci" hnali redaktory ČT na ohnivou hranici vedle Husa Jany z Arku, údajných čarodějnic a kacířů. Ale už nemáme středověk a máme internet z toho musí mít pseudoznalci bezesné noci a hrůzu co jim lidé provedou AŽ SE DOVÍ PRAVDU JAK JSME STO LET PODVÁDĚNI OKRÁDÁNI A VRAŽDĚNI pro jejich moc a soukromé zisky.
    • Bože, do kohos to duši dal.....
      • a nerozumíš tomu, tak se k problematice prosím nevyjadřuj, působí to směšně. Nejdřív si o tom něco zjisti....Teď se soustřeď na fanatické mávání rudým praporem na barikádách, to ti jde skvěle......v tom si se Simonou rozumíte...každá na opačné straně a máte o zábavu postaráno.... *3*
        • hele ty nenech své děti očkovat, a vlůbec je nevoď k doktorovi, magore a pak sem vyhřezni nějaké své stupuïdní bláboly a vymysli nějakou novou konspirační teorii, neználku
  • Drobet odbočím:

    Rada ČT přišla s tím že by lidi měli platit i za PC,tablet nebo chytrý telefon.
    Dám jim radu ať se udělají placeni jako HBO a pak uvidí ten zájem.Do roka skonči!
  • Tak si říkám, jestli jsme viděli stejný pořad. Viděl jsem to dvakrát (podruhé na Youtube) a pro mě, jako nezaujatého člověka vyplynul závěr, že hlavním problémem není to, že se očkuje, ale to, že se očkuje proti dvaceti až třiceti nemocem naráz. Bylo vysvětleno, že je to pro miminko poměrně velký nápor a navíc bylo upozorněno na nedostatečné testy kombinací některých vakcín v těchto mixech. V závěru bylo zmíněno, že se musí bojovat za odlišný přístup, tedy očkování proti třiceti nemocem klidně, ale aby to probíhalo postupně. V tom nevidím žádné bludy ani šarlatánství.

    Teď mě doufám někdo nazve ortodoxním odpůrcem očkování, léčitelem a bůhví, čím ještě.
    • a teď si představte, jaký nápor by pro takové neočkované miminko byl třeba záškrt, černý kašel, tetanus, žloutenka..... zlaté očkování, Já své děti nechala očkovat i vakcinami navíc neplacenými z pojištění - a nelituju
      • VŘELE S VÁMI SOUHLASÍM já jsem svého měsíčního chlapečka ještě navíc dobrovolně nechal očkovat proti klíšťatům (co natom že nevyleze z peřinky) nilské horečce a pro jistotu i proti zánětu vaječníků a rakovině děložního čípku..... *6* TEĎ UŽ SPÍM KLIDNĚ ještě zvažuju vakcínu proti aids sars ebole a pár dalších.....
        • hloupý vtip a nesměšný, asi nemáš měsíčního chlapečka, protože bys věděl, proti čemu je již z porodnice očkován. pokud máš ale dítě postižené, které nikdy z peřinky nevyleze, pak za očkování přoti klíšťovce nevyhazuj peníze a nikdy ho nepokládej na trávník.

          Očkování proti ra,ovině děložního čípku začíná být doporučováno i pro chlapce kolem puberty, protože snad má chránit proto rakovice prostaty.

          zbytek tropického očkování bys i ty rád podstoupil kdybys jel do těch oblastí....
          • se dá bojovat s hlupákem...jak jinak se ti mám bránit...?
        • Hele jakkoliv to zní ironicky, tak je to smutná pravda. Shodou okolností máme dvouměsíční holčičku a tohle téma je pro nás aktuální. U doktorky jsme dostali tři možnosti očkování, základní a pak dvě s doplatkem. Když jsem se zeptal na rozdíl, tak nám dala letáčky a ať se rozhodneme. Na letáčku mimo prázdných řečí a reklamních triků nic. Tak jsem hledal na internetu, co že to tomu našemu miminku za pár tisícovek navíc dopřát. No a dospěl jsem k tomu, že si můžu připlatit buď za ochranu nemocí, které se šíří po jiné části polokoule anebo věcí o kterých píšete a tedy ve svém věku nemá šanci se k nim dostat.
      • Takže se asi pořád nechápeme, že? Nebo mi chcete říct, že pokud by se vakcína rozložila do většího množství dávek a tedy i menších mixů a podávala by se postupně, tak by nefungovala?
        • jako že by každé děcko mělo své vlastní ministerstvo zdraviotnictví, které by sledovalo průběh vakcinace?
          jdi se vycpat. Nikdo neprokázal škodlivost vícenásobného očkování a je li na tom dítě špatně, pak se očkování normálně rozloží, ale není to masový postup a je to tak v pořádku. I děti ze sociálně vyloučených lokalit, které kdoví jakou prevenci ještě někdy v životě podsoupí, odcházejí domů základně očkované .

          nevím, proč by měla parta hystericků, kteří nevědí nicm rozhodovat o něčem tak podstatném, jako je očkování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit