Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buzerantii ted jsem se vratil z výkonu trestu. Před vykonem trestu jsem ujížděl hlídce PČR v autě, které soudne propadlo státu. Řidičský průkaz mi byl odebrán hlídkou PČR na místě za řízení vozidla pod vlivem omamných a psychotropních látek následně mě PČR stavila asi 10x než mi magistrát města udělil zákaz řízení a provozování všech motorových vozidel takže to ještě nebyl přečin maření ůředního rozhodnutí ale přestupek jelikož byl řidičský průkaz prozatim ve stavu zadržení. Nadále i přes snahu se oddálit udělení zákazu mi Městká policie (zkurvenýý poštáci) doručili dopis od magistrátu o rozhodnutí udělení zákazu řízení na 24 měsíců + 40 000 kč pokutu a dalších myslim 1000 kč jako náklady za správní řízení. Následně jsem tak 1-2 měsíce ůspěšně řídil (samozřejmě že pod vlivem) až jednoho dne mě zastavila hlídka policie v zákazu a následovala cela předběhného zadržení a asi cca. po 5-ti hodinách mě vyslechli a pustili no a jelikož auto stálo 2 ulice od stanice policie tak jsem si k němu došel a bez váhání odjel domu. Po měsíci mi přišel rozsudek od soudu a to : Podmíněn é odnětí svobody na 12 měsíců + opět 40 000 kč pokuta + další 4 roky zákazu řízení a finále : Automobil propadá státu. V autě jsem jezdil následně půl roku párkrát jsem musel ujet hlídkám PČR až jednou si mě vychytali =2 dny na CPZ pak výslech, sepsání a ? Samozřejmě k mému (Vlastně ke státnímu) autu a jezdil jsem nadále no a ani nestihl proběhnout soud a týden na to modré majáky ve zpětném zrdcátku tak sešlápnu pedál a další majáky atd.. Skončilo to tak že mé auto vlivem rychlosti do zatáčky vjelo mimo vozovku a v tom už donucovací prostředky (Pistole) a vezu se na CPZ tam jsem se vyspal ráno posnídal 3 loupáky a v tom pro mě přišli že budu za hodinu eskortován ke zkrácenému řízení a tam mě soud odsoudill za maření i v souhrnu za to maření které se odehrálo před týdnem odsoudil ke 14 měsícům odnětí svobody a to nepodmíněně + další 2 roky zákaz řízení .Neodvolal jsem se já ani státní zástupce tak jsem byl převeden PČR do výkonu trestu odnětí svobody okamžitě od soudu.V průběhu výkonu trestu mi samozřejmně proměnili ten rok podmíněný trest takže celkem : 26 měsíců nepodmíněně , 8 let zákaz řízení , přes 80 000 pokuty a auto propadlo do vlastnictvý státu..A jen pro informaci : Z výkonu jsem byl podmíněně prouštěn před 2 měsíci a s 8 letým zákazem řízením řídim znovu a stále pod vlivem a mimochodem i po dobu výkonu trestu jsem užíval drogy.... Pokavad máš ve věznici dostatek tabáků a nejsi lopata tak tam seženeš cokoliv .. Neházejte všechny uživatele drog do jednoho pytle.....Mám a i jsem měl řádné zaměstnání, pravidelný spánek i přísun jídla (Vážim 110 Kg a na svobodě konzumuju v průměru od 0,5 - 1.0 gramu pervitinu nadprůměrné kvality, Nekradl jsem ani nekradu a sociální vztahy v pořádku možná když tak přemýšlim tak i lepší než většina + NIKDY JSEM NEBYL A NIKDY NEBUDU VYKLEPANEJ takže DĚTE DO PÍČII VŠICHNI VY BUZERANTII !!! JEeBATT ZÁKONY ŽIJU JAKO POTKAN .Musel jsem se vyjádřit když jsem to zahlédl protože mě to hodně nasírá pochopte lidi že pravho darebáka nenapravíte max. nás těma trestama svobody aj. naserete ještě víc. Přeji krásný den .
  • Že by Jarin také rád nasával a hlavně fetoval, že se zastává feťáků? Omylem se alkoholu nikdo nemúže napít pokud je prostý drog a je příčetný.
  • Vážení diskutující. Všichni se vyjadřujete, jako by bylo normální, že v této zemi má každý své vlastní osobní auto. Jak k tomu přijde vaše manželka, že vám zabaví a zlikvidují auto, když ho používá i ona. A vy jste se omylem někde napil. To přece trestáme řidiče i auto. To za nic nemůže. Trestejme ty, kteří potrestáni mají být. Trestáme motoristy protože někteří prý jezdí bez povinného ručení, trestáme občany, protože někteří si nepřihlásí televizy, trestáme stále kolektivní odpovědností. Proč? Trestejme ty, kteří si to zaslouží. Policie nikde není vidět. Nemají čas, přehrabují se ve fotkách z radarů, kamer a podobných vymožeností. Nic se v této zemi nezlepší. Nikdy. Stále ji budou ovládat vyvolení jedinci. Nebo jste o tom málo přesvědčováni dnes a denně? U nás jezdí plno cikánů auty, ale v autoškole jsem ještě neviděl ani jednoho. Jak to? Za ně mám být trestán? A takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Myslím si, že je zbytečné jmenovat některá obecně profláknutá jména. Je to děs a nic se s tím nikdy neudělá.
  • Nejvyšší státní zástupce: Zabavovat auta zdrogovaným situaci nevyřeší. Má pravdu, protože feťáci s drahýma autama jsou až na malé výjimky synáčci politiků, vysokých státních úředniků, tunelářů, odkláněčů, restitutentů a jiných podvodnikatelů. To by trestali sami sebe a to je v heyvlově demokracii nepřípustné, ať to zaplatí lúza (dle Duky) ze svých daní.
  • Berou mne mrákoty ,když slyším ,že nelze udělat pořádek s feťákama.To jich je tolik na silnici že nestačí parkoviště???Na léčbu dětí nejsou peníze ,pořádájí se různé charity a feťák si pěkně lehne na kavalec,třikrát denně jídlo a pečovatela.Za moje daně má stát povinnost mne ochránit před touto pakáží.Zachvíli už to nedokážu všechno uživit.Cigán ,poslanec, senátor,armáda.zapoměl jsem na někoho??? *13*
  • Smažku zavřít na pár dní do ajnclíku, za několik hodin by jim tam lezl v absťáku po zdi jako pavouk.

    To na ně platí, z toho mají hrůzu, z mistra světa hromádka neštěstí.

    Jinak jejich problém, že si vypěstovali závislost.
  • KIMCID
    střilet na místě
  • Zbavit auto ANO. Léčit na úkor ostatních pracujících NE. Anebo: Zabavit auto - a za jeho hodnotu léčit.
  • Když někoho řidič přejede, protože mu vběhl do cesty, je to neštěstí a řidič je potrestán, i když tomu mnohdy nemohl zabránit. Dobytek, který se ožere nebo zfetuje by měl být trestán za úmyslný trestný čin a auto by v tomto případě mělo být považováno za zbraň.
  • Nejlepší je nedělat vůbec nic ,nechat je jezdit zfetovaný a ožralý.Podplacení soudci zajistí spravedlnost.Záleží také jestli je zfetovaný mladík synáčkem místního milionáře ,pak může všechno.Tak to v Čechystánu chodí,to je spravedlnost!!!! *10*
  • A je to tady, vždy se najde nějaký šmejd, co hledá důvod proč to nedělat, vždyť on feťáky věřejně podporuje! S takovýma "odborníkama" to zde nikdy fungovat nebude. Zmetek.
  • Nedávno jsem se dočetl pro mne novinku - kdo nemá dokončené základní vzdělání, nemůže být přijat do pracovního poměru, nemůže být zaměstnanec, nemůže pracovat(!).

    Ale řidičský průkaz mít může?

    Jako řidič z povolání se poslední dobou stále častěji setkávám s řidiči, často "menšinovými", kteří si zjevně nevědí rady i s jednoduchou křižovatkou a prostě čekají, až z ní odjedou a vymizí všechna ostatní vozidla a teprve pak odjíždějí, i když měli vlastně přednost...

    Jak je tohle možné, ptám se, dopravní odborníci?

    Za komunistů měl výcvik v autoškole jistou úroveň, a taky nějakou dobu trval, žádné švindlkurzy jako dnes...
    Také si vzpomínám na jistého pana D., ředitele autoškoly v jednom středočeském okresním městě. Ten, když přišel cikánský zájemce o výcvik, zavolal kamarádovi na vojenskou správu, aby se na dotyčného informoval...( ale, ale, inteligence snížena do pásma lehké debility, neodveden...tak buďte zdráv, lehký de..l nemůže být řidičem...)
  • A co ji tedy vyřeší ? Možná výchovně - fyzické tresty hned na místě, tedy výprask. Protože ten se dlouho pamatuje - bolí, au, au. Auto se ani zabavit nemusí, protože ten gauner si týden nesedne na vlastní prdell. Tohle mají např. musulmani dobře nastavené, jak je nemusím. *3*
  • Pan Zeman řekl:"Měli jsme případy, kdy řidič přišel kvůli jízdě pod vlivem alkoholu o vůz, kterým se ale denně přepravoval z domova na vesnici do města do práce. Tady vzniká otázka o přiměřenosti trestu," dodal Zeman.
    A já se ptám: pokud to bylo auto toho co pil a přišel o řidičák,tak jak by s ním jezdil do práce?? a pokud to nebylo jeho auto, tak jak mohl soud zabavit cizí majetek??
    U trestných činů a opakovaných provinění auto zabavit a když nemá hodnotu tak i sešrotovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit