Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dóbrá češká pjase všeecko spase a jéště zamjaská. *2*
  • Nadpis měl správně být:
    Nemilosrdná řež supermarketů o české peněženky: Ničí trh i vaše žaludky.
  • To je tedy zvlastni, ze je porad levneji za hranicemi. Srovnani cen lepsich syru, alkoholu a cokolady je naprost jasne.

    Jenom odpadky jsou levnejsi.
    • a co je tak překvapivé? to je právě ta taktika, naákají na levné odpadky a když už tam člověk je, tak nakoupí i ty drahé
  • Vidíte, jak nám celonárodně neslouží zdravý rozum? Rozumný člověk ví co, kolik a čeho potřebuje a markety mohou řezat jak chtějí. Nakoupím si tolik a toho, co potřebuji, ne co mi někdo vnucuje vidinou akcí, slev či dokonce půjček. Český národe, trpíš za svou hloupost. Jak nás mohou donutit nakupovat? KDO VYPLACHUJE ČESKÉMU OBČANOVI MOZEK???
    • Naprostý souhlas. Ještě dodám, že nemusím mít všechno co vidím. A pokud jde o ty půjčky, doma mi vždycky říkali "když něco chceš, tak si na to nejdřív ušetři a pak si to kup."
  • Text Vašeho příspěvkuNapř.COOP je na zavření.Nic horšího jsem nikde neviděl.Politika cen je tam hrozná,proto tam nekupuji a nezájem pokud jsou nenažraní a o malých obchodech ani nemluvím.Můj otec měl obchod do roku 1949 a vždy si zákazník něco odnesl navíc jako poděkování za nákup.Dnes jsem si koupil housku u Ječmínka za 4,-Kč,malá a nic moc,proto fandím chytřejším Lidl apod.
    • v lídlu nakupují prasata ty jejich pomeje
      • Máš pjavdu, v Lídlu socku nepotkáš, pjoto ti Lídl nic nežíká. *2*
        • socku ne,jen bezdáky,důchodce a bezmozky,co se cpou těma v Německu zakázanýma šlichtama a hnojem
          • Dyš bude hódný, dostane bombónek, češká socko papinkej. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit