Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komouši, máte to marný. I když poletíte samoljotom v Moskvu, budete muset odletě iz aeroporta iměni Vaclava Gavla. Druhá možnost je pojechať pojezdom. *1*
  • ja dobře pamatuji dobu kdy se všechno pojmenovávalo po Gotwaldovi.Lidé byly proti stejně jako dnes proti havlovy
  • Pro většinu národa to bude vždycky Ruzyně. Nakonec , jak si někdo může dovolit pojmenovat to, co nevytvořil, spíše to ničí. To už je spíš na postih.......
  • BRAVO Pusinko! BINGÓÓ! *14*
  • Doufám,žeFenič,Pehe,Halík,Kocáb a další pravdyláskysti se budou také prosazovat o to,aby postel u spisovatelky Obermanové kam Havel před smrtí chodil Dášence zahýbat ,se jmenovala Havlovo letiště.
  • S dovolením bez výhrad kontrasignuji. Přejmenovávači havlisté jsou Beliálovi potomci.
  • A kdo to vlastně byl p. Havel, po kterém je to naše letiště pojmenováno ?????
  • Václav jako Václav
  • je mi to fuk,...ale poslat z letiště SMS tak už jsme sedli na Havla zní blbě. .
  • Filmaři požadují státní dotace, nedělají nic zadarmo. Přitom se prezentují jako pravicoví-což je rozpor. Žádné peníze ze státního rozpočtu by neměli dostávat.
  • Já žádné havlovo letiště neznám. Já znám letiště Ruzyně.
  • O tom měli rozhodnout občané v referendu. A ne aby to navrhl cizinec. Proč to neudělal na Slovensku? Přejmenování letiště byla pouze další zrada vládnoucí kliky na občanech
  • Vážení pisatelé, navrhuji přejmenovat ten podivný státní útvar ještě s podivnější t.zv. vládou, zvaný "Česko" na "Havlov". Stejně se po něm již jmenuje tolik ulic, parků, náměstí, že by zblednul závistí jak Masaryk tak Gotwald. A Pražákům bych navrhnul aby prosadili i změnu názvu Václavského náměstí a říkalo by se místo Václavák tak Havlovák !
  • Pane Fenič,každé ZLO plodí další ZLO,ale to vám určitě nemusím říkat,že ano.Násilně jste to přejmenovali a výsledek se dostavil.Je to VAŠE VINA,nikoho jiného.
  • Jistě,VH ukradl revoluci a jeho poklonkové zase letiště *12* *11*
  • Korunu hlupáka mi předávat nemusíš. Tobě opravdu pasuje dokonale *1* *1* *1*
  • Jen vyhozené státní peníze. A Havlová dostává pravidelnou rentu jak je domluveno.
  • no s tím nazýváním někoho pitomcem to od blba sedí. Jestli jseš stejně krásný jako jsi blbý tak Tě prosím o Tvojí fotku, děláme každý rok betlém a figurka vola je už značně ošoupaná, tak bych místo ní použil Tvůj portrét, akorát se bojím, aby vnuci po shlédnutí Tvojí tlamy nekřičeli ze spaní.
  • Praha Ruzyně.
    Pro mě to tak navždy zůstane, To je tak, když si do toho necháme kecat i cizince a - doufám, že se jméno a nápis letiště na náklady všech účastníků řízení provedené změny vrátí zpět. Hezký den všem.
  • Určitě ne, Byl to výmysl pár jeho kámošů , ale národ to nechtěl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit