Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ty zas*raný politruku, genocida se už údala dávno před 2. světovou válkou, Američani systematicky likvidovali původní obyvatelstvo. Sověti dávno před Hitlerem, takže si strč tu svoji propagandu do prddele. Pravnuci nejsou zodpovědní za činy svých předků, ty hlupáku. Stydět by se měli Češi, za to, jak nakládali se svými vojáky ze západní fronty, politruku, ty nemysli, protože v tvém případě je to kontraproduktivní.
 • Ty zas*raný politruku, genocida se už údala dávno před 2. světovou válkou, Američani systematicky likvidovali původní obyvatelstvo. Sověti dávno před Hitlerem, takže si strč tu svoji propagandu do prddele. Pravnuci nejsou zodpovědní za činy svých předků, ty hloupý dw**bi**le.
 • Parchanti na to omluva ani není.
 • opět špatně blbečku, vidím že jsi míň učenlivý než můj psík, ale co se dá dělat osle :-))) Čepičko
 • nejsi Vlku jen druhým nickem Petra? Nechce se mi věřit že by tady byli dva tak velcí blbci, co ty ny to ? :-)))
 • kdyby tady nebyl Stalin, vyletěl bys komínem v Osvětimi, jen mu můžeš poděkovat že tady otravuješ lidi :-))) Vlku
 • Jsem nový antiparoubek zaměřený na nepoučitelné trotly jako je Vlk, Petr a jim podobní, doufám že se mi podaří je trochu převychovat a vzdělat, zatím tápou v naprosté neznalosti, snad se to díky mě zlepší !!:-)))
 • Benešovy dekrety byly určeny pouze k "jednorázovému" použití. Takže dnes už jsou nepouitelné a nelze je zpětně rušit.
  Jinak to bylo svinstvo, kterým si samozvanec Beneš léčil své nacionalistické komplexy. Však si pro něho také tři roky po tom co tu zrůdnost uvedl do praxe přišel čert a skončil v pekle. *16* *16* *16*
 • Je to výborné gesto o německého prezidenta.Putin se nám neomluvil za zločiny Stalina a dalších jeho následníků
 • To je dobrý "obchod", omluva výměnou za zrušení Benešových dekretů. *16* *16* *16*
 • Teď je na řadě kágébák Putin!
 • To není násilník, to je zakomplexovaný blb, metrpadesát!
 • a proč jsi takový násilník, co jsem Ti udělal?
 • Já tě dostat do ruky tak se nepostavíš dlouho na nohy.nicku Petr
 • No a Ty bys bavoráčka nebral? :)))) *1*
 • Zde se zjevně závodí, kdo napíše víc. Nikdo to nečte, křupani :))))
 • ... měl by ti věnovat hezkého nového bavoráčka, abys držel zobák, že :))))
 • A co třeba Rusko, které uvedlo v život komunismus a ten má na svědomí nejméně 100 milionů (!) mrtvých. A z poslední dob ruské napadení Abcházie a Jižní Osetie a genocida v Čečensku. a ruské dodávky zbraní syrské vládě, která masakruje civilní obyvatelstvo a ruské blokování všech mezinárodních snah po odsouzení a sankcích vůči Syrii.
  Když Stalin upevnil moc rudých zrůd v bolševickém CCCP, tak začal soustřeďovat na západní Ukrajině rudou armádu k tažení do Evropy a k zakládání sovětských socialistických republik. Kdyby nehrozilo nebezpečí z východu, tak by vítězné mocnosti z 1.sv. války včas šláply Hitlerovi na krk. Však oni se také v rámci Paktu Molotov-Ribbentrop přátelili s CCCP a Stalin jim dokonce dovolil vybudovat si u Minska vojenský výzkumný ústav a důstojnickou školu, což na německém území mít nesměli. A k té Mnichovské dohodě nejvíc přispěli naši nacionalisti v čele s Benešem tím stupidním nápadem, že ČSR je "národní" stát neexistujícího "československého národa". Tím se cel třetina původních obyvatel Zemí Koruny České dostala do postavení druhořadých občanů. Souhlas s Mnichovem a později vzetí na vědomí vzniku Protektorátu bylo menší zlo než boje mezi německými hnědými socialisty a ruskými rudými socialisty, které by se odehrávaly na našem území. Ono je potřeba znát historické souvislosti a fakta a ne jenom emocionálně vykřikovat.
 • A jaképak reparace bys chtěl? Lidé zde za války sice strádali, mnozí se nevrátili z koncentráků, ale totéž bylo i v Německu. První šli do koncentráku Němci, kterým se nelíbil hnědý socialismus. Lidé v Protektorátu museli pracovat, nemuseli na frontu jako mladí Němci, bylo zajištěno zásobování, bylo toho sice málo, ale nikdo neumíral hlady. Nacisti zde ještě rozšířili vysoce vyvinutý předválečný průmysl, protože Protektorát měl být průmyslovou zonou říše. Fronta se nám vyhnula. A těch pár rozbombardovaných objektů jako byla plzeňská Škodovka.. Po skončení války byla ze země vyhnána celá třetina původních obyvatel, pokud nebyli zmasakrováni a jejich majetek tady zůstal. A po válce jsme mohli dostat pomoc v rámci Marshalova plánu, který vedl v Západním Německu k hospodářskému zázraku.Jenže to nám Rusáci zakázali...
 • Omluva je hezká věc a první krok, ale nemůže to nahradit válečné reparace z kterých naše země neviděla ještě ani korunu..Problém je v tom, že by je pak museli zaplatit např. i USA a jiní, kteří pár dní před koncem války v zonách o kterých už dopředu věděli, že nebudou pod jejím vlivem rozbombardovali cíleně a systematicky náš průmysl, ačkoliv to už nebylo vůbec nutné..Rusové sice slavili výročí vítězství nad II sv. ,ale Němci dnes rovněž, protože dnešní doba ukazuje, že tuhle válku nakonec se stejným cílem vyhráli a jsou jasným ekonomickým i finančním favoritem a tahounem v Evropě o čemž není pochyb vzhledem k tomu kolik zemí pro ně svým levnějším průmyslem a pracovní silou pracuje a vyváží k nim své suroviny a výrobu celkově i se svojí závislostí na obchodování s touto zemí..Jeho omluva je tedy spíše taková frajeřinka, kterou si může klidně a velkoryse prostě dovolit nemluvě o očekávání co je vše za tím ve stylu něco za něco vůči naší zemi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit