Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID
 • Největším problémem současných zemědělců je, že bez dotací nejsou schopni pěstovat ani obyčejnou trávu. Jsou tak líní, že na všechno potřebují mechanizaci a stroje. Traktor, který stojí míň než 6 miliónů je pro ně šunt a než by hnuli prstem, radši na všechno stříkají jedovaté svinstvo. Tzv. bio-potraviny, jsou obyčejný podfuk, za dvojnásobnou cenu a s dvojnásobnými dotacemi produkují to, co naši předkové zvládli bez dotací a v mnohonásobně vyšší kvalitě. Museli ale pracovat a to dnešní zemědělec nesnáší.. Dnešní zemědělec je rekreant, který si za peníze ostatních vozí pozadí v traktoru, který má větší cenu, než celá jeho zemědělská usedlost i s přilehlými polnostmi.

 • Ekozemědělec je fikce pražský kavárny. Kdo chce uživit národ kterej je tlustej jako prase a bydlí průměrně ve třetím patře musí aplikovat chemickou potravu maskovanou za debatu v české televizi o zdravé výživě.
 • EU nás jen vydírá, nařizuje, přikazuje, ale vina je také ahodně na našich vládnoucích činitelích, p.Babiš je sebestředný, chamtivý člověk, který vůbec nemyslí na nás, ale jen na sebe a své dotace a vždy se ze všeho vykroutí vinou takových lidí, jak sedí v Bruselu i u nás ve sněmovně. Pořád lidi nadávají na SPD, ale přečetla jsem si jejich plán a souhlasím se vším, pokud mu nebudou házet klacky pod nohy. Zjistila jsem totiž a nejen já, jak se objeví nějaký čestný člověk, tak ho degradují, vymyslí si na něj špínu a pokud ten člověk je opravdu čestný, tak odstoupí, protože se nemá jak bránit. Naše soudy jsou vždy při těch nečestných, kteří to umí se vyvléct z každého maléru. Pro mládež bych navrhla, aby byli odpovědní za své činy už od 13 let, jako je to v GB a jinde ve světě, jinak to nepůjde, Romům bych odebrala sociální příspěvky a dala jen to nejnutnější, nepracuješ, nedostaneš, četla jsem, kolik je neziskovek apř Romea a jiné, je jich spousta, bych taky odebrala peníze, nejsem rasistka, ale pomluvy OSN a EU o diskriminaci Romů jsou výmysly, děcka nechodí do školy, raději kradou a ubíjejí kočky už od 6 let, co z nich vyroste?

  • Verenko, co to blábolíš? Největší šunty dováží z Polska Babiš, ani sami Poláci netušili, že se takové svinstvo dá u nich sehnat. 

   Neexistuje dvojí, ale trojí kvalita potravin . Třetí a nejhorší jsou burešáky - Čechům určená nechutná napodobenina výrobků, které Bureš prodává v Německu - název stejný, cena stejná, ale obsah - hnus, místo kvalitního masa se pro Čechy u Burešů přidává jen naředěný ořez z nemocného dobytka.

   S těmi soudy máš pravdu, jinde ve světě, včetně většiny afrických států, by Andrej Babiš už dávno stál před soudem. S Krejčířem si poradili v Jihoafrické republice raz dva, u nás by běhal po svobodě vraždil a loupil a Zeman by se ho zastával jako vraha Kájínka nebo komunistických vrahů a zlodějů, kterým dokonce dává státní vyznamenání.

   • Váš zdroj informací musí být pozoruhodný a tvrdím,že nemůže být z tohoto světa.

    Mimoto nemáte o výrobě potravin ani ponětí. Přičteme-li k tomu, že nevíte nic ani o zemědělské výrobě, jste jistě ten nejpovolanější komentátor.

  • EU nás prý vydírá???😯

   Vždyť EU, to jsme přece my!!! To jako kdybychom řekli, že ČR nás vydírá. 😈

   A SPD? To je strana diktátorská. Ten jejich šéf, poloasiat, je malé postavy a tudíž trpí napolenonským komplexem, touhou rozkazovat a ovládat druhé, aby překonal své komplexy. Hlupáčky chytá na "referendum o všem". A že hlupáčkové nebudou vědět jak se zodpovědně a správně rozhodnout? Jejich fýrer ji "poradí".

   • Konečně je to venku!

    EU jste vy. Pak se již není čemu divit. I ptoro má být Evropská unie opuštěna.

   • Vy jste jaké postavy? Měříte aspoň 180 cm?  A na výšce přece nezáleží, Einstein byl také malé postavy, Mária Curie Sklodowska byla také menší a co dokázali? Okamura nikomu neporoučí, jen říká své názory, které si myslí i mnoho politiků, ale drží pusy, aby se nehnuli z teplých místeček, naopak Okamura, Zeman řeknou , co si myslí a to některým lidem vadí a já si nevšimla, že by mně Okamura nějak ovlivňoval a měl na mne špatný vliv , diktátor je p. Babiš, sebestředný, nadutý a pochopitelně velmi bohatý, ale neví, jak se žije lidem na hranici chudoby a mimochodem je mu to fuk. Nevím, skutečně koho volit, mám dilema, ale i kdybych volila dobře, 1 hlas to nevytrhne.

   • KIMCID

    Diktátor jsi ty.když bys rád nařizoval kdo koho má volit

    • To nařizuje ten váš ožralý Ovar, nadopoval se kokainem a vylezl kázat o migrantech a nutnosti volit fašisty nebo alespoň zkorumpované zloděje z ANO.

     • KIMCID

      Váš ožralý Havel

 • Cituji:"Andreji Babišovi nejde primárně o příjem ze zemědělství. Když mu to nebude vydělávat, produkční části podniků prodá, zdůrazňuje v rozhovoru pro Tiscali.cz ekologický zemědělec Tomáš Ignác Fénix."

  Andrej Babiš, případně vedení fondu, spravujícího jeho majetek, se chová jako kapitalistický podnikatel, kterým je, což absolventa základní školy nemůže překvapit. 

  Že to objevil i absolvent politologie, je potěšující. 

  Že to autor článku zvýraznil předvedeným způsobem, je primitivní politická agitace, což je hloupé, tedy je-li cílovou skupinu gramotná část populace.

  Prodej nevydělávajících podniků nebo jejich částí je ve světě běžné, i když na to někteří novináři zírají s ústy dokořán, ustrnulí v reálném socialismu, kdy něco takového možné nebylo.

  Ostatně, netřeba prodávat, možné je i podnik nebo jeho část zlikvidovat. Tak mohla poklesnout produkce vepřového masa v ČR o 25 %  (2009 - 2018).

  • Nežer burešáky, leze ti to na mozek. Andrej Babiš pouze zneužívá svého politického postavení, to s podnikáním nemá nic společného. Na to nemusíš být politolog, abys to pochopil.

   Být každý rok 2 miliardy v mínusu a krást cizí dotace, to mi připadá jako ubohost a nikoliv podnikatelská dovednost. Bez dotací je Agrofert do roka na mizině.

   • K vašemu příspěvku nabitému fakty jen dotaz: tušíte něco o existenci účetnictví?

    Proč se ptám?

    Z vašeho příspěvku lze totiž odvodit, že nikoliv a ještě navíc si pletete eknomiku s politilogií.

 • EU sama sebe požírá, a to nejen od ocasu jako had, ale navíc ze svého vnitřku vyhnívá. Bruselští eurohujeři, merkelovci, macronovci a fanatici typu Timmermanse či Junckera přivedli EU do podoby nereformovatelné obludy. A naši kolaboranti ve službách Bruselu jsou již natolik posedlí budováním euro-diktatury, že už vypadávají z rolí obhájců demokracie a myšlenkové postupy mají zredukované do lokajského uvažování v intencích bruselské politické korektnosti. Degenerativní formy uvažování se ujímají vlády nad evropskou civilizací, ostatně v lidské historii nejde o nic nového. Jde jen o to, že jsme prostě nepoučitelní a tak nuceni znovu prožívat rozčarování a útrapy, které již zažili naši předci.
 • nechápu, proč se pan Bican snaží tohoto člověka tolik znemožňovat?

  Že by mu úspěch v eurovolbách nepřál?

  On pan ekologický zemědělec, politolog a teolog Fénix bude sbírat zkušenosti a naučí se. Je to hlava otevřená. 😛

  • Naprostý souhlas Jindřichu2309. Pan Tomáš Ignác Fénix je v dobrém slova smyslu "hlava otevřená" a má snahu dělat něco nového a rozumného, k čemuž by měl mít dostat podporu všech rozumných lidí. Nezdá se, že by mu šlo pouze o to "vytřískat prachy" za jakoukoli cenu. Dokonce i to jméno "Fénix" je příznačné 😍 Naproti tomu takový Babiš-BUREŠ... škoda slov.

   • Jenže já jsem to vážený Občane myslel trochu ironicky. Je to beze sporu chytrý člověk, jen jaksi produkt své doby a své generace.

    Bez skurpulí a bez pokory, bez pocitu, že by se měl ještě něco učit už chodí a poměrně masivně trousí své rady a návody získané ponejvíce v lavici. 

    Až za ním kromě studia bude kus poctivé práce, potom nic proti tomu a rád si jej poslechnu. 

    O příznačnosti jmen nejsem tolik přesvědčený. Jeden z mých vzácných kolegů a spolupracovníků se jmenoval příjmením Hňup. A byl to  (pardon ještě je) člověk znalý, pracovitý a hodný úcty. Neplatí vždycky Omen nomen.

    • Za Burešem je jen korupce, podvod, zlodějina a podezření z vraždy Mrázka. Voliči ANO si tím sami vystavují velice ubohou vizitku.

    • Vážený Jindřichu2309, já jsem to naopak myslel vážně. 😉 Zda a jak dotyčný uspěje, to se uvidí.

     • Já osobně mu přeji jen to dobré. 

      • S přihlédnutím k posici na kadnidátce je to ostatně bez risika, že by byl zvolen.

      • Tak v tom se shodneme.

     • josef.chmela

      To je vidět jaký jsi mimoň.

   • Ano, dělá to nově. Na stránkách obchodu nabízejícího mezi ostatními výrobky i produkci ekofarmy Ochsen je uvedeno, že od jmenované firmy nemají na prodej nic. Na stránkách samotné ekofarmy je uvedeno, že nemají na prodej nic.

    S obdrženými dotacemi na přirozené chladírny a nádražní sklady to musí být docela kumšt. 

  • Pan Tomáš Ignác Fénix je také úspěšným žadatelem o dotace, podle t.zv.selského rozumu by měl být také úspěšně ve střetu zájmů.

 • KIMCID

  Hele ekozemědělče evoluce naučila tvory všem počkej si a budeš lítat :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit