Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mellys
    v Německu zaplatil někdo presidentovi týden v pensionu a taky.....president do týdne letěl ale z úřadu... tak si vyberte
  • Nejlepe by bylo, kdyby se vracel pesky a pres Afriku !
    • Já bych mu přidal ještě jižní pol !!!!
  • dežo dylino-ty maš svojho vajdu tak posluchaj nebo dostaneš cez pičču more
  • Ať si Kája koktá blebleble, na víc nemá, ať se zamyslí nad svým počínáním.
    • KAREL

      Čím víc blekota z Kalouskem nadávají na Zemana,tím víc se propadají do sraček,a to je dobře
  • KIMCID
    nechal bych ho to jít pěšky *1*
  • no, na netu běhá info, že PPF je Klausovi tak blízké, že víc to už nejde - tedy že je jeho skutečným vlastníkem a Kellner je jen nastrčenec - což je docela k uvěření, protože nevěřím tomu, že by nabubřelý narcisistní Klaus vyšel z té své "privatizace" s holým zadkem - jeho způsobu přemýšlení a sebehodnocení spíš odpovídá - urvat si co nejvíc,pěkně inkgnito, a těm ostatním "hlupákům" se za bukem potichu vysmívat. A JT má prsty všude - ta vila v Toskánsku, kde se konala ta nechutná politicko-kmotrovská slezina, patřila JT.
    • to už jsem četl před rokem a věř, že nikdo tu informaci ověřovat nebude.
  • A někdo oknem z hospody!
  • Vratíte co jste nakradli nebude to možná hned ale ta chvíle jednou přijde to si pište a pak všichni svatí s vami ludry zlodějské! *16* *16* *16*
  • A co Bakala? Taková propagace a zřízení Havlovy knihovny něco stálo,že.Bakalovy doly s pracovníky musí nyní živit stát z daní lidí co s tímto svinstvem nesouhlasili. Kdy to bude kritizovat klub pravdoláskovců?
    • Vy jste" horník, kdo je víc"? Já nejsem ochoten přispívat na platy horníků kteří dělají zbytečnou práci jen aby se udržela zaměstnanost za každou cenu. Až budete fárat za 12 000 hrubého aby bylo uhlí prodejné, proč ne .
  • Všichni to jsou darebáci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit