Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na tohle sem cekal az pohar trpelivosti normalnich lidi pretece a konecne to vezmou do vlastnich rukou
  • česká republika = podporuje jenom zloděje a vrahy,.. slušnej člověk nemá pomale žádný právo - si ani pomale chránit svůj majetek,.. a jak říkám,,, příjde jejich čas.. :)
  • Mam tolik zkusenosti s ciganama a ani jedna z nich neni pozitivni.Byl jsem nimi v zivote uz zmlacen,okraden a temer pokazde kdyz je vidim jsem znechucen.Neumi se chovat,rvou,smrdi,kradou,loupi,vrazdi,nepracuji a jeste se stylizuji do role chudacku.Samozrejme chapu,ze je velka skupina lidi co propaguje humanismus,toleranci atd. Jsou to lide co maji neco nabudovaneho,jsou bohati a potrebuji toleratni spolecnost,protoze jinak by bylo otazkou casu kdy by jim nekdo majetky vzal.Spravedlnejsi spolecnost,kde se bude spravedlneji rozdelovat bohatstvi je cestou k zlepseni.ALe ciganu se to netyka.Ti budou parazitovat vzdy a ten kdo se jich zastava tak at si je opravdu nastehuje dom!!!!!
  • Bát? Čeho? Mám dojem, že si někdo neuvědomuje proč k té demonstraci došlo! Řešení- Platnost zákonů pro všechny stejně a pro díru v rozpočtu stanovit strop soc. dávek na maximální výši, které by odpovídala minimální mzdě! S tímto článkem si snad někdo dělá legraci. *16*
  • cyklon b je řešení.
  • Je to hmyz a jako s hmyzem by se snima melo zachazet.
  • Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění.
  • jsem toho názoru že cigáni by měli táhnout zase o pár státu dál,celá unie je chytrá jak rádio že je tady utiskujeme,at si je všechny vemou a uvidí se jak si s nimi poradí, je to lůza vychcaná,je mi zle s týhle situace co je u nás v čr,tady je to přesně naopak,to My jsme už ta menšina,cigán neumí do pěti počítat,vychází ze 6.tříd ale jak mu ukážete bankovky tak ty spočítá hned:-)a samozřejmě o znalosti nároků na socialní dávky ani nemluvim,ty vám vyjmenujou všechny. Jak oni na nás tak my na ně!!!
    • Jenomže oni nepotáhnou. Budeme je muset vyhnat. A po dobrým to nepůjde.
  • Kdo seje vítr sklidí bouři, to platí i pro cikány.
    Mám alergii na slovo rom. Degenerovaná líná zlodějská sv*ně není róm ale škůdce a podle toho by se s nimi mělo zacházet.
  • Už jsem to tu dával že to takto začínalo na kosově poli v 70.-80. letech ovšem s jinou etnickou skupinou i když i ta o které se zde hovoří tam byla také početná. Také pouze využívali výdobytky společnosti na úkor druhých, množili se, kradli. kšeftovali s drogama atd. a jak to skončilo víme všichni. Zhlednout můžete zde http://video.google.com/videoplay?docid=4554948078128880143&hl=en#

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit