Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Létat s firmou Václava Klause je přece dáno opoziční smlouvou. Proč tedy ten údiv?
  • Zkrátka mnoho povyku pro nic to pouze kníže s Kalouskem nemohou unést ještě prezidentské , komunální a senátní volby. *12* *12* *12* *16*
  • Líbí se mi jak pan prezident mluvil o Tibetu. Je to rozumné. Pravdoláskaři at jdou kamsi. Důležitá je ekonomická situace.
    Kdyby pan prezident mluvil ve prospěch Tibetu atd. tak to Tibetu stejně nepomůže, ale naší zemi by to ekonomicky velice uškodilo. Třeba nejen ekonomicky.
    • Když jede Zeman do Číny a chce po ní, aby jednala také v náš prospěch ( investice a pod), tak přeci ji (Čínu) nemůže kritizovat, co mají doma špatně, to mě připadá trhlé. Jde přeci o obchod. Pokud by tak učinil, asi by ho slušně poslali do háje. Nechápu, co po něm Kárl a podobná individua stále chtějí. Já bych s kritikou počkal až bude jiná vhodnější příležitost, pokud vůbec.
    • ono je otázka, co je ve prospěch Tibetu a Tibeťanů, jestli raný středověk, který tam měli do toby spojení s ˇCínou, včetně otrokářského systému nebo modrní společnost, kterou tam mají dnes, my se máme světu otevřít a oni se mají zavřít?

      Mne tedy překvapil jiný článek, na který naše zvídavé noviny nikdy nereagují - otrokářství chudých dětí v e Švýcarsku do sedmdesátých let - to u nás byl Husák, stavěly se školky, jesle, školy a tam kradli chudým rodičům děti a vyváželi je na ves, kde museli dělat do úmoru - bezplatně. to je ale kapitalistický hnus.
  • Všichni politici jsou většinou jen nastrčené loutky kmotrů kteří zůstávají za oponou.
    Pak oficiálně vede Prahu Bém ale ve skutečnosti ji vládne nikým nevolený Janoušek
    který rozhoduje o tom kdo dostane zakázku a kdo ne.
    Za Sobotkou se krčí Pokorný a vlastní strana mu toto spojení vyčítá.
    Topolánek měl svého Dalíka který si u něho prosadil změnu zákona - skandál jménem stravenky..

    Najít slušného politika je těžší než najít tu pověstnou jehlu v kupě sena.
  • moh taky vyzvednout Béma v Tibetu a to by byl kraval *2*
  • Ještě že nelyžuje ale jenom chlastá to by bylo mezipřistání alá Topolanek *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit