Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro TISCALI.CZ: Kdo jsou autori pruzkumu, jak uvadite ve stati??? Jak jse jmenuje agentura,ktera se začátkem prosince ptala, co je největší hrozba pro mír v Evropě????
    Proc neuvedete konkretni jmena osob a jmeno agentury????? Nechci cist jen state.....vami predlozene, chtel bych si overit skutecnosti ohledne predkladanych veci sam......a jiste jsou tu i jini,kteri by tak radi ucinili a nebyli vedeni jako ovecky houfne ve stadu.........
    • anna.tvaruzkova.58
      To nejde. Agentury si pro průzkum vybírají ty, u kterých z 90% znají odpovědi. Přece nechcete, aby se ptali náhodně vybraných a dozvěděli se, že většina za největší hrozbu pro mír považuje USA a jejich nohsledy.
      • Presne tak...,proto pisu nize, ze jde o prefabrikat....
  • Z koho jde strach? Rok 2000 USA má podíl na převratu v Bělehradě. 2001 Invaze USA do Afghanistánu. 2002 USA zavádějí vojka na Filipíny,mají strach z občanských nepokojů. 2002- CIA zorganizovala proamerický převrat - svržení Chaveze. Vypuklo lidové povstání a Chavez byl osvobozen. 2003 protiteroristická operace na Filipínách. 2003 akce v Iráku. Podobně v Libérii a Sýrii. 2004 Převrat na Haiti pod řízením CIA. Rovněž pokus o převrat v Rovníkové Guineji.2011 Tunis,Egypt,Libye. 2014 Převrat na Ukrajině. 17.11.2014 pokus o svržení prezidenta v ČR.
    Kdo chce tak na : www.chelemendik.sk , 200 let teroru USA.
    • ....ano USA je se proč bát!
    • Údajný pokus o "svržení" prezidenta v ČR 17.11.2014 přece nemůžete brát vážně, to už by mohla být maniodepresivní obsese nebo tak něco ... *2*
      • Bobo, já Vám věřím, že si myslíte,že to již přeháním. Ale čtu a dávám si věci k sobě a buď sedí nebo nesedí. S odstupem času pozvolna vše vyplouvá na povrch. Proč studenti požadují odstoupení Zemana, jenom k vůli pár běžně používaných vulgarizmů?Nebo,že je Zeman nakloněn ke spolupráci s Ruskem což by pro nás mohlo být zajímavější než vyvážet do Německa. Zeman neměl být zvolen a tak je každá příležitost tlačit na veřejnost a Zemana očerňovat. Proč? Americká ambasáda předpokládala, že se studenti daleko více zapojí. Ale to již nejsou studenti z roku 1989. Dnešní se moc o politiku nezajímají. Já hodně sleduji stránky : Aeronet.cz. Je to jediná agentura, která ke svým závěrům používá odkazy. Zde si mohu ověřit zda píší pravdu. Znáte třeba ČT,že by Vás odkázala na "odkaz" aby jste si informaci mohl ověřit. Nedělá to ani ČT24,ani PRIMA ani NOVA. Takže zadejte si www.aeronet.cz "Hysterická kampaň proti Zemanovi" (je to z 5.listopadu - tedy s velkým předstihem věděli zdejší novináři co se bude dít. Případně si zadejte www:europortál.parlamentnilisty. cz a článek "Zběsilost havloidních kaváren". No a pak si udělejte vlastní závěr. Já zde nikoho nechci přesvědčovat,pouze konstatuji s čím jsem se kde seznámil.
        • Lery, já Vás nezesměšňuji. Ale tady různí "odborníci" s IQ naříznutého melounu pořád blábolí nesmysly o CIA, která samojediná prý má ve všem prsty a další hovádkoviny. Mimochodem, včera u nás mírně sprchlo, ale nesněží. Vánoce budou asi tzv. na blátě - nemá v tomhle ty pověstné prsty náhodou taky CIA ?!
          Nebojte, já prošmejdím kdeco, nejen v češtině.
          P.S. Myslíte si skutečně, že by uvedená organizace prováděla odstranění prezidenta takhle amatérsky ? To snad ne ... *3*
          • Nechci vnucovat,ale vždy stojí za to shlédnout a zamyslet se. Jsou zde dokumenty,které hovoří o praktikách CIA.Tyto dokumenty nejsou natočeny tzv "rudými", ale lidmi, kteří se snaží myslet nezávisle a nebýt pod vlivem toho,co jim média nadiktují.Jsou natočena Američany. Pokud umíte anglicky, můžete porovnat s českými titulky. Takže přejděte na www.youtube.com a zadejte do okýnka "Tajné války CIA" no a pak stačí kliknout a sledovat. Samozřejmě je tam víc filmů i o "Rusácích" atp. CIA má více jak 100 000 zaměstnanců a nesmí působit na území USA. USA je doménou FBI. Takže CIA působí po celém světě a víceméně je realizátorka příprav na převraty nebo i války. Dá se povědět, že každý diplomat je zaměstnanec CIA. Proto mají "prsty" téměř ve všem. Ale to shlédněte v těch filmech. Zítra bude sněžit. Zpráva od CIA.
            • Já to nepopírám, nejsem ignorant. Ale pamatuji dobu, kdy každý sovětský diplomat pracoval pro KGB. Pro koho dnes pracují ruští diplomaté ? No - zřejmě pro FSB "demokratického" Ruska.
      • Nejsi náhodou vedený na nějakých seznamech jako spolupracovník ?
        • Spolupracovník koho, šašku ? Ty jsi asi "chytil vlka" a bereš léky, ne ! *3*
  • Pro TISCALI.CZ: Ukazkovy prefabrikat...... *1* ....ted uz ho jen medialne protlacit, aby ho lidi vzali za svuj.......je mi z vas na bliti.......Agentura se ptala......no dovedu si predstavit jak vypadal vyber tazatelu na vhodne formulovanou otazku,tak aby se treba dala sloucit s IS a dostat tak odpovidajici pocet vhodnych odpovedi k medialni masazi......kaspari......
  • Vzhledem k tomu že v probíhajícím referendu nebyla zaznamenána snížená spotřeba plynu, lze soudit že 99,9% občanů podporuje Rusko a jako největší hrozbu pro svět vidí teroristické USA http://obcanskyparlament.webnode.cz/referendum/
    • Blábol ! Nebo snad zásobování ČR plynem je z 99,9% z Ruska ? Bejvávalo, žijete v těžkém bludu ... *3*
      • pouze s demokraty *6*
        • Tak potom nevím, proč na mě čtete a vůbec vůbec reagujete, Vy gemodGrate. Trochu se nad sebou zamyslete ... *7*
        • propaganda a lži jsou proslulé....
          • Ano, propaganda bolševiků zjevných i skrytých neméně, ale to asi neznáte (nebo správně demoGraticky znát nechcete ?) ... *3*
            • neoslovil. Jen někdo s nickem fašista. Tudíž na bolševika nemohu reagovat
  • Kudy chodil, tudy lhal - imbecilní Čapisral (alias jako anonym, kanibal z CCCP, jiřik atd...)
  • Jak zábavné číst tady tu stupidní ruskou propagandu, kterou tady papouškují ta rudá přiblbla. *1*
  • Tovóryšč Půtin, bůďet chljéba v nóvom gódu?
  • Mačo si nedá pokoj.Prasí na všech frontách.Ale nic ti to není platné.Kolaborant a ruský podržtaška jistě co nevidět chytne.Takovou tu českou.Pedagogickou- výchovnou.A jak ten z Kremlu dojede po novém roce do Prahy - též bude vyhlášen Vajíčkovým králem.O co?A ty s tím nic naprosto nic neuděláš.To je na tom to krásné.
  • Dobrý večer. Je 19,30 hod. a je tu souhrn zpráv, které chceme , abyste slyšeli.
    • Tak je nesledujte ... *7*
  • Díky USA vznkla v r. 1918 ČSR, díky USA byla ČSR obnovena v r. 1945, díky USA jeme nebyli v r. 1968 deportováni na Sibiř, jak nám vyhrožoval Brežněv, díky USA se podařilo uzbrojit fašistický CCCP a ČSR se v r. 1989 stala opět svobodnou zemí... Říše zla bylo a stále je Rusko. Rus potřebuje zahnat zpátky do stepi a nedovolit mu step opustit dokud se nezcivilizuje. A to nebude dřív než za sto let. Pokud ovšem Rusko do té doby nevyvolá nějaký světový konflikt, což by byl jeho konec.
    • Kolik CIA platí za ty blitky ?
      • Místo naslouchání blitkům KGB doporučuji přečíst si faktografickou literaturu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit