Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je již směšné hovořit o těchto dvou stranách jako o nejsilnějších pravicových. Vždyť komunisté již mají větší preference, než tyto dvě pidistrany dohromady.
  • A nejsou to zase náhodou předvolební triky, kterými se snaží zmást voliče? U nás to není neobvyklé, spíše naopak. Lidé bezmezně věří, neuvažují, nesledují, ale hlavně se rozčilují a nadávají. Levice ještě ukáže co umí, s tím počítejme!
  • Lžou sami sobě pááč mají přes 20let vyzkoušený,že 100krát vyřčená lež se stává pravdou,takže bych se nedivil kdyby jejich volebním heslem bylo hlavu vzhůru,Země je placatá. *1*
    A ty jejich předvolební sliby a recepty na záchranu země,působí přinejmenším komicky.
    Pochcanej usínač Trátemberg ji nemohl oponovat,protože už spí i s otevřenýma očima(upgradena vyšší level) a navíc je hluchej jak poleno. Zdar
  • Volím pravici, pravila Milka Němcová! *1* *1* *1* UYJ
  • Blbka, prostě Milka! *1*
  • Ale kdeze gentlmen,nemel suchy z nosu ,tak proto spal.Ted je ted chytry,vidi vsechny chyby,ktere napekli s Kalouskem.
  • Němcová je kajo tiskové mluvčí, tj. naučí se 2-3 věty a ty melou pořád dokola. Kníže ji patrně nechtěl ještě víc ztrapnit, je to gentleman... :-)
  • Již jsem myslel, že tady budou slušně psané příspěvky. No jo - za peníze v Praze i restituce.
  • Míro ti zloději tě už mezi sebe nevemou. Samí říkají, že si nakradli málo.
  • Ano "noblesní" vlastizrádce a privatizační zloděj bude pro tebe nejlepší. Po volbách tě stejně jako Blabiš oberou i to co jsi neměl.
  • Zřejmě jsi volič ODS a respektuji tvé rozhodnutí a stranickou příslušnost a jak říkáš naše pseudodemokracie i mně dává možnost se svobodně rozhodnout.Proč a koho budu volit se dá jen velmi složitě napsat ve zkratce ale jestli ty to dokážeš tak už chápu mentalitu voličů ODS.ODS nás totiž krmí svými názory vždy jen zkratkovitě aby nemuseli zcela odkrýt karty což už nám v minulosti několikrát předvedla když došlo na lámání chleba my nic my muzikanti.Ty už jsi jako tví soukmenovci,neznáš mně ale už víš že jsem blahoslavený duchem.Od modrých ptáků se ani nic jiného čekat nedá.Brouci pytlíci,všechno ví dopředu a nejlíp a jak už několikrát dopadli a kam tuto zemi přivedli.Víc nemám co bych dodal,zamýšlet se nad chováním ODS je ztráta času.
  • ODS a TOPAci.Se zas sesly hvezdy.Hnoji vsech hnoju.Hloupy Karel si vzal moc prasku tak byl klidnejsi.Po cely rok plance pate pres devate a tady hral decentaka.Aristoktaticky vymastenec se drzel nazpatek aby zas nevypustil nejakou perlu z huby.Hlupaňa Mirka by furt chtela funkci.Ale uvidi ze ostrouha mrkvicku a pujde definitivne do kytek.
  • Schwarzenberg s Němcovou lhali lidem do očí 7 let a proto jsme dopadli jak sedláci u Chlumce. Jeden kradl restituce, druhý zase v samošce.
  • Kníže zřejmě za
    se chrápal.
  • Ještě štěstí, že nelhala do očí třeba Schwarzeneggrovi -Terminátor by jí asi hned dal "po tlamě" !!!
  • Chudák pendolino - někde jsem slyšel, že nejhorší prý je srážka z blbcem ...
  • Kdo spí, ten jí ! Mají to prostě vychytané ...
  • Krůtí namíchané (se starým) hovězím - to nemůže nikoho nadchnout, natož překvapit ...
  • Jó na Nově, tam se dějou věci, ...
  • Kravka je uspávačka hadů ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit