Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No co jim zbývalo??? Dát tam kohokoliv jiného tak hrozí akutní nebezpečí, že si pro něj přijde policie!!!!
    • ).(
  • policie vtrhla na parlamentní půdu a zatýká tam lidi a " MY VOLENÁ ELITA NIC NEVÍME - NIKDO NÁM NIC NEOZNÁMIL " stačí???? JE to výrok Němcové po zadržení NAGYOVÉ a spol. ONI VOLENÁ VOLENÁ ELITA co k tomu dodat????? Nanynka z JZD
    • už se do kauzy vložil Blažek a nechá prošetřit adekvátnost zásahu,pak je na řadě zkušený Kubice a zločinci budou nevinní
    • ... ty a ELITA?
      • Nauč se číst pozorněji! *1*
  • Je mi špatně, je mi špatně, je mi nanic. Němcová, no to je gól. Ta ženská snad může dělat úplně všechno. Nejni z nás nejchytřejší a nejkrásnější? Už to tak začíná vypadat. Proboha zpamatujte se vy všichni co jí tak vlichocujete. Je to obyčejná stará ženská, bez vyššího vzdělání a jen ublabaná z politiky. Mele pořád stejnou strouhanku jak kafemlejnek, opakuje plky jak domovnice. Vědomocsti prázdno a duto.Její zábaly to nezachrání. *16*
  • Při všech těch oslavách zadržených mafiánů z ODS však trochu stranou zájmu zůstává
    fakt že skuteční kmotři ODS Janoušek Hrdla.. u nichž sledování začalo zůstávají nadále
    na svobodě. Dokonce si vesele jezdí za hranice a převáděj majetek. U nich neplatí
    nebezpečí jako u Ratha že můžou utéct?
    Proč není dosud zadržený Nečas ale pouze jeho podřízená. Bojí se policajti sáhnout
    až nahoru nebo stále nemaj dost důkazů a proto ten kolotoč vejslechů Nagyové?
    Oproti všem těm megazlodějnách jako Promopro OKD M. uhelná .. je případ korýtek
    pro 3 ex poslance a sledování konkurentky v lásce opravdu dosti slabej čaj.
    V celém případu je hodně nejasností. Je to náhoda nebo puč? Budou zatčeni i větší
    prasata nebo jen tito podle svého jednání doslova amatéři?
    • Už jsou s výslechy tak daleko že celé vedení ODS půjde do lochu.
      • No nevím, nevím, je to jen přání?
  • No,ale řekla,že přijme odpovědnost. I když nedokážu definovat co je to politická odpovědnost v České republice.Přijde o majetek,zavřou ji bude postavena na pranýř?Pro mě je to jen prázdné slovo,za ,které ji nic nehrozí.A uvědomme si ,že je tam od začátku,velká zastánkyně našeho největšího ČECHA.(V.Klaus)Tak nevím jestli ona je ta pravá.
    Je to stejné jako dříve.Komunisti se moci taky drželi zuby nehty.Nynější vládcové potřebují čas na zakrytí stop.
    • Jak to myslíte, že komunisté se moci drželi zuby nehty. V situaci, kdy jim platná ústava zaručovala absolutní moc - rozhodli se ji odevzdat bez jediného výstřelu, bez použití silových složek, které měli absolutně pod kontrolou. To je podle vás držení se u moci zuby nehty. Popřemýšlejjte nad tím co píšete. a porovnejte demokratičnost postupu našich komunistů a třeba současné vlády v Turecku, která demokraticky mlátí vlastní občany už snad 14 dní v přímém TV přenosu a přemýšlí o použití dokonce armády... Jinak s váma souhlasím, Němcová je výtvor pravičáckých tunelářú a podvodníků ač sama působí distingovaně a slušně. Po ovoci je poznáte...
      • To ,že se komunisti rozhodli předat vládu někomu jinému ,není o tom ,že by chtěli.Podle mne museli,neboť celý vývoj k tomu směřoval.A pokud jde o to ,že předali vládu bez výstřelu,to je sice pravda,ale podmínky ,které si za to stanovili,na ty doplácíme právě dnes.Nebo si myslíte,že ekonomiku řídí lidé,kteří neměli s komunisty nic společného.V dnešní době věřím (a věřím tomu 20 let),že veškeré dění bylo připravované již od 70-tých let.A všichni ti kteří byli v počátcích-V.Klaus,Jěžek,Dlouhý apod.,se připravovali pod dohledem KGB,STB.Možná to vypadá jako paranoia,ale v tomto by měla být demokracie výhodná.Moci říci svůj názor.I když nemylme se ,zas tak moc se nezměnilo.
        Dnes slyším názory o policii,jak je možné ,co si to dovolují,že zatknou politika.JÁ V TOM NEVIDÍM NIC ŠPATNÉHO,DLE MÉHO NÁZORU SE MÁ POLITIK CHOVAT TAK,JAK SE CHOVÁ NORMÁLNÍ SMTRTELNÍK.
  • Paní Němcová bude pouze pokračovatelkou státní arogance, která záměrně prohlubuje ekonomickou kryzi a vazalství národa na nepojmenovatelném všemohoucím řediteli zeměkoule. Český národ má tak vypláchutý mozek, že se to snad dá přirovnat k mozku novorozence, jehož oči poprvé spatřily světlo světa. Naší jedinou spásou je selský rozum, který říká stop politickým stranám (ale všem), které lze přirovnat jen ke komediantům třetí kategorie.
    • ... ty nejsi pokračovatelem nikoho živého, vykopávky jako ty již dávno nežijí, pitomče :)))
  • Jéžiš a není to z horka??? Tahle modrá Kabrhelová... *5*
  • Musím jedině souhlasit. Konečně udělala ODS správný krok.I když jsem si představoval na jejím místě pana Pospíšila
    • Pokud ODS udělala správný krok, tak směrem k lemplům všeho druhu.
    • Ty jsi ale blb, no prostě modrý povl. Tahle hloupá čůza a buzna, no teda jsi hodně vzat.
    • Rozhodně udělala ODS krok správným směrem a to ke své likvidaci. Také si myslím, že čím hůře tím lépe. Jen aby ta agonie dlouho netrvala. *1*
  • Němcová jako kandidátka na premiéra = gól do vlastní branky. Rozumí asi tak jen zahradničení, ale představit si ji jako diplomatku (což premiér musí být, jinak nadělá víc škody, než užitku) je tedy fakt gólem do vlastní branky. Navíc ji zdobí aféry s kradením benzinu a také v samoobsluze.... A TV NOVA samosebou jásá nad skvělým nápadem. Lepším premiérem by ale byl Pepek Vyskoč. On by si vždycky jen zamečel a povyskočil, takže by se mu smáli, ale neudělal by jinak vůbec nic, což je pořád daleko lepší než škodit....No, Zeman ale pronesl jen jednu větu, a to že když někdo kandiduje na prezidenta, tak ještě to neznamená, že tím prezidentem už je, zatímco tvář Němcové vypadala, jako by opravdu již byla jmenována... To jsou věci.... jak vidno, inteligenta s koncepcí je marné hledání...
  • no Pán Bůh s námi a zlé pryč, jak říkala moje babička a Němcovou ještě ke všemu za premiérku, babu jednu , mi připomíná naši domovnici za komančů, blbá, ale důležitá a pověřená stranou k výkonu funkce *8*
    • ... starej se o sebe, blbe :)))
      • To právě dělá, jenomže blbci to nepochopí, marná sláva, závity mozkové chybí a chybí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit