Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Odkud čerpají moudra ti prěchytralí mudrci, že si dovolí psát o největších mýtech a to nejen o 5G na internetu. A pár fanatiků jim poklonkuje.

 • mun.go

  " 5G síť, která nabízí kvalitní pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem "

  To je očividný (reklamní) protimluv. Je to sice z pevného bodu na pevný bod, ale vzdálenost je překlenována vzduchem se všemi nectnostmi plynoucími z útlumu a rozptylu milimetrových vln v atmosféře.

  Při ceně optických komponentů je pro pevné připojení mnohem vhodnější optické vlákno, kde přenosová cesta není ničím rušena a signál nelze odposlechnout. 

  Otázka není "co 5G přinese běžnému uživateli internetu", ale " kdo je běžný uživatel internetu". Pro běžné (pevné) připojení domácnosti na internet nepřinese 5G ve srovnání s optikou vůbec nic.

  Pro majitele chytrých telefonů přinese nutnost koupě nového telefonu. Pokud by se ekologové zamysleli, je internet v chytrém telefonu jedním z poškozujících klima (výroba a recyklace elektroniky telefonů, výstavba nových vysílačů, výroba elektřiny a baterií pro tisíce buňkových stanic a milióny telefonů ...)

  5G má nesporný význam ve spojení s IoT (internet věcí) ve spojení se špehováním automobilů, veřejného prostoru a průnikem do soukromí pomocí zařízení chytré domácnosti (Smart Home).

 • Pravda je jediná USA neumí síť prolomit, tím pádem nemůžou odposlouchávat a nebo jinak ovládat tuto síť.

  Což je proně nepřijatelné.

  • mun.go

   To víte jistě? Co myslíte tím " síť "?

 • Njn. V poslední době lidi rádi věří "alternativním" zdrojům. Čím méně vzdělaný čtenář, tím náchylnější k důvěře k těmto pochybným zdrojům (Sputnik, Aeronet, AZ24 a další)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit