Přejít na výpis diskuzí

Němcová připouští, že by mohla za ODS kandidovat v Praze

26.8.2013 18:58
Jakub Konečný 98 příspěvků

Předsedkyně Sněmovny a místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová připouští, že by mohla v předčasných sněmovních volbách kandidovat v Praze. Podle ní však ještě není definitivně rozhodnuto. Předpokládá, že se ODS na volebních lídrech domluví během týdne. Řekla to dnes novinářům na pražském Klárově poté,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná a noblesní žena. Můj hlas má jistý.
  • Děkuji za odpověď. Dovětek napovídá žes členem strany dutých hlav TOP 09.
  • kdo zvolí kohokoliv z garnitury,jež tuto zem dovedla k světlým zítřkům,nechť mu ruka upadne *14*
  • Z toho závěr: Svatý prorok Muhammad, dejž mu Alláh mír, byl pravičák a pravičáci jsou i všichni Muslimové. Musí jíst pravou a obsluhovat močícího ptáčka a vytírat si řiť jenom levou rukou...
  • Jé, to je celá Květa z Počátků! Tu asi budu volit, musí ale uvařit dobrý volební guláge a orosený Pilsner Urquell. (Guláge MUSÍ uvařit ale sama)
  • Ty můžeš tak kandidovat do knihovny!! *16* *16* *16*
  • Pokud bude Němcová kandidovat v Praze jako lídr ODS, stačí pár jejích bilbórdů a levice nemusí vést žádnou kampaň. Voliči k ní přejdou raději sami.
  • No, ty ani nedokážeš napsat správně jediné slovo..."Amonym", co to jako je ???
  • Blb.?
  • Blb?
  • Chudáku. Asi jsi nic v životě nedokázal, když obviňujež z krádeží lidi, kteří nevolí komunisty...
  • A já pořád - proč je v Praze nejvyšší IQ 15.
  • Nenašel jsem rozdílu mezi ožralou z Hradu a koktavým nevzdělancem jako rozdíl mezi politickým blouznivcem Klausem a drogistou Bémem
  • Němcová je živý příklad,že ODS jsou bez hanby a sebereflexe.Je pravda že jim pár fanoušků ještě zbylo ale spíše jen tací,kteří mají něco rozděláno a potřebují tu zlodějinu dokončit.Organizace Dementích Syčáků. *3* *3* *3*
  • Blb..??
  • Blb,??
  • Kdo by volil takovou vohrátou harfu
  • Náš výzkumný ústav dostal od státu peníze na výzkum podstatných rozdílů levice a pravice v ČR. Po dlouhé činnosti v terénu bylo zjištěno toto:
    Levičáci na WC aplikují použití toaletního papíru vždy pravou rukou, zatímco pravičáci na WC aplikují použití toaletního papíru vždy levou rukou.
  • Jo, je to blb!
  • Blb ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit