Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • My kvuli corone planujeme toto https://coolzazitky.cz/army/649-paintball-doba-trvani-cca-4-hodiny-pocet-osob-8-lokalita-liberecky-kraj.html. Tak jsem uprimne zvedavej, asi jste nikdo nebyl v liberci na paintballu co?

 • To my jsme letos synovi dali pouze jeden dárek. Dlouho si přál elekrické policejní autíčko z https://hrackyzadobrekacky.cz/elektricka-vozitka/elektricke-auticko-policie-6keml Je to celkem drahý dárek, takže jsme s ním sice souhlasili, ale právě pod podmínkou, že další dárky pod stromeček nedostane.

 • TheGGG

  koupit děckám nějaký pěkný dárky je naprosto přirozená věc, mezi dospělými už to tolik frčet nemusí, ale děcka mají mít pěkný vánoce a zážitky

 • Jedna starší paní se vyjádřila lapidárně slovy: "Už aby byly ty zatracené vánoce za námi !"

 • Šéfka České marketingové asociace asi před dvěma roky pronesla:

  "Vánoce je období, kdy za peníze, které nemáme, pořizujeme věci, které nepotřebujeme pro lidi na kterých nám přes rok zase tak moc nezáleží..." (parafráze)

  S jistou mírou nadsázky na tom něco bude. Já se snažím být svým blízkým "po ruce" celý rok tak, aby věděli, že jsem tu pro ně. Nejen ve věcech darů a dárků. 

  Ale vánoce (i když jsou to orgie trhu) mám prostě rád. 

  Přirovnávat dnešní děti k nám moc nejde. My jsme žili v jiném světě a oni zase v jiném. Nejsou o nic horší, než my - jen jsou jiné. 

 • Celý rok nezájmu o druhé atd..se za nějaké ty vánoční dárky, často i za sakra předraženě drahé dárky., koupit nedají..a už vůbec ne na vyděračský dluh do budoucna, splátky atd..Bohužel lidé jsou dnes většinově a hodně často, jak nenažrané a již zcela šílené konzumní stádo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit