Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To moje dcerka je docela nenáročná, má ráda kreativní věci, takže si na vánoce přála pouze barevný písek, já jsem jí proto objednal sady pískovánek, tak snad se jí dárek bude líbit.


 • Také
  jsem toho názoru, že raději dětem koupím jednu pořádnou věc než 10 drobností,
  které je zabaví jen na chvilku. Na minulé Vánoce třeba syn od nás dostal
  dětské chytré hodinky. Byl z nich tak nadšený, že ostatní dárky, které dostal
  od babiček, ho vůbec nezajímaly. Navíc jsme vybrali opravdu krásné hodinky,
  které mají v sobě hodně funkcí:
  https://www.smartomat.cz/smartomat-kidwatch-3-zelena/

 • My kvuli corone planujeme toto https://coolzazitky.cz/army/649-paintball-doba-trvani-cca-4-hodiny-pocet-osob-8-lokalita-liberecky-kraj.html. Tak jsem uprimne zvedavej, asi jste nikdo nebyl v liberci na paintballu co?

 • To my jsme letos synovi dali pouze jeden dárek. Dlouho si přál elekrické policejní autíčko z https://hrackyzadobrekacky.cz/elektricka-vozitka/elektricke-auticko-policie-6keml Je to celkem drahý dárek, takže jsme s ním sice souhlasili, ale právě pod podmínkou, že další dárky pod stromeček nedostane.

 • TheGGG

  koupit děckám nějaký pěkný dárky je naprosto přirozená věc, mezi dospělými už to tolik frčet nemusí, ale děcka mají mít pěkný vánoce a zážitky

 • Jedna starší paní se vyjádřila lapidárně slovy: "Už aby byly ty zatracené vánoce za námi !"

 • Šéfka České marketingové asociace asi před dvěma roky pronesla:

  "Vánoce je období, kdy za peníze, které nemáme, pořizujeme věci, které nepotřebujeme pro lidi na kterých nám přes rok zase tak moc nezáleží..." (parafráze)

  S jistou mírou nadsázky na tom něco bude. Já se snažím být svým blízkým "po ruce" celý rok tak, aby věděli, že jsem tu pro ně. Nejen ve věcech darů a dárků. 

  Ale vánoce (i když jsou to orgie trhu) mám prostě rád. 

  Přirovnávat dnešní děti k nám moc nejde. My jsme žili v jiném světě a oni zase v jiném. Nejsou o nic horší, než my - jen jsou jiné. 

 • Celý rok nezájmu o druhé atd..se za nějaké ty vánoční dárky, často i za sakra předraženě drahé dárky., koupit nedají..a už vůbec ne na vyděračský dluh do budoucna, splátky atd..Bohužel lidé jsou dnes většinově a hodně často, jak nenažrané a již zcela šílené konzumní stádo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit