Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hla´vně, že máme víc generálů, než má armáda USA. To je pro mě velice úsměvné *1*
 • V roce 1968 měla tehdejší Československá armáde cca 230 000 mužů ve zbrani. Měla tisíce tanků. vynikající letectvo, protivzdušnou obranu raketovými vojsky, vybavené motostřelecké divize a další druhy zbraní. To vše jsme stačili financovat a kromtoho i zdravitnictví, školství, kulturu, dopravu, sport důchodový systém a vše co patří k fungujícímu státu. Pane generále Picku, kde to je? Zkuste se podívat jak to dopadlo, za vedení ministerstva obrany ministry s modriu knížkou, penem Baudyšem, Kalouske, Parkanovou a jinýmy vojenskými odborníky. Jinak to ani dopadnout nemohlo. Znalosti těchti " ministrů! odpovídali asi tak znalostem četaře., možná ani to ne.
  • Rozhodně četař,za komunistů,měl mnohem lepší znalosti,než to stádo blbů,které se na postu ministra obrany,při budování "kapitalistického ráje, vystřídalo.To byl buďto gauner,nebo blb.
  • Jste asi velmi mladý,že nevíte o tom,že naše armáda měla zá,kaz od tehdejšího ministra obrany ma příkaz ÚVKSČ,VYSTUPOVAT V JAKÉKOLIV FORMĚ PROTI "ARMÁDÁM OSVOBODITELŮ". jejich vojáci (hlavně ti sovětští) byli překvapeni jak dobře rozumí německy. Poděkujte potomkům a příznivcům tehdejších poměrů,když je ve svých příspěvcích požadují zpět.
   • A vy se domníváte, že armády států NATO by se bránily proti armádě USA? Přesto mají základny po celém světě a ve všech svobodných státech NATO
    • Myslíte,že se mezi sebou budou napadat státy severoatlantické aliance. Napadení Československa bylo napadení politické-hrozba změny režimu a případné vypovězení poslušnosti,nebo ukázka,že komunismus lze budovat bez násilí.
   • Píšete, že měla zákaz od......V dnešní době mají PŘÍKAZ jít zabíjet a okupovat lidi v Lybii, vAfganistanu, bývalé Jugoslavii, v Iráku, a Bůh ví kde ještě. Dělají to samé zlo, co jsme v roce 1968 odsuzovali...... *11*
    • Pro snufina. Plete si pojmy. My jsme byli napadeni jako svobodný stát a to díky vedení stranického sekretariátu a nesměli jsme se bránit. Ve státech,které jmenujete nebyly nasazeny naše jednotky do boje a na Balkáně jsou jako dozorčí orgán v rámci dohod NATO (do kterého nás přihlásila jedna levicová strana). V Afganistanu jsou součástí bojových uskupení NATO.Jinak si před příspěvkem prověřte,zda jsou Vaše tvrzení pravdivá.
 • Ona nejenom armáda je zastaralá ale budu se držet armády.Položím otázku a přirovnám případný konflikt k jiným zemím třeba jako je Libye a Afganistán.Neposuzujme nyní kde je spravedlnost a právo ale ptám kolik občanů této země by bylo ochotno bojovat a třeba i položit živoz za tuto republiku ?!?Jakpak by se zachovali naši "profesionálové?"CHci taky připomenout z historie třeba vznik a pád Říma.Při svém vzniku,když Řím měl dobrovolnou armádu z občanů tak vítězil.Po zavedení profesionální armády šel postupně do kitek celý slavný Řím a tak to dopadne i se současnýma iperiema ! Nebo co dokázali Husité,když stačil jenom zpěv a žoldáci se obraceli na útěk !!! Byli pochopitelně poraženi zradou. Tak kdo by byl ochoten bojovat a třeba padnout za tuto zem,když je naprostá většina obyvatel nespokojená!!!
  • no já určitě ne. Nemám motiv a hrdinů jsou plné hřbitovy. Mamlasů pak plná armáda. Léčí si svoje ego.
  • Za koho a za co by občané této země měli bojovat? Ideály jsou v pr... Vládní garnitura dává občanům jasně najevo že se o sebe každý má postarat sám. Družná a spolková činnost a tradice jak můžeme vidět např. v SRN, Švýcarsku nebo Rakousku jsou pošlapány na úkor zmedializovaných celebrit ať už z uměleckých nebo politických kruhů. Úspěšnost se měří pouze penězi ne tím co kdo pro společnost vykonal. Za koho a za co by občané této země měli bojovat? Za Klause, Topolanka, Vondru, Drábka, Nečase, Kalouska a zbývající bandu současných a předchozích lumpů??? To je opravdu směšné
 • No po částečném zveřejnění tzv. bílé knihy armády čr, je nad slunce jasné , že již se nejedná o armádu , ale o spolek "pionýrský s nulovou hodnotou pro tuto republiku.
  Tak jak bylo již zde napsáno je nejvšší čas to zrušit a finance ušetřené použít rozumněji. Na jaké nechám na uvážení, ale myslím si že budou rozkradeny jako ostatně vše.
 • Zrušte armádu ? Vždyť ta už je dávno zrušená. Ta hrstka žoldáků, kteří vydělávají prachy ve světě a nasazují svůj život za peníze je úplně směšná. Nemá cenu to ani komentovat. Hnus. Ve všem.
 • Nejlepší obranu,kterou si může naše země zajistit je nedávat se do spolku s tak zločinným seskupením,jako je NATO.A všechny naše vlastizrádce,odporážet,co nejkrutějším způsobem,na katovských mučírnách.To,co je zde prezentováno jako zajišťování naší obrany,je jen dalším lumpáctvím,které nás žene ke státnímu bankrotu.Už takto jsme minimálně ,víc než z poloviny,kolonií Západu.Až budeme kolonií Západu na sto procent,tak nám veškeré zbraně a armáda,bude naprosto k ničemu.
  • Meleš jako pablb.
 • Tak zrušte armádu.
 • Tím pádem už je to jen sorta darmožroutů a pijavic rozpočtu. A samosebou dojná kráv* vondry kalouska a jemu podobných. Je čas ji zrušit.
 • Nemáme kapacitu na to, abychom se sami bránili.Jsem obyčejnej voják ale tohle vím už dávno tak na naco si vlastně platíme takového generála?
 • Generální štáb by republiku chránil vlastními konty a břichy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit