Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je nápad jako kjáva,ale koho to bude bolet víc? *7*
  • Rusové jsou líní, neumějí hospodařit a zvelebovat svoji zem. Vždy jenom válčili, dřív na koních a se šavličkam. Za druhé světové války si v Německu naloupili techniku a také německé mozky a tak dnes mohou ke svým nájezdům používat moderní techniku.
    • Část ji je jistě líných, ale část i nelíných. V každém národě se najdou obojí. Jak by jinak mohli Rusové např. létat do vesmíru, vybudovat rozbitá měst po dvou válkách apod.?
    • !!! : Měl jsi to ukončit větou, to si myslím já , člověk bez mozku :-) *1*
    • !!! : Měl jsi to ukončit větou, to si myslím já , člověk bez mozku :-)
    • To je ale logika. Rusi odhodili zbraně s kterými vyhráli válku a nahradili ji německou, se kterou Němci válku prohráli. Gratuluji blbečku!
  • Rusko ma potencial a ted ma prilezitosti toto realizovat
  • A další nezaměstnaní na obzoru v celé EU .Takže lidičky hezky demokraticky na pracák.Ten Vám sice nepomůže,ale demokraticky můžete kupovat banány a prošlé zboží. *1*
  • Tady o mne ceska luza rozsiruje pomluvy, ze muj tata mne zplodil tak ze pokryl prasnici. Na to mam jedinou odpoved: Jdete se v y s r a t a bezte vsichni do p r d e l e !
    ...
  • Končím spolupráci s nato, usa a eu!
    • Díky Bohu, je o jednoho rusáka fašistu méně
  • Rusko se klidně bez výcvikového střediska obejde ale co Německo které potřebuje každý eur a co jeho nezaměstnanost. To všechno Merklová jistě ví, ale EU zklamala Ameriku v úkolu o získání Ukrajiny pro svoje americké zájmy a tak teď musí EU pikat politicky i ekonomicky. Američani do tohoto projektu přece dali miliony dolarů a teď nic. To si Obama nenechá líbit a když nemůže na mocné Rusko tak vypráská nohsledy.
    • Přesně tak a protože Německo nemá takové dluhy jako USA a jede slušně v recesi, tak jim USA vědomě zatly tipec. A Německo bude moci akorát kvantitativně uvolňovat jako USA, což je cesta do pekel. Nikdo z "ne-mocných vládců" EU se bez strýčka Sama , tedy Bilderbergu ani neu .... Také je proto tak pěkně všechny odposouchává a nepomůže jim žádná , ani ta nejšpičkovější technika, že by se tohoto odposlouchávání zbavili, tak to i Putinovi vysvětlil Snowden . Nejbezpečnější je jen papír. . Bývalý premier Schréder to ví moc dobře, proto nyní pěkně pracuje v Rusku pro Putina. Vynošená nosnice z německých drůbežářských farem Angela může akorát zobat zrní co jí černoušek nasype a skákat musí , jak černoušek a Bilderberg píská. a pod touto taktovkou celá slavná bruselská EU.
  • KIMCID
    Jaké Německo?Po roce 45. každej druhej němec co se narodil v německu má za otce ruského vojáka *1* *1* *1*
    • Může být rád, že ne amerického.
  • Celkove podtrhnuto a secteno, Putin opet vyhrava... *3*
  • cenzor!!!!!!!blokli mě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit