Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U rezavého parazita havla bylo jasné kdo je, jen mi není jasné, proč pořád živíme jeho škrkavky, když hostitel už je v pekle, ani na Slovensku tuhle hnidu nechtěj.
  • Ty zmrde židovskej, může tě zachránit jen útěk nebo smrt, jsi na listině, nemůže to být vlastizrada, ale jako špiona tě odsoudíme, budeš viset a veškerý tvůj majetek zabaven.
  • No jasně třeba tvoji řiť, tu ještě nikdo nezná *1* *15* *4* *9*
  • Tobě nevadí, ale mně vadí!!!!!!
  • Pojmenovat letiště po takovém špatném člověku je opravdu síla, ale u lidí to bude stejně stále Ruzyně.
  • Každej režim potřebuje nějakýho toho svýho Lenina.
  • Je vidět že ten Fenič je pěkný hajzl a zasluhoval by nakopat a zaplatit to.
  • Když Fero Fenič navrhl přejmenovat letiště,tak to měl zaplatit z vlastní kapsy a ne aby to platili opět spotřebitelé.
  • Komouši asi ano, lidi ne!
  • Nikdo tady žádného bolševika nevzpomíná...
  • Už ani slovo o tom podvodníkovi!!!!
  • Ten tam nemá ani nit!
  • Já jsem se zase nesířil se zrádnými komouši.Havla moc nemusím, ale název Havlovo letiště mně nevadí
  • Vymaštěnej havlistickej poprd Fena z Feničova. Filmy už nic moc, prachy docházej, tak jak se sakra udělat větším? No přes Havla! Dodneška mně nebere, jak se může něco přejmenovat na zálkadě nějakejch padesáti tisíc podškrabů, když nejmíň půlku z toho podepsal sám Fenda. Já vosobně bych byl pro to, aby se letiště pojmenovalo podle Bobíka, Evropská by mohla bejt Pinďova, Kulaťák dole by moh bejt Fifinčin vokruh, Metro by mohlo bejt Třeskoprsky station a taxikáři by si mohli říkat Myšpulínův pšouk. A měl bych pro to podpisů víc než Ferofena. A pravejch
  • To přece bylo jasné od začátku - čím větší pitomec, tím víc mu to bude vadit.
  • Suverénně seš tady největší ........
  • Ty seš ten, co má v hlavě nit, že?
  • Neber všechny podle sebe, blbečku.
  • Z "tečky" si nic nedělejte. On je státem uznaný blb. Dívá se jenom na Novu a Primu a z toho se mu mozek změnil na průjem. Jak by se potom dalo vysvětlit to že vidí všechno rudě. To je člověk absolutně bez názoru. Chová se přesně jako ty jeho nenávidění komunisté v padesátých letech a kdyby mohl, tak by taky posílal lidi do lágrů a na šibenici. Ještě že ho v žádné straně nechtějí, protože on je vážně blbej až na půdu.
  • Nemá tam tečku, má tam nit a tu když přestřihneš, tak mu upadnou uši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit