Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Velmi aktuální!!!
  • ano, velmi aktuální ... co pak zase šijou ... ať si to vloží do svých dějin, ať na to nezapomenou ... my také nezapomeneme !!!
 • ... kdo se omlouvá, má špatný svědomí...ale ten, komu se omlouvá mu nepomůže, musí si to vyřešit sám se sebou... jako ČR bych prohlášení německého prezidenta komentoval jen vlažně, nebo vůbec... Němci jako jediní udělali z vraždění a mučení průmysl... až se řadoví Němci budou stydět za to, že patří k tomuto národu, bude možné jim odpustit... ale to má ještě čas ...
  • Ty zas*raný politruku, genocida se už údala dávno před 2. světovou válkou, Američani systematicky likvidovali původní obyvatelstvo. Sověti dávno před Hitlerem, takže si strč tu svoji propagandu do prddele. Pravnuci nejsou zodpovědní za činy svých předků, ty hlupáku. Stydět by se měli Češi, za to, jak nakládali se svými vojáky ze západní fronty, politruku, ty nemysli, protože v tvém případě je to kontraproduktivní.
  • Ano, má to ještě čas, ještě se neprojevila žádná lítost, jen omluva je málo
   http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2012/06/06/pred-70-lety-chteli-naciste-vymazat-lidice-povedlo/foto/481798/?cid=747919
 • Kdyby se měli začít omlouvat všechny národy za zločiny které spáchali od Sumerů až po dnešek tak nedělají nic jiného než píšou a píšou.
  Byla to tragédie to jistě. Ale celá historie prý člověka rozumného je jedna velká tragédie.
 • to je víc než směšné gesto
 • To je dobrý "obchod", omluva výměnou za zrušení Benešových dekretů. *16* *16* *16*
  • Benešovy dekrety byly určeny pouze k "jednorázovému" použití. Takže dnes už jsou nepouitelné a nelze je zpětně rušit.
   Jinak to bylo svinstvo, kterým si samozvanec Beneš léčil své nacionalistické komplexy. Však si pro něho také tři roky po tom co tu zrůdnost uvedl do praxe přišel čert a skončil v pekle. *16* *16* *16*
 • Jsem nový antiparoubek zaměřený na nepoučitelné trotly jako je Vlk, Petr a jim podobní, doufám že se mi podaří je trochu převychovat a vzdělat, zatím tápou v naprosté neznalosti, snad se to díky mě zlepší !!:-)))
 • Omluva je hezká věc a první krok, ale nemůže to nahradit válečné reparace z kterých naše země neviděla ještě ani korunu..Problém je v tom, že by je pak museli zaplatit např. i USA a jiní, kteří pár dní před koncem války v zonách o kterých už dopředu věděli, že nebudou pod jejím vlivem rozbombardovali cíleně a systematicky náš průmysl, ačkoliv to už nebylo vůbec nutné..Rusové sice slavili výročí vítězství nad II sv. ,ale Němci dnes rovněž, protože dnešní doba ukazuje, že tuhle válku nakonec se stejným cílem vyhráli a jsou jasným ekonomickým i finančním favoritem a tahounem v Evropě o čemž není pochyb vzhledem k tomu kolik zemí pro ně svým levnějším průmyslem a pracovní silou pracuje a vyváží k nim své suroviny a výrobu celkově i se svojí závislostí na obchodování s touto zemí..Jeho omluva je tedy spíše taková frajeřinka, kterou si může klidně a velkoryse prostě dovolit nemluvě o očekávání co je vše za tím ve stylu něco za něco vůči naší zemi...
  • ... měl by ti věnovat hezkého nového bavoráčka, abys držel zobák, že :))))
   • No a Ty bys bavoráčka nebral? :)))) *1*
  • A jaképak reparace bys chtěl? Lidé zde za války sice strádali, mnozí se nevrátili z koncentráků, ale totéž bylo i v Německu. První šli do koncentráku Němci, kterým se nelíbil hnědý socialismus. Lidé v Protektorátu museli pracovat, nemuseli na frontu jako mladí Němci, bylo zajištěno zásobování, bylo toho sice málo, ale nikdo neumíral hlady. Nacisti zde ještě rozšířili vysoce vyvinutý předválečný průmysl, protože Protektorát měl být průmyslovou zonou říše. Fronta se nám vyhnula. A těch pár rozbombardovaných objektů jako byla plzeňská Škodovka.. Po skončení války byla ze země vyhnána celá třetina původních obyvatel, pokud nebyli zmasakrováni a jejich majetek tady zůstal. A po válce jsme mohli dostat pomoc v rámci Marshalova plánu, který vedl v Západním Německu k hospodářskému zázraku.Jenže to nám Rusáci zakázali...
   • Já tě dostat do ruky tak se nepostavíš dlouho na nohy.nicku Petr
    • a proč jsi takový násilník, co jsem Ti udělal?
     • To není násilník, to je zakomplexovaný blb, metrpadesát!
      • opět špatně blbečku, vidím že jsi míň učenlivý než můj psík, ale co se dá dělat osle :-))) Čepičko
 • Furt se dokola mele jen o zločinech němců za 2 světové. Zapomína se jak kdysi řekl jeden slavný pán že dějiny lidstva jsou dějinami zločinů.
  Už ta pohádka co se dnes učí ti hodní USA Anglie SSSR proti tomu zlému ošklivému německu.
  USA i SSSR za studené války asistovali při každém menším i větším zločinu a jejich papaláši z politiky i generality už dávno měli sedět před soudem za válečná zvěrstva na civilním obyvatelstvu.
  V armádě USA platila za bojů s Němci rasová segregace. byla to ta takzvaná demokratická Anglie kdo vymyslel koncentrační tábory . Navíc v době bojů s Němci kdy se prý rvaly za svobodu národů ti samí anglové potlačovali, stříleli a zavírali Indy a Iry kteří chtěli samostatnost.
  Anglie jako koloniální velmoc si uzmula moc nad čtvrtinou světa.
  Opravdu skvělý výkvět demokratů. Zvěrstva a teror se používá v každé válce na všech stranách.
  neustálé omílání jak židé trpěli nemůže být omluvou za jejich porušování lidských práv arabů v současnosti a tajné vyzbrojování jadernými zbraněmi když Irán který je jenom podezříván musí elit sankcím a hrozbám války.
  Proč nepíšem o trpících Arménech, indiánech, austrálcích a dalších kteří byli vyhlazování jménem pokroku a demokracie po statisích.
  Všechny národy v dějinách páchali zločiny a porušovali práva jiých když se jim to hodilo.
  Tuto sugeraci že to jen Německo a proti němu stojící demokratický svět prý čistý jak lilie je třeba odmítnout a odkázat do říše bajek kam patří !
  • ano, máte pravdu, ale jen Německo udělalo ze zabíjení průmysl. Jinak zločiny pokračují stále dál, Sierra Leone, v podstatě skoro celá subsaharská Afrika a prsty v tom mají nejen vlády Belgie, Francie, USA... ale i nadnárodní monopoly - shell....
   • Ty zas*raný politruku, genocida se už údala dávno před 2. světovou válkou, Američani systematicky likvidovali původní obyvatelstvo. Sověti dávno před Hitlerem, takže si strč tu svoji propagandu do prddele. Pravnuci nejsou zodpovědní za činy svých předků, ty hloupý dw**bi**le.
 • Nechapu,proc se omlouva Pruzinskemu,ktery pochazi od nekad z Podkarpat!
  Mel by ten dopis poslat snad do Lidic,Lezaku...
  Ale gesto je to vstricne!
 • Teď je na řadě kágébák Putin!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit