Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak co nejlépe vyřešit bezpečnostní kamery kolem domu. Ideálně bych si to chtěl napojit sám, ale úplně nevím jestli by se to svépomocně dalo zvládnout? 

    • Bezpečnostní kamery kolem domu? Tak jsem to řešil a povedlo se mi to vyřešit svépomocí celkem jednoduše. Našel jsem si bezpečnostní kamery, které se dají napojit na wi-fi, takže kvůli tomu nemusíte řešit nějakou kabeláž a další. 

      • Dají se napojit na wi-fi? Jaké kamery jste teda vybral? 

        • Jo jo, když vyberte kvalitní kamery tak ano. Podívejte se na kamery https://www.1obchod.com/161-venkovni-wi-fi-ip-bezpecnostni-kamera-s.html , ty můžete pořídit vlastně tak, že se dají napojit na wi-fi a obraz potom můžete sledovat odkudkoliv, kde máte připojení k internetu. Není složité je instalovat a navíc k nim dostanete i kompletní návod. 

  • Potřeboval bych dát k nám do domu, a do garáže bezpečnostní kameru, dokážete mi prosím někdo poradit s výběrem takové kamery? co všechno budu potřebovat k její instalaci?

  • Opět redaktor Ondráček ukázal svou pravdolaskařskou tvář. Duch článku vyznívá v neprospěch kamer, které již nejednou napomohly odhalit trestnou činnost. Mně osobně kamery nikde nevadí, pokud nebudou na mém záchodě, koupelně a v ložnici, protože tam, kde jsou, nedělám nic, coby vzbuzovalo pozornost orgánů v trestním řízení. Vadí pouze pravdolaskařům a těm, kteří nepatřičnou činnost dělají. Opět ukázka, jak umí média udělat z komára vola a zalíbit se těm "exotům" na nejvyšších místech. "Čistému vše čisté", a potom žádná kamera nebude vadit nikomu.
  • Zřejmě nesouhlasí lokalizace kamer, pod označením Pardubice byly záběry ze ZOO, které v Pardubicích není - snad to byla Jihlavská....
  • není to 2 krát veselé.Ale už jen pro to, že se takto podařilo vypátrat spoustu šupáků kteří si mysleli, že na ně nikdo nemá - je třeba se s tím smířit. Až teprve někdo na vlastní kůži pozná co to je anonymní grázl, zaujme ke kameře vlídnější názor.
  • to dříve museli záškodníci vytipovat kdo je doma, kdo má kolik v peněžence, a teď může klidně na tabletu sledovat on line a pak jít najisto. Nebo, že už došly v marketu banány,...
    Přijel vlak a vystoupil XY,....
  • Za komáru se zvedla vlna nevole když se instalovala kamera na Václaváku a směřovala do Vodičkovi ulice.
    Dnes nás sleduje mraky kamer a kdejakej duševní ona.ista vás pozoruje.
    V ulicích má být policie ne kamery.Kamera mne život nezachrání. *16* *16*
  • Dům o 1000 patrech
    Už jsem o této knížce kdysi psal.Je to psáno v 1929 ale přesně sedí na současnou společnost,kde v románu v každém patře v každé místnosti jsou kamery.Nedá se to takto popsat ale je to dobré čtení a doporučuji !

    https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C5%AFm_o_tis%C3%ADci_patrech
    • Četl jsem, bohužel už je to moc let, tak si to nepamatuju...
    • Ano, vzpomínám. Na rozhlasových vlnách probíhala četba tohoto románu. Při vzpomínce na postavu Ohisvera Műllera, mám nepříjemný pocit. Komu on se jen podobá?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit