Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes náš milovaný soudruh prezident vydržel spát až do devíti hodin. Malou a velkou potřebu vykonal ale už v půl osmé.
    • To se soudruh jeste stacil v 5 hodin rano vyzvracet-a do statniho polstarku...Pry se jiz nebude po chlastu prevalovat.
      • Blb..??
    • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,., *14* *14*
      • Dosahl si ejakulace? *14*
        • Blb,??
    • Je to pracant, i ve spánku popouští uzdu a svěrač svým koníčkům.
    • Starý vtip, přijď s něčím novějším.
      • Tak ta bába má pro to předpoklady, kdysi si přisvojila nějaké potraviny v samoobsluze bez zaplacení, a později si půjčila služební auto i s benzinem pro syna, tak že to má v genech a bude ODS v Praze dobře reprezentovat, určitě!!! *3*
        • Blb.?
  • Visící kapitalista, lepší zavřeného!
  • Navrhuji minutu ticha za lidi, které zavraždili komunisti. Jsou jich miliony. Děkuji za účast.
    • Slušný člověk začne chlastat až večer, když už teda musí!
      Ještě vysvětli, proč jsi naživu a kde jsi se ukrýval.
      • Nejdriv ovsem napis,jak si se narodil.Omyl prirody?
    • Drzel sem 5 minut.Minuta je malo!
  • Němcová by měla v Praze kandidovat tak jedině na funkci pufmutrle v nějakém pražském hampejzu.To by jí sedlo.
  • Němcová by měla v Praze kandidovat tak jedině na funkci pufmutrle v nějakém pražském hampejzu.To by jí sedlo.
  • Konečně správné rozhodnutí!! Kdo jiný než M.Němcová, naprosto spolehlivě nažene voliče k volbě levicových stran? Když jí pomůže Kalousek a Schwarzenberg, tak levicové strany nemusí do kampaně investovat ani korunu!
  • Chvilka s poezií

    Mysliveček

    Švarný mysliveček
    Přišel o věneček
    Ach ouvej jak to bolí
    Už se mi řiť
    Nikdy nezahojí
  • No ono nezbyde než tentokráte volit KSČM, jinak pán bůh s námi.
    • Já budu volit Karla! Je to aristokrat, kníže a šlechtic!
      • ... ale mrtvej !
    • Už je pozdě!
    • Potom uz jen DABEL S NAMI.
      • ...správně, Duka to jistí !
  • ODS včetně paní Němcové už pro tento stát udělali tolik "dobrého", že by si to měli voliči uvědomit a dále je "nezneužívat" a poslat je do propadliště dějin.
  • No co se téhle paní týče tak na ní by mohlo platit už jen voodoo společně s vymítačem ďábla za pomoci inkviziční komise rozpočtové zodpovědnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit