Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach ten pravopis! 😯

    Banky nevěděly, věděly a daly 😉


  • Opičák Chmela, treba ti učiť sa slovenský pravopis: kradnú 😉

  • Kdyby tady vládlo právo, tak vyznavači komunistické ideologie a příslušníci "organizace ze zákona zločinné a opovrženíhodné" by se nerozvalovali v parlamentu, ale seděli by v kriminále. To by ale u nás museli převažovat soudní občané a ne tupé ovce.

  • Zato komunistická měna jako je rubl nebo jüan, to panečku měna. 😯

  • mun.go

    "Že by o tom banky nevěděli? , ale věděli a rádi lidem dali dobrý úvěr ..."

    To je přece princip bank - dávat úvěry. Banky žijí z dluhu, to je pro ně prostředí plné živin.

  • mun.go

    A "normální" měna není v základu bezcenné nic? 

    Americké papírky mají jen cenu důvěry těch hejlů - FED na požádání nechá natisknout další miliony.

  • Pavel.Jegl

    Pane Chmelo, časy se změnily, jen vy jste se patrně nezměnil. Díval jsem se do historie diskusí. Vyřazen z nich jste naposledy byl za tyto výroky:

    Běž si léčit mindráky a fóbie z Ruska někam jinam. Tady na tebe není nikdo zvědavý. (vzkaz jednomu z diskutujících) a

    Strč si ten web do pr...

    Patrně jste to nepochopil, ale tento web je soukromý, nikoli veřejný. O jeho obsahu rozhoduje majitel.

    Diskuse je místem pro svobodnou výměnu názorů, nadávky a urážky však nejsou názor.

    Pokud vám ještě není něco jasné, přečtěte si pravidla diskusí.

    https://diskuse.tiscali.cz/podminky 

  • Wolfcastle

    Ponziho schéma to je přesný popis pro všechny Blbcoiny každá digitální měna je v základu bezcenné nic a zisk na ní je vyplácen jen dokud přibývají nový hejlové co ji chtějí koupit páč hodnota 0 nenese nic

  • josef.chmela

    Napsal jsem tu dva příspěvky. To asi bude zase moje chyba. Ve svých příspěvcích sprostě nenadávám prezidentovi a předsedovi vlády, tzv. kádruji příslušníky opozičních stran a neopěvuji dnešní režim. To se zase vrchní cenzor a kádrovák Jégl vyřádí a stopne mě opět na 7 dní. Já se mu nedivím, já ho lituji. On musí dělat jen to, co mu jeho chlebodárce nařídí. Je to takový bezvýznamný poskok. Od vlády komunistů se vlastně nic nezměnilo. Snad jen to, že jsme tenkrát neměli internet.

  • josef.chmela

    To musíš číst mezi řádky. "Veď všeci kradnů" z tzv. demokratické opozice.

  • josef.chmela

    Proč v jednotném čísle? To už zavřeli všechny ODSáky a TOPáky? Že by tady konečně zavládlo právo? To se mi nechce ani věřit.

  • "Veď všeci kradnú", kdo že to říkal?

  • Kde se bere ta důvěra lidí ?přece nebyli všichni Němci nacisté ?, ale se jimi stali .To samé komunisté , přece vědec není hlupák. Někdo by ho označil jako geniálního a asi pořádně natáh i Trumpa protože jinak by pro něj měl velké pochopení a ještě před krizí v 2008 byly zcela normální hypotéky psané na neexistující příjmy dávány jako příklad finačního žraloka , šikovného predátora ve světě peněz.Že by o tom banky nevěděli? , ale věděli a rádi lidem dali dobrý úvěr na akcie fondu a určitě v akci , vše šlo ke dnu až když začal odírat superboháče.Přitom v našich krajích se tomu říkalo letadlo a nebo sofistikovaně H-systém či privatizace předcházející zákony , takový Bakala , Kellner či Babiš ty by mohli vyprávět a poučovat svět financí že i malé rybníky můžou být sakra vydatné ale holt na oceán nemají. 

    Tak vzkaz za ocean více Kožených - neznamená větší prosperitu , se tomu člověk musí smát když se podívá na ty kydy za ta léta.

  • Jaké překvapení.....😉 celý systém západní ekonomiky postavené na úroku a dluhu a "garantované" pochybnou soukromou institucí zvanou FED, subjektem, který de fakto  od svého vzniku 1913 zadlužil a zbankrotoval nejen USA, ale doslova celý svět tiskem a půjčováním bezcenného nekrytého toaletního papíru zvaného dolar (a kde dolar nechtěli, tam byli označeni za teroristy a emerycké bombardéry jim přinesly demogracyjy) JE JEN VELKÁ PYRAMIDOVÁ HRA. Ovšem obětovali jednoho svého méně významného kašpárka, aby ututlali prasknutí bubliny své potěmkinovské iluze, stejně jako Komunisté v padesátých letech obětovali dokonce i svého čelního představitele Slánského a SS ve třicátých letech obětovaly své spolubojovníky z SA.  Podobnost čistě náhodná..... je to pořád stejná komedie....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit