Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ferda
    V době kdy byly vynalezeny peníze, je nějaké poplácání po zádech vedlejší .Šéfům peníze a zaměstnancům pochvala ,za kterou si nic nekoupí.Někdo si myslí,že když dvakrát naslibuje ,je to jako by jednou dal.
    • ... si fakt stále stejný de*il, který nikdy nedá do latě ani čárky ve svém blití :)))
      • ... kdybych nebyl debil, tak bych tady nebyl :)))
        • ... jsi bezmocný primitivní chudák :)))
          • ... kapslíku zvaný kokotíku, ukradneš nick, švindluješ s hlasováním, jsi chudák primitivní a máš vybělený anální otvor :)))
            • ... moc slabé, ale co lze chtít od nevzdělaného zakrslého alkoholika :)))
  • "Nejenže bychom jim dali dárek, ale zároveň bychom z nich v očích jejich blízkých udělali hrdiny," vysvětluje psycholog.


    ale děte do p*dele...
  • Proto jestli pujdu k volbam tak chci mit predem zaplaceno,abych chlastal vino a pak budu kazat deformatickou vodu.To piste ovcim,ale jsou tady jeste po tech letech deformacie i chytre ovce.
  • Stalingrad
    A podle všeho-jak to tak vypadá v tomto zkurv,zlodějczéchiastaně bude stačit i kuřinec bo kravěnec-někomu na hlavu,někomu do ruk a voliči a dańoví poplatníci budou volit stejné voly,v práci líbat ruce i nohy za kopance do ďůpy a všeliké vyjebávky...,protože budou rádi i za tu žebračenku co dostanou za svou dřinu ,jen ať se má novodobá šlechta dobře a nevyhodila je dlažbu-jako za zlatýho tatíčka Masarika a když bude joo ouvej,tak i postřílí jak za Masaryka.A jak prafíla pány knézna, "céska fojak dobra fojak" a bude zikát i "zláta ceská rucicka ", at ona brblá,jén kdyz máka a pláty ty dáne do erár pokládna.... hold se občan-daňový poplatník nepoučil za těch ccá 26 let tý humanity,demokracie a budování šťasného kapitalismu. I velký Dolfek sliboval jak se budou mět němci jako *12* *12* v žitě a kam dotlačil do ho,..ven po těch *12* *12* *12* celý svět !!!!
  • tak jistě.. když máte tak vysoký plat že nevíte kam s penězma tak vás nějaká odměna nevytrhne.
    ale když žijete v ČR kde sotva poplatíte nájem a zubaře a nemáte už ani korunu.....
  • ono jde taky oto kolik je jaka odmena delal jsem vedouciho prodejny s elektronikou meli jsme kram v zastrcene ulici byla to co se trzeb tyce nejhorsi prodejna nasi firmy a ikdyz plat byl odvysli od trzeb prodavaci se moc nesnazili chvili jsem si myslel ze je to lidma ze jsou lini protoze za vic prace dostali by vic penez, ale pak my to doslo pac za o 100% vetsi pracovni nasazeni by dostali sotva 5% navic v platu. Kdyz se nase prodejna o par let pozdeji prestehovala na jine misto kde trzby byly 3x vetsi najednou se to zmenilo a ti sami lide se snazili jak nikdy protoze diky vetsim prodejmu byly vetsi odmeny, proste kdyz lidi dobre zaplatite tak se v praci treba pretrhnou a nejen ze to delaj radsi ono si reknete, ze kdyz nekdo bere malo treba 11000 tak za 500 navic bude rad, no bude, ale co za to? kdyz by musel pracovat 2x vic to se vam na to kazdej vykvakne, ale dejte mu 35000 a uvidite ze je to pracant!!!
  • To je fakt. Místo pizzy může být i kobliha.
    • ... ano, jsi deb*l :)))
    • ANO, kobliha a k tomu esemeska, že "bude líp".
      • ... podle slova kobliha a množství vlastních hlasů se vždy pozná největší balík na netu :)))
  • za odměnu na rekreaci
  • Nová doba -

    za drobné chybičky řádně poyebat, když se ti podaří něco skvělého, až velkolepého, tak o tom zbytečně nehovořit...

    A buzer@ce, ta je ze všeho nejdůležitější, nejlepší je sovětský systém tisíce bumážek.
    Každý musí v každé vteřině vědět, kde je jeho místo...
  • Jenže pochvala od nadřízeného má větší cenu než 700Kč... Jednak taková reference je příslibem zvýšení odměn a jednak při hledání nové práce je čím se pochlubit ;)... Takže jinak... Motivace pizzou je silná jen když má zaměstnanec hlad... Po práci si tu pizzu šel koupit a proto druhý den už nepotřeboval tolik makat.... Peníze jsou jednorázová, 700Kč mi hypotéku neplatí.... Zato pochvala je jistě ujištění že mě nevyhodi protože až budou zase v průseru, vědí že já jsem ten spolehlivější....
    Takže pánové opět spadnete z nebe a zamyslete se proč má pochvala větší hodnotu... A jestli ten zaměstnanec tu hodnotu uplatní ve vaší firmě ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit