Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano pratele bezpochyby mohu se povazovat za ELITU - vysokoskolke vzdelani (VS) dva svetovy jazyky vysoky prehled napr. v politice a vubec vseobecne a nadprumerny inteligentni koeficient IQ!!! A dale pak velmi simpaticky clovek PODNIKATEL s vysokymi vydelky s vlastni vilou bazenem luxusni AUDI ano muzou si KOMOUSI psat a minusovat jak chteji ale Bc. Jaroslav K. je na SPICI spolecnosti kdezto oni jsou spolecne s DUCHODCI cigosi a sockama SPODINA!!!
    • Nadprůměrné IQ? Jste rovněž členem M-ČR jako já? Napište prosím Vaše ID, třeba se setkáme na interní diskuzi Mensy. *3*
    • Ano, IQ tykve, to je tvoje nepřekročitelná mez.
    • a vypucuj mi boty, a potom mi přines kafe! Alina
  • sice tady prskáš ale bezmocně.To už je tak na Tiscali zvykem že každá bezvýznamná nula tady za redakci plance bláboly.
  • jsou to vesměs mladí lidé a naučí se to tak nevím proč je zatracujete zřejmě to hodně vadí těm co to tady rozkradli *16* prostě stranické vši *16*
  • Tak tohle, tak jako často i jiné články ( nejen na Tiscali ), mi připadá jak na objednávku, koho?, to už nechám na každém ať si rozmyslí sám...
  • Babišův Agrofert vyrábí geneticky modifikované potraviny - jedy!


    Babiš je financován z MONSANTO, od největšího výrobce geneticky modifikovaných potravin. Proto se stal takovým boháčem! Bývalý spolupracovník STB, který se nechal převerbovat po pádu komunismu do MONSANTO, neboť západní elity více zaplatily. Skrze MONSANTO je financován tou mezinárodní západní elitou, která má za cíl zredukovat 7 miliard obyvatel na "zlatou" 1 miliardu či na ještě méně.

    MONSANTO hubí americké zemědělství a zemědělce po celém světě, nyní s Babišem jako ministrem financí získalo exkluzivní hubitelské možnosti v České republice.
    O zločinech MONSANTO: slovensky http://cs.gloria.tv/?media=470410 http://www.24hod.sk/uz-tuto-sobotu-bude-pochodovat-svet-za-zdrave-potraviny-cl249460.html http://www.24hod.sk/video-piestanski-aktivisti-odhaluju-cinnost-firmy-monsanto-na-slovensku-cl241728.html česky: http://cs.gloria.tv/?media=63965
    Vyhledávačem na Glorii: http://cs.gloria.tv/?search=MONSANTO
    • muj nick znas---tak drz hubu!
  • Jenom krátce,nechápu, že někdo mohl volit Piráty , asi podobní těm, jako je Bc = Bl.ec. Mladí vzdělaní, ale ta gramatika - z pomocné školy!!
    • ančo už nechlastej!
  • Ano pratele komunisticky NUZACI opet minusuji kvalitni prispevky Bc. Jaroslava K.!!! Ovsem musime se podivat na FAKTA: my mlady lide jsme dokazaly za 20let z CR slusne PROSPERUJICI demokraticky stat s dobrou zivotni urovni!!! A co dokazaly ty DELNICKE motyky komunisticke??? Za 40let ZDEVASTOVAT prosperujici zemi a nadelat ze vsech zebraky!!! Tupci levicovy!!!
    • S tebou je ještě větší sranda než s Tečkou.
    • Ty už raději nic nepiš a nech si vrátit školné. Tvůj pravopis a mentální omezení jen potvrzuje, že mladí jsou většinou nevzdělaní, hloupí a nic neumí.
    • Tak TY ses obzvlášť povedl *15* . Z Tebe musí mít doma neskutečnou radost. Vypadáš přímo na typ, co tuto republiku za čtvrt století pozdvihl *1* . TY MLADÝ ČLOVĚK - ZA 20 LET - SLUŠNĚ PROSPERUJÍCÍ STÁT - S DOBROU ŽIVOTNÍ ÚROVNÍ *1* *15* *2* . Ještě jsem neviděl, že by odchovanec zvláštní školy a psychiatrické léčebny zdvihnout životní úroveň *1* . Ale zase, ještě jednoho dne budeš rád, pitomo, když Ti tu motyku do těch Tvojich párátek vůbec půjčí. Ty slavná oporo prosperity této země *15* . Běž si šlehnout, ať vidíš zítřek růžověji *1* .
  • Ten Péťa (tečka) byl dříve kovaný komunista, který všude mával rudou stranickou knížkou, ale když ho pak ze strany vyhodili začal jim spílat a pomlouvat je kde se dalo, je to bezcharakterní podlý člověk, já jsem taky z Plzně a vím co to je za křiváka, jen nevím proč ho komunisti vyloučili ze strany.,,
    • Napsal jsem to u článku "V Římě demonstrovaly desetitisíce........."
  • KIMCID
    kdo to platí?nebo jinak kdo zaplatil za ty lži Tiscali?hanět někoho o koho mají lidi zájem .Piráti velkým stranám nevoní co.
  • Samozrejme ze dnesni MLADY manageri rekneme okolo 30 let jsou absolutni SPICKA!!! Velmi kvalitni vzdelani napr. na privaznych prestiznich VS spousta kurzu dva svetovy jazyky ovladani informacnich technologii velke znalosti a prtehled ze svetaa take osobnosni KVALITY -cilevedomost pile apod.!!! Ano takovy napr. je i Bc. Jaroslav K. - ELITA!!! A takovy lide musi byt perfektne zaplaceni to neni jak DELNICKA MOTYKA ze sroubovakem u pasu!!! *5* *15*
    • Podnikatel Bc Jaroslav K. Kvak - blbec certifikovaný z Plzeňské univerzity, kam ani nemusel docházet, poslal prachy a univerzita poslala za čtrnáct dní diplom . - plzeňské rychlokvašky ve velkém dodávané do ODěSS a k Toponáckům. Bc. Jaroslav K je oblíbený i na Parlamentních listech jako osina někde. Předmětem jeho podnikání je zas-rání diskusí všude a non stop. Má tak kvalitní vzdělání, že nenapíše ani jednu větu bez chyby. U slova ELITA mu evidentně vypadlo na začátku J.
    • Na tvém písemném vyjádření je to hned vidět jaký jsi vzdělaný YNTELYGENT. Ono stačí to Bc. To znamená nedokončené vzdělání. Takovému bych nepůjčil ani lopatu, protože by ji zku*vil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit