Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za pár měsíců pomažeš na frontu, tam pak ukaž, jekej jsi frajer!
  • Mamrde.
  • Dobře, dobře jsi to řekl trollíku, tak večer pa. *14* *14* *14*
  • Nelži! Ty nejsi žádný občan ale jen Rudý ovčan. *1* *1*
  • Jen to zlej trole tomu prasákovi nečistýmu tečkovi nandej, jen do něj.
  • Je to velmi dobrá zpráva, doufejme že budou další země přibývat a tento neživotaschopný slepenec se co nejdříve rozpadne!
  • Půjde? Tvá KSČ už tam šla. Dobře jí tak. Za ta rudá zvěrstva si to zaslouží. *2* *2*
  • Půjdou? Hm. Vaše Rudé modly už na smetišti dějin dávno jsou. *2* *2*
  • Pro blba x: Hmm, to ale nic nemeni na tom, ze se ti rozpada eueueu, makak i havlismus pujde do rrrdele. Dobre ti tak. *1* *1*
  • Muzes kydat hovadiny do nekonecna. Ale to, ze se rozpada eueueu neokecas a jsi zoufalej, protoze s tim nic nenadelas. A vsechny tvoje proscany modly pujdou do zadele vcetne kchaarla a makaka, ty toubo. Dobre ti tak. *1* *1*
  • V Černobilu sice v roce 86 vybuchl reaktor, ale výroba energie skončila až v roce 2002. Takže špatné informace. ESESU se rozpadne, pod svou tíhou a nenažraností a bude to dobře!
  • Co se stane když v rozvojovém Rusku požádáš o software?
    Po marném uvažování co to může být ti Rudá obsluha donese sodovku. *2* *2*
  • Máš leda tak výkon Sovětského Černobylu! Jednou zakašleš a rozpadneš se. *1* *1*
  • A proc mi to pises? Soudis podle sebe. Jsi totiz zalezly v pocsalplinkove zadnici az po kotniky. Co je mi po Ransdorfovi, ty blbe? To jenom tvuj jeden zavit stale opakuje jednu operaci, mel by sis rozsirit aspon software. *1*
  • Ovsem oproti tvemu jednomu zavitu mam stale vykon Einsteina. *1*
  • Víš jaké životní krédo má v rodinnném erbu soudruh Ransdorf?

    Toto: Díky Rudým ovečkám mám i bez práce tučné buržoazní koláče. *1* *1*
  • Pro James schizon: Chudacku. Zase sis zapomnel vzit prasky proti schiiize? Policajti rikali, zes zas v noci behal po ctyrech, obechcaval patniky a hledal haravy feny, Aliku. *1* *1* *1*
  • Neskrývej se trapně za slova Karla Kryla. Ten brzy prokoukl jaká pakáž se to dostala u nás k moci. Proto byl odstraněn.
  • Tvé Rudé IQ už se rozpadlo dávno. Takže neuvažuj. . Opravdu ti to nejde. *1* *1*
  • Aaaa, uz se nam ta eueueu pomalu rozpada. Recko, v Anglii bude referendum o setrvani v eueueu, sama eueueu zahaji z penez danovych poplatniku reklamni presvedcovaci akci na vymejvani mozku "pasivnim" Evropanum, aby prej nepodlehli euroskepticismu. Choroso. Prichazi to drive, nez jsem doufal. A to je fajn. Jooo, molodciii!!! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit