Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vol Karla v.S., poněvadž Zeman se svým chováním nominoval mezi Neanrtálce (předkové sorry).
  • A co němcová říkala na vaškovu krádež pera v přímém přenosu? To nebyla ostuda?
  • je to k u n d a !!!!
  • co se Němcová bouří,vždyť tak se chovaji koaliční poslanci v poslanecké sněmovně a to ji nevadí?Nechť si napřed zamete před vlastním prahem a pak kydá hnůj na druhé
  • Té prasečině, co vydává pan Zeman neříkejte Čeština.
  • Jen jestli si všichni vzpomnají na DOBU TEMNA,kdy se zde v Čechách s vlastenectvím prosazoval ČESKÝJAZYK/viz F.L.Věk./Já jsem na svůj český jazyk hrdý!A chci mít na hradě Čecha. *8*
  • No každej dělá co umí !
  • Srovnáváš nesrovnatelné. Za Karla IV čeština nebyla ani spisovný jazyk. Dnes je doba jiná a tento zdegenerovaný šlechtic je pro ostudu. To už vůbec nemluvím o tom, že poškozuje naše obchodní styky. *7*
  • Hm,tak to jí asi pan Zeman neotevřel ,,DÁMĚ,,dveře!
  • DOTAZ :zajímalo by mě,zda-li by např.Rakousko zvolilo za prezidenta Čecha,který neumí pořádně mluvit německy?Děkuji,to je vše! *7*
  • Němcová,uvědomnte si,že Vy jste proti Zemanovi,úplná "NUDLE"!
  • Němcová už ani neví pořádně co říká, co koná a skončí v propadlišti dějin politické sféry jako ODS, TOP 09 a Lidem. *12*
  • Divím se tvé namyšlenosti, že sis zvolil jako nick jméno tak slavného Evropana jakým byl císař římský a král český Karel, toho jména IV,blahé paměti, po matce Čech, po otci Lucemburk, vychováván byv na francouzském dvoře teprve po návratu do Čech a přijetí české koruny učil se česky.
    Já se před takovou osobností hluboce skláním a neodvážil bych se zneužít jeho jméno jako můj nick.
  • od té to tak akorát sedí
  • O tom dost pochybuji.
  • Já měl za to, že do voleb jde Karel a on to je zřejmě jeho zesnulý otec. Karel totiž nemá vysokou školu žádnou, ač se o dvě pokoušel. A jestli skutečně těmi cizími jazyky žvatlá jak česky, tak co má s ním doktorát jeho otce společného?
  • Neurážej Vysočinu,protože je to překrásný kraj a jezdí to tam okukovat spoustu cizáků.
  • Podívej se např.na Taxík,Nikdo není dokonalý a budeš koukat jak pravicoví studenti jsou hloupí.Já mám levicové školy a jsem na tom líp,
  • Tak se nám vyprofiloval další sprostomluvič a hulvát
  • Považuješ tedy za morálku,jesliže slíbíš korektní rozhovor a pak jej zaměníš za soustavné urážení a slovní pokořovánía urážení dalších přítomných. Je vidět,že jsi prošel doma pěknou průpravou do života kde vládne levice a nevzdělanost.Proto by jsi se měl naučit slušnému chování a etiketě-pokud víš co to je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit