Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase straku ke krmítku, ODS je nepoučitelná, prostě kradou a kradou.. *16* *16*
  • Rád bych zde uvedl OSOBNÍ ZKUŠENOST KAMARÁDA-HASIČE s touto kleptomanskou nicneumící hydrou-kvalifikovanou dojičkou, jejíž synáček kradl benzín ze služebního auta. V Novém Městě na Moravě bývají lyžařské závody, kdy na příjezdové silnici často organizují provoz právě hasiči, mezi nimiž byl tentokrát i můj kamarád, který měl oficiální instrukce zamezit vjezdu jakýchkoliv nepovolaných vozidel. V jednu chvíli k jeho stanovišti přijela limuzína a v ní seděla právě kvalifikovaná dojička-kleptomanka Němcová a poté, co její auto odmítl kamarád pustit dál, mu arogantně plivla do ksichtu větu "CO SI TO DOVOLUJTE, VÍTE KDO JÁ JSEM?????". Odpovědí kámoše bylo: "Ano, vím - knihovnice." :-))) Pro úplnost bych ještě podotknul, že to její "knihkupectví" BYL krcálek cca 10x4metry a že UŽ DÁVNO ZKRACHOVAL. A tahle hydra chce a bude (doufám, že ne) vládnout tomuto státu..................
  • Nevadila by mi žena jako předsedkyně vlády, avšak velmi by mi vadila jako předsedkyně vlády paní Němcová. Mohli jsme mít solidní ženu v čele státu dokonce jako prezidentku. Mohli jsme mít v čele státu paní Roithovou nebo Táňu Fišerovou. Ale mít v čele státu něco takového jako paní Němcovou? Vážení páni novináři, napáchali jste v minulosti už dost neplechy a škody. Tím, že jste tak dlouho kopali na straně ODS jste umožnili, že řádění kmotrů mohlo nabrat takových obrovských rozměrů. A nyní v této činnosti hodláte pokračovat? Stále nemáte dost?
  • ta bude ta prava a opět ze zločinecké ODS které rodinní příslušníci jezdí služebními vozidly parlamentu.Z ODS už nikdo,ve všech stranach neni dohromady tolik zločinců,jako v nynější ODS.
  • No potěš koště to je druhá Parkanová to ji Kalousek bude instruovat co má dělat ve svůj prostěch a bratranců. Ta odbornost nejde prehlédnout.
    • Přesněji: je to loutka věnovaná Kalouskovi! Ten toho musí na ODSáky vědět tolik, že jsou ochotni mu obětovat cokoliv!!!
  • Středoškolačka povede vládu..... *8*
    • Henry Ford byl negramotný a přece vybudoval automobilový gigant. To, že služebním vozem jezdil její syn není sice košer, ale vážení, když srovnáme rozkradené miliardy jinými "kulichy", je to vážně prkotina. Pan Sobotka je vysokoškolák a za jeho ministrování vznikla pěkná sekera. Asi spoléhá na lidské zapomínání. Nové volby bohužel nic nevyřeší, kde je moc a peníze, tam jsou i kmotři.
    • Kvalifikovaná dojička... :-)))
  • modré fosílie. MUSÍME UDRŽET KORYTA STŮJ CO STŮJ díky za každý den kdy tu zem oškubem.......
  • www.vojensko.cz
  • jak si tak pročítám ty svoje příspěvky. . . omlouvám se Všem za ten mozkovej průjem co jsem zde předvedl.Sem prostě jen obyčejnej hlupák co se schovává za anonymitu internetu a tak nějak mi to prostě nedá, musím sem ty zhovadilosti psát. . .
  • ač nemusím levici,,,,,oprava,,,,to jsou už všichni,,,nejvíc levicová je teď top.... tak znova, ať z nich už nemusím nikoho,maji pravdu,že budou nejlepší volby,sice si socani a komunisti myslí,že něco urvou,davám šanci,že si zobnou jen ti komouši,no jsem sám zvědav jak je opravdu národ nas,,,,, se i na ty volby tentokrát už těším ))
    • ... jenom ID*OT jako ty se těší na volby v Česku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit