Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem se zas nemoh dívat na tu vaši sestavu idiotů, pizdo!
  • Němcová vaše inteligence je asi taková že končí někde v knihovně nad knihou.Nemohla jste se na novou vládu dívat proč asi .Vám vyhovuje Nečas který je jak paňáco Kalousek alkoholický gegoš a mohl bych pokračovat dál.Už jste se viděla premierkou ale k radostí většina občanů nebudete velet těm vyžírkám kteří nás už dost dlouho vysávají.
    • ..odešla,aby se nerozplakala,bylo to pro ni hrozné...chudinka malá a to už se viděla v premierském křesle.
      Byl to velice příjemný pohled,ale stále nezastínil pohled na rudého,zpoceného,na pokraji slz a koktavého kalouska po jmenování p.Rusnoka.

      Už tohle mi stálo za všechno.

      Tyhle hloupé řeči,narážky a urážky je třeba přehlížet a uvědomit si, že je to jenom špatně ukrytá zloba,závis,nenávist a bezmoc.
      Tak se tomu zasmějeme a držíme jim palce,ať se vzteky užerou. *1* *1* *1* *1* *1*
      • Mám naprosto stejný pocit. Pohled na Kalouska a Němcovou, oba se dusící vzteky, Kalouska navíc s obličejem, poznamenaným virózou, byl pro mě hlubokým zadostiučiněním. Ještě jedna připomínka: bulvární MFD dnes píše článek o slušné komunikaci a obviňuje Zemana, že tyto zásady porušuje. Už jste o něm slyšeli, že označil voliče svého protikandidáta za prasata a "č.r..y", jak to dělají ti slušní?
  • Španělsky "vaca"... ze Žďáru nad Sázavou... Nehodí se ani na polévku. Smutný konec nány, která už nic nepochopí, pokud kdy co chápala...
  • Novinar ktery sesmolil sve veledilo ,ma daleko do inteligentniho a schopneho fachmana.
  • Paní Němcová:
    -Tak jsem se nemohla dívat na vládu toho Rusa a Noka. Podívala jsem se do zrcadla a viděla osobu, která je nejvhodnějším Premiérem! Já, já, já, jenom JÁ!!!-
    (oněch 200 LITRŮ za to stojí, ne?)
    • Jo, královna "Já První" !!! A může Troška točit druhou pohádku s názvem:"Byla jednou jedna královna" . nebo by to mělo znít "král h o v n a " ???? nevím tvůrci té první pohádky již mezi námi nejsou, však ale on by si Troška s tím poradil...
  • Čučela,jak skoro její koryto se ztrácí.Proto se na to nemohla dívat,což docela chápu.Fakt chudák ženská. *12*
  • No Němcová se tedy opravdu předvedla. Zloba z ní přímo tryskala. Označila tuto vládu za toxickou a sama se sebe vypouští tolik jedu, že jím otráví všechny lidi. Jak někdo vůbec mohl přijít na to navrhnout tuto zapšklou zlobabu na premiérku, to nepochopím.
  • Ona si neuvědomije,že na ní se nemůže dívát převážná část národa,je to suprherečky,podvodnice a zlodějka,proč ještě není v cele.
    • Ty strašně rychle odsuzuješ. Zlodějka není, podvodnice také ne, zato ty jsi ubožák
      • Je to p i č a vlčáku.
    • Možná někdy bude ale ten váš tzv, prezident - jakýsi zeman už tam měl dávno být. Ale klidek on se uchlastá, někde spadne po té své prolhané držce a bude klid.
      • Jane,jste tak hloupy nebo omezeny?Az dosahnete Zemanova veku ,treba nebudete vedet
        kde bydlite ,pemprsky vam vymeni v posteli a pecovatel vas nakrmi.Vite ,co znamena slovo :
        respekt?
        ,
  • NOVÉ KSICHTY O KTERÝCH ZATÍM NIC NEVÍME.Soudil bych,ale až se předvedou.Dopředu jasno má Němcová.Ona ženská(netušil jsem že spisovná slova jsou zakázaná) tuší definitivní konec své"slávy".Tato prodavačka(či co je vlastně zač)má v zákonech jasno.Když šli po Rathovi tak měla jasno za pět minut.Když jdou po Nečasovi má problém. Nejvyšší čas zmizet.Už se ohleděla tak,že leze krkem všem.
  • Dle zde napsaných ohlasů je buď hodně tech,kteří nemají vlastní názor a papouškují žvásty ODS,nebo si již nakradli a potom poltiku rozkrádání a korupce ODS schvalují.Nutno podotknout:na každého se vždy strom najde.Bude to možná trvat dlouho,ale někdy se tak stane. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší