Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele mě to před tím připadalo taky takové divné, ale pak jsem to vyzkoušel. Vybral jsem ji květiny od  https://www.florea.cz/produkty/michane-kytice-1 , kde mají opravdu dobré ceny oproti konkurenci co jsem se tak díval a hlavně drží i zlatý certifikát ověření zákazníky 

  • Tohle mě třeba vůbec nenapadlo. Ale jako překvapení je to asi super. Na kolik vychází takové doručení květin kurýrem? 

  • Co třeba květiny? To objednáte online a kurýr to doručí i třeba se vzkazem čerstvé až k manželce. 

  • mun.go

    Jak to děláte, že otevřete diskuzi k článkům 4 - 5 let starým?

  • Jaký dárek mi doporučíte k výročí pro ženu? Potřeboval bych jí něco poslat, protože zrovna tou dobou budu na pracovní cestě...

  • táhni ty cikáne zpět do Bangladéš *7*
  • z tvýho vocasu naštěstí také ne! Jsi blbunikát *7*
  • Nejlepší dárky dává kníže von prdiplína.......teplé a rovnou zabalené *7* i s muzickým doprovodem...pšouk sem,pšouk tam.....pšoukám horem i spodem *15*
  • Kecá jak Palacký. Komunismus vznikl úplně jinde na to jsi chodil do školy.A Nezapomeň na výborný pakt Pakt Piłsudski-Hitler.

    K Palackému si přečti knihu Emil Hruška Sudetoněmecké Kapitoly.To lidi jako on můžou za naše vztahy s Němci.
  • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví." (F. Palacký)
    A pak ještě komunismus, který má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých, bestiální mučení a vraždění, spolčení se s Hitlerem (Pakt Molotov-Ribbentrop), nájezd a vydrancování střední Evropy...
  • Občane nauč se to! Ne nevyrovná, ale nepoučí ze své minulosti. Protože s vyrovnáním s komunisty máš prostě problém. *3*
  • To je pravda, malej Čech má neustále potřebu strkat někomu hlavu do zadku. Dřív Rusům, teď Amíkům. Malej Čech to dělá dobrovlně, ale přece jenom, je v tom rozdíl. Rusové toto nevyžadovali, příklad Ceaușescu a jeho Rumunsko. Ceaușescu si jel prostě podle svého a žádné, nám notoricky známé, sankce proti Rumunsku nebyly ze strany Sovětského svazu a jeho spojenců aplikovány. Dalším příkladem je Tito a jeho Jugoslávie. Naproti tomu, všichni tito Kerry/Kohnové a Albrightové/ Körbelové, Kissingerové a všichni ostatní tzv. “Secret Jews”, na tom bazírují a tvrdě to vyžadují, a běda každému, kdo nemá hlavu dostatečně zaraženou v jejich zadnici.
    Podstatné je, nebýt malým Čechem, ale Čechem velkým, nebo se alespoň o to každý den znovu a znovu snažit. Uznávám, někdy je to těžké. A je jedno, jestli je to v politice, či zaměstnání, protože malí Češi mají momentálně navrch, a malý Čech, většinou v nějaké pozici "vedoucího - přicmrndávače - přitakávače," velkého Čecha bytostně nenávidí, protože mu jeho servilitu, podlézavost a malost, nejen svými činy a chováním, ale pouhou svou existencí, neustále připomíná.
  • "Nejsme jako oni", jenomže ono také platí "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu". Proto mají v CCCP komunismus alias rudý fašismus a nám to hrozí také.
  • Ty demokratický, ušlechtilý člověče, za prvé, tebe by měli umístit do psychiatrické léčebny a píchnout sedativum, za druhé, ty hulíš americký Židy a černochy a jim, dle tvých slov, "podobnej póvl", tak to je vůbec nechutný. Takže z ČR táhni ty, je mi z tebe taktéž na zvracení, protože jsi zrádce a kolaborant. Zrzavý Veškrna se musel různých donašečů, křiváků a paskřivců zastávat, jelikož sám byl donašeč a přisluhovač komunistů a Sovětů. Jasně to vyplynulo z poslední Babišovy nahrávky. Myslel jsem, že to bude opravdové zemětřesení, že to bude bobma, ale byl jsem naivní, ono se to tutlá. Ticho po pěšině, média to nevidí a nic o tom nevědí. A přitom Babišova tajná nahrávka, za normálních okolností megasousto pro média.
    Že se za sebe nestydíš, a kdo ví, co jsi prováděl za komunistů? Nepomáhal si Veškrnovi v tom donášení?
  • Nejlepší dárky dává kancléř Hradu firmě Energie stavební a báňská bez výběrového řízení v lánské oboře. Ještě, že takové úředníky máme *14*
  • To víš malej čech nemůže stále vytáhnout odněkud hlavu ze zadku dokud to nemá dovolené *1* *1*
  • Nechápu neustálé protiruské články podporované zaprodanými redakcemi a redaktory.
    Kdo si ještě vzpomene, když byl a kým bombardovaný Bělehrad a Srbsko, Kadáfio Libye, Irák, Sýrie, z kterých se dnes rekrutují ti nejhorší hoši IS.
    Takže zopakovat si dějepis nikomu neuškodí.
  • měli by vás všechny postřílet, hulíte tu rusáky, bolševiky a jim podobnej póvl, kde to ku...va jste, táhněte z ČR je mi z vás na blití, jste opdad, humus, sifl a sajrat
    blbec Havel se vás neměl zastávat, měli jsme vás postřílet jako tu bolševickou chátru v Rumunsku, chyba
  • A ty smradlavej Simone z redakce Tiscali, oběs se na hajzlu redakce, všichni ti budeme vděčni, blbče teplej.
  • Jistě soudruhu BTW

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit