Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dávno víme ,že si prašivé státy teroristické ty dva činžáky v NY podminovali sami,potřebovali záminku a taky veřejnou podporu na válku,jakože proti teroristům,doopravdy potřebovali svrhnout režimy které s nimi nespolupracovali,tyto americké zrůdy se neštítí ničeho,ani obětovat svoje lidi,konec konců o ty jim nikdy nešlo
  • Na každým šprochu pravdy trochu tak si nenechme nakecat hlouposti vždy to někomu prospívá a ten je za bukem. *11*
  • Měla bych další konspirační teorii, která se týká našich politiků... ČSSD s Babišem prodávají republiku Číňanům... za vysoká manažerská místa v čínských společnostech. Důkaz... Podpora investic Číňanů u nás.., rektální turistika našich politiků vůči Číně... Bývalý ministr obrany Tvrdík se stává manažerem čínské společnosti u HK, která se bude zabývat čínskou medicínou... Argument, že Tvrdík je schopný muž je lichý, protože jako bývalý ministr obrany, myslím, šéfoval letiště v Praze... a velmi "úspěšně". Pak otázka, proč jeho, je jasná... protože to Chlapcům z východu otevírá dveře na všech úřadech, všech úrovní....

    http://zpravy.idnes.cz/komentar-k-jaroslavu-tvrdikovi-a-jeho-obchodnim-aktivitam-v-cine-pxx-/domaci.aspx?c=A150909_114123_domaci_jav
    • Obávám se, že je to pravda.
  • Zajímavé.V dnešní době je nejtěžší orientace v informacích.Někdy ale stačí stačí použít tu kouly (příměr :-) ) co nám vyrostla na krku . Není jen na značkovou čepici / klobouk či sluchátka nebo každou možnou chvíli na jinou barvu vlasů a jde to . Nebo alespoň zčásti .
    Pak se nám jeví divné či nepraděpodobné,pokud nám chce někdo ublížit a zasáhnout nás takzvaně rovnou do srdce a zbořit či poškodit dva domy které v plném obsazení mají kapacitu cca. 40 tisíc lidí a při jejichž zničení zahyne ( ve vší úctě k obětem) jen tři a půl tisíce lidí včetně záchranářů ........... Mezi oběťmi není ani jedna,vyznávající židovskou víru .......... Traverzy jenž byly nosné a byly v té nejspodnější části domu přerušené pod úhlem jako by je někdo destruoval řízerou explozí a přitom letadla narazila v horních částech budovy ................. Je to jen pár vybraných info .................. Hnus, jak účel světí prostředky a dělají z nás ovce,však je nás také řádné stádo,což ?????????????
    • Pavle, to je také jedna z konspiračních teorií. Je ale třeba se ptát k čemu by to bylo dobré. Obvykle se uvádí, že cílem bylo "vytvořit důvod" pro zásah na Středním východě. Takového cíle však lze dosáhnout méně drastickým a méně nákladným způsobem. A také to neodpovídá americké mentalitě. To není jako v Rusku v Beslanu, kde kvůli pár teroristům neváhali povraždit víc jak tři sta dětí, které teroristi drželi jako rukojmí. Tam totiž člověk slouží pouze jako pracovní síla, nevolník, jinak nemá cenu.

      Ale daleko zajímavější je proroctví Baby Vangy:
      http://prask.nova.cz/clanek/novinky/desiva-proroctvi-baby-vangy-se-naplnuji-co-ceka-svet-v-roce-2016.html

      Méně důvěryhodně už vypadá věštba Ricardo Salazara:
      http://tn.nova.cz/clanek/prorok-desi-svet-z-jeho-novorocni-predpovedi-jde-strach.html

      A vloudila se ti tam chybička: "kouli" (4.pád) se píše s měkkým i. Oprav si to. *4*
      • *15*
        • Zloději nicku, nelíbí se ti názor? Nezapadá do vašich instrukcí z centra StB-KGB?
          • CCCP bla bla bla?
            • Můj nick také kradeš? Jsi cvok nebo ruský agent v redakci? Nebo možná obojí.
          • A tatínek malé Simonky Já, provokater redakce Tiscali je zde. Je to ovšem slabej odvar malé Simonky. Je nerudnej, zabývající se akorát tím kdo mu krade nick. No prostě takovej kornout.
  • A to víte, že konspirativní teoretizování začíná ve světě psychiatrie být považováno za diagnózu? :-D
  • Kašlete na ty havloidní hovádka. Tihle lidi stihli za 25 let poku*vit co se dalo. Přivedli soběstačnou zemi na buben, rozkradli co se dalo, mezi lidi zanesli jen pozlátko konzumu.
  • Jsou to šílené konspirační teorie, ale uvidíme za chvíli kolik rusofilních a amerikanofobních jedinců s jednoduchým uvažování začne "potvrzovat" a "dokazovat" jejich pravdivost.
    • Vezměte to prosím pragmaticky a jeďte se podívat do světa.
      • Děkuji, příteli, za radu. v tom světě jsem už byl a nejednou. Dokonce i za komunismu. A neměl jsem rudou knížku. Ony totiž i tehdy byly žádoucí obchodní a technické kontakty s těmi "zlými imperialisty" a k tomu ta rudá knížka nestačila, tam bylo třeba znát příslušný obor a být schopen se domluvit. A navštívil jsem jak "východ" tak i "západ", takže mohu srovnávat. *4*
        • za tvou zahradou se do Světa nepočítá, šášo *15*
          • My bývalí komunisti jsme opravdu cestovali, jen jsme museli spolupracovat. A já se nacestoval mnoho. A taky jsem mnoho spolupracoval. My havloidi jsme všichni spolupracovali a pak jen pomohli k předání moci.
            • To Zdenda:
              Je třeba rozlišovat dva nicky "Já". Jeden původní a jeden ukradený pracovníkem StB, který se svými bláboly snaží pisatele diskreditovat. Na zneuživatele toho ukradeného nicku to sedí.
            • K tomu nicku Já,JáJá já jsem blb na desátou. *12*
  • bude sexík ? co vy na to kucíííí ?? *14*
    • jdu náhodou kolem a nedá mi se nezeptat, mohu se přidat ?? *14*
      • máte dost vy sovětské bukvice *11*
  • Ještě něco. Pokud se Evropa rychle nespojí jako jeden celek, tak se rozpadne. Ve vedení musejí být moudří a chytří lidé, ale v Bruselu takový lidé nejsou. Pokud jsou lidé Ransdorfové a jemu podobní, Evropa skončí v rozkladu, rozklad může nastat, nepokoj a nakonec občanskou válkou s Muslimskou menšinou a s Evropským státním aparátem.
    Pro letošní rok 2016 moje vize je rozkol v celém světě v daleko širším měřítku než v roce 2015.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit