Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná a noblesní žena. Můj hlas má jistý.
  • kdo zvolí kohokoliv z garnitury,jež tuto zem dovedla k světlým zítřkům,nechť mu ruka upadne *14*
  • Jé, to je celá Květa z Počátků! Tu asi budu volit, musí ale uvařit dobrý volební guláge a orosený Pilsner Urquell. (Guláge MUSÍ uvařit ale sama)
  • Ty můžeš tak kandidovat do knihovny!! *16* *16* *16*
  • Pokud bude Němcová kandidovat v Praze jako lídr ODS, stačí pár jejích bilbórdů a levice nemusí vést žádnou kampaň. Voliči k ní přejdou raději sami.
  • Němcová je živý příklad,že ODS jsou bez hanby a sebereflexe.Je pravda že jim pár fanoušků ještě zbylo ale spíše jen tací,kteří mají něco rozděláno a potřebují tu zlodějinu dokončit.Organizace Dementích Syčáků. *3* *3* *3*
    • Blb?
    • Chudáku. Asi jsi nic v životě nedokázal, když obviňujež z krádeží lidi, kteří nevolí komunisty...
      • No, ty ani nedokážeš napsat správně jediné slovo..."Amonym", co to jako je ???
  • Kdo by volil takovou vohrátou harfu
  • Náš výzkumný ústav dostal od státu peníze na výzkum podstatných rozdílů levice a pravice v ČR. Po dlouhé činnosti v terénu bylo zjištěno toto:
    Levičáci na WC aplikují použití toaletního papíru vždy pravou rukou, zatímco pravičáci na WC aplikují použití toaletního papíru vždy levou rukou.
    • Z toho závěr: Svatý prorok Muhammad, dejž mu Alláh mír, byl pravičák a pravičáci jsou i všichni Muslimové. Musí jíst pravou a obsluhovat močícího ptáčka a vytírat si řiť jenom levou rukou...
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy,,
    • Nenašel jsem rozdílu mezi ožralou z Hradu a koktavým nevzdělancem jako rozdíl mezi politickým blouznivcem Klausem a drogistou Bémem
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!.,., *14* *14*
    • Co to tady pořád plácáš ty Zemanovo vemeno?
      • Blb ??
        • Jo, je to blb!
      • To neni Milousovo vemeno,nybrz vymesek.Pry z chamovodu..........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit