Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lhala Schwarzenbergovi do očí a on mlčel. Ne úmyslně - spal, jak je jeho zvykem. V závěru se mu povedlo uspat i němcovou a spali a spali. Dobrou noc.
  • Já taky!
  • Já také, já také !
  • Němcová a etika? to je vtip? nebo krádeže v samnošce a zneužívání služebního vozu i benzínu jsou etické - a to jo
  • U Kárla jde evidentně o únavu materiálu, ale on ne a ne odejít do šrotu. Pořád ho Kalusek denně sprejuje nejrůznějšími barvičkami, aby to zakryl , každé ráno dýchání z úst do ústa , aby ho rozhýbal, ale je vidět ,že už má po sezoně, James Bonde de mode de pase.
  • Jelinek je v šoku, že Němcová lhala a kníže na to nereagoval. On snad nežije v prolhané a prohnané a rozkradené republice? Všichni lžou od sametovky , nic jiného nedělají ani nic jiného neumí, a kdo nejvíce, tak se prolže do poslanecké sněmovny a kdo ještě více tak až do vládních postů. Proč by kníže na lež reagoval, když ji non stop používá také, jinak by nemohl být v tandemu s Kalouskem a v TOPce. Akorát s knížecí noblesou, jak by doplnil Menzel. Lžou novináři, lžou komentátoři, lže TV, jedno zda soukromá či veřejná, lže tu kde kdo a Jelínek je v šoku a diví se. Pane bože za co trestáš tento prostý lid.
  • Tlupa buržoasních opic nesmí volby vyhrát protože vykořisťování musí jednou pro vždy skončit. Potom osvobodíme od kapitalismu celý svět a nastolíme diktaturu proletariátu!
  • A už na mně dokonce klikají mínus body...namísto vzájemné komunikace...v duchu typického-"jsem prosťáček, ale přesto volím Karla , sic nevím proč, ale všechny ostatní vyklikám"!

    Gratulace přihlouplému Karlovi i prolhané Maruš, blbců je u nás dostatek. *1*
  • Jestli tu po volbách nebude diktatura proletariátu a vyhrají zas demokrati potažmo buržousti, skočím z mostu pod pendolíno. Nenechám se dál vykořisťovat!
  • To tlupa opic se chová mnohem inteligentněji než pravičáci a potažmo buržousti.
  • Aby taky nepůsobila odhodlaně, tohle smutné divadlo musí přeci sehrát do konce, třeba to vyjde. Tahle pochybná manipulátorka se služebním autem a nejspíše i s benzínem stejně nemá lidem už moc co říci.
  • GOTTA? *1*
  • Koho ještě ODS zajímá?Zbytečná ztráta času nad nimi přemýšlet.Nevolit a toť vše.Němcová už je stejný žvanil jako všichni modří ptáci.
  • Blahoslavení chudí duchem. Ale, naše demokratické zřízení ti to umožňuje, tak si klidně vol, koho ti - ti chytřejší podsunou. Anebo víš proč? Tak pokud ano, buď té dobroty a stručně to napiš. Předem děkuj. *1*
  • Kníže je po prohrané volbě a pádu vládního spolku darebáka Nečase pořádně
    zdrchanej. Pěkně ho to vzalo. Z mocného min. a uchazeče o hrad je nula.
    Vzhledem ke svému věku má útrum. Nyní ve vládě nebude a je konec kariéry.
    ODS je směšná. Přišla s antikomunismem. Jenže díky její vládě mají lidé
    starosti jak vůbec přežít drahotu nezaměstnanost a spoustu jiných katastrof.
    Takže strašení komunistama už nezabere. S tou kartou hraje i Petr Cibulka
    jenže to téma bodovala pár let po 89 ale nynější mladé už nezajímá.
    Vláda na puse udatných antikomunistů k sobě vzala jistého ex člena KSČ Picka
    a na financích řádil s Kalouskem další soudruh Janota.
  • A co je na tom divného, že odborník je udiven? Karel udiven není, kdo ví proč, možná mu to nedocvaklo, nebo ta čeština....mu dělá takové problémy, anebo je prostě na lži od svých "bývalých" koaličníků navyklý. Tady jde ale o nás, o občany, abychom dobře pochopili, co to na nás tihle filištíni zase hrají za betla. Mně číro, ani jiný doplněk neomámí,ale dovedu si živě představit mnohé zoufalce, kteří na ty směšné doplňky zase naletí. *1*
  • Debatu jsem nesledoval, ale znám je natolik, že ani náhodou je v PS už vidět nechci a ve vládě už vůbec ne. Komentátor a politolog Jelínek nesouhlasí s počtem stran, ve kterých kníže byl, ale v ODě byl, za US-Deu kandidoval, stejně jako za zelené, jako nestraník či straník, není nikde napsáno přesně a v TOP-hrob je. Tak čiperný v tom přebíhání jistě byl a je, akorát pak na těch postech už ta čipernost notně vyčpěla. Naprosto oba ztratili soudost, že se o fukce po tom, co tu předváděli ještě derou. A co se ANO týká, že s nini spolupracovat nebudou je komické, když se sami neutále třesou na korýtka , tak se spojí jako vždy s kýmkoliv a jakkoliv, jen aby o ně nepřišli. Stejně jako VV, co bojovaly proti dinosaurům, a proto se s největšími z nich hned spojili ve vládě trojkolky rezavé.
  • Volím Karla.
  • Mám dojem, že modří ptáci a Tlupa Opilých Povalečů v počtu 9-ti členů už za poslední roky tolik nalhali, že je nikdo neposlouchá a nebere vážně. Další případné lži jsou jen opakováním předchozího. Doufám, že dáma Němcová bude ve své hloupé rétorice pokračovat a dočkají se nejvíce 4,9 procent a knížepán prochrápe i volby. Tím udělají pro republiku nejvíce, co mohou.
  • Co se všichni divíte, vždyť oba lžou jako když tisknou tak pro by měl předseda strany dutých hlav oponovat lhářce z ODS jejichž hlavní starost je to aby byla naparáděna pokaždé jinými šperky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit