Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ranní tapetováníčko, to je moje potěšeníčko, miluji mocné a prosperující rusko *14*
  • trocha politického školení pro "Já". Níže píšeš, že demokracie je jenom jedna. Takže :
    Neexistuje konsensus jak definovat demokracii.Roger Scruton tvrdí, že demokracie sama nemůže zajistit osobní a politické svobody, pokud nejsou přítomny instituce občanské společnosti.
    Formy demokracie jsou:
    přímá demokracie – lid vykonává státní moc přímo rozhodnutím, vyslovením své vůle (referendem, přímou iniciativou, přes internet).
    zastupitelská demokracie (reprezentativní, nepřímá) – lid vykonává státní moc prostřednictvím lidem volených zástupců a orgánů (parlamentu, přímo voleného prezidenta …).
    No a taky se stává, že lid vysloví svůj názor na ulici a v lokálním podání zasáhne policie, nebo lid uplatní svůj názor prostřednictvím voleb a v mezinárodním měřítku např. USA provedou vojenský zásah, protože pokud demokracie neprobíhá podle jejich představ, tak musí nastolit demokracii vojensky. Tak nevím, jak demokracie vlastně funguje a pro koho?
    • soudruh Lery nám tady zase dává politické školení... starého psa novým kouskům nenaučíš.
    • Demokracie v pravém slova smyslu neexistuje nikde. Tento pojem jsme si pouze neprávem přivlastnili a jím označili další umně vytvořenou totalitu.
  • T-34-85
    Díky Rusům je proces nastolování míru už nezvratný, říká vítězný syrský velitel.
    Obama kvůli tomu prý dokonce volal Putinovi.
    http://www.czechfreepress.cz/blizky-vychod/diky-rusum-je-proces-nastolovani-miru-uz-nezvratny-rika-vitezny-syrsky-velitel-obama-kvuli-tomu-pry-dokonce-volal-putinovi.html
    ...„Odmítali do posledního odejít, více než měsíc jsme se pokoušeli dostat do Salmy, ale nedařilo se,“ říká v reportáži jeden z vítězných bojovníků. Rusové před vstupem syrské armády do města pozice teroristů z Islámského státu a Fronty an-Nusrá dva dny masivně bombardovali. „Osvobodit město bylo nezbytné, proto ruští piloti ušetřili stovky životů našich bojovníků,“ pokračuje voják.


    „Tento proces se už nezastaví, teď budou utíkat odevšad!“ je přesvědčen další z bojovníků a také on vyjadřuje svou vděčnost za pomoc: „Díky ruským letcům! Díky Putinovi!“...
    *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • tak ty jsi vyhrál cenu pohádkáře dne *15*
      • Nezáviď. Ty jsi výhrál cenu Iddioten fest.
      • Ty blba roku. *15*
  • Sprostý obrázek ve sněhu pobouřil Švédsko. Není možné ho odstranit, všichni doufají v oblevu


    http://magazin.aktualne.cz/kuriozity/obri-penis-ve-snehu-pobouril-svedsko-neni-mozne-ho-odstranit/r~3b29083cc01e11e5819a002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0
  • Levice a pravice? Pohádky pro hlupáky. Ne ideologie ale peníze vládnou.
    Vemte si, že naše Československo na tom bylo před 2 světovou válkou lépe než
    Německo. Pak nás západ zradil a spolkl nás Hitler. Když se fronta obrátila tak nás
    zase spolkl SSSR, Náš stát k tomu přišel jak ten pověstný slepec k houslím.

    Dnes díky tomu zaostáváme za západem o stovky let v oblasti platů i životní úrovně.
    • V poslední větě je něco špatně. Místo "zaostáváme" má být " jsme drženi" ....
    • Ano, v platech možná zaostáváme, ale ještě pořád jsme neklesli tak hluboko. Tady je totiž víc lidí, kteří ještě mají mozek.
      • Pro Petra: Do USA se od dubna bude požadovat vízum.Můj mozek říká bude ho recipročně požadovat ČR od USA?To je hochu jen začátek té demokracie pro někoho.
  • T-34-85
    Vítači v depresi: Už i Rakousko zavírá hranice.
    Převratné odhalení analytika Šíra.
    Už je jasné, kdo sem žene ty milé migranty!
    Generál Pavel je v pohodě: O ničem nic neví.
    A proč NATO obkličuje Rusko?
    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2202-vitaci-v-depresi-uz-i-rakousko-zavira-hranice-prevratne-odhaleni-analytika-sira-uz-je-jasne-kdo-sem-zene-ty-mile-migranty-general-pavel-je-v-pohode-o-nicem-nic-nevi-a-proc-nato-obklicuje-rusko.htm
    ...Úlohy „osvětáře“, který má vysvětlit nevysvětlitelné, se ujal velmi kreativně „analytik“ Jan Šír z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy - hlavní továrny na výrobu "ideově pevných" novinářů.
    Česká televize tohoto odborníka na slovo vzatého dosud zvala vždy, když bylo třeba národu vysvětlit ruské nebezpečí kontrastující s báječným působením Spojených států a EU v ukrajinské občanské válce. V Lidových novinách se tento prověřený expert nyní vyjádřil stejně originálně i k migrační krizi. Prý za ní nestojí Spojené státy, které rozvrátily celý Blízký východ organizací státních převratů (tzv. barevné revoluce) a občanských válek. Ani americké neziskovky, které milióny běženců uvedly do pohybu. Ani sociální inženýři z Bruselu, plánující proměnu obyvatelstva evropských států podle Kalergiho plánu na novou euro-negroidní rasu, z níž se konečně zrodí neexistující „evropský lid“...
    • Kremelské parlamentní listy *1* *1* *1* *1* *1*
      Rusko se obkličuje samo. Díky tomu že krom švédů nemají souseda kterého by ještě nenapadli necítí se státy v sousedství bezpečne. Proto stoupí do paktu třeba i z ďáblem hlavně když to nebude rusák.
    • Nedávno jistý Švýcarský občan řekl že se jeho země Hitlerovcům ubránila. Lež.
      Hitler Švýcarsko záměrně neokupoval Sloužilo jako neutrální místo pro tajná jednání
      a pro ukládání nakradených peněz. Tuto pozic si podrželo i za války studené s SSSR.
      Švýcarsko díky tomu bohatlo. v bankách mělo hromado peněz od Nacistických zločinců.

      Podobně Jugoslávie která se rozkmotřila se Stalinem těžila za studené války z pozice
      neutrálního mostu mezi východem a západem.
      Když studená válka začala opadat přišla o tuto výhodnou ekonomickou pozici
  • To je všechno moc pěkné. Ale proč tyto věci musíme řešit my malá země uprostřed Evropy?
    Proč máme třeba vojáky v Afghánistánu kde umírají a přitom tisíce občanů této země proudí do Evropy. Nebylo by lepší aby tito vojáci bránili Evropu potažmo Česko doma ?
    Je to naprosto stupidní situace.
    • Stejný názor.Trosky české armády a policie mají chránit naše smyslplně likvidované hranice a ne bojovat za cizí zájmy za peníze tak jako cizinecká legie.Pro mě jsou hrdinové vojáci,kteří brání hranice naší okleštěné republiky a ne žoldáci.
  • Když vidím, jak rudokožcům z mých názorů stoupá tlak a nedokáží věcně argumentovat, tak je mi z toho smutno.
    • jestli ti stoupá tlak, tak si zajed do lázní, do Německa, tam ti od něj určitě ti noví doktoři a inženyři pomůžou....jinak tady nejsou rudokožci, tady jsou normálně smýšlející lidi, kteří mají nad rozdíl od tebe svůj názor, ty bohužel jen opakuješ protiruskou propagandu, kterou sis přečetl na Novinkách
    • Já a Já, ještě jsem nečetl od tebe slušnou reálnou argumentaci. Ale mě z toho není smutno, s fanatikem se nedá slušně a věcně argumentovat. Je to Šapirovská argumentace ( znamená dolarová ).
      • Tak mé argumentace nečti. A byla by snad lepší ta Punovská "argumentace", znamená rublová, kdy rubl je dobrý tak akorát na vytření "píp".
        • no a eurem si budeš moc za chvíli maximálně vytapetovat...nojo, ale to bys musel strhnou plakát eurohujerů v čele s babou Merkel, to bude těžké rozhodování, sved to na Putina, že se nemůžeš rozhodnout. Jo a kolik ti platí za ohýbání hřbetu?
        • Tak si vytírej,já letím do banky,protože letí raketově nahoru a dolar se propadá vč.eura,ale ne u nás.
        • Tvé vědomosti jsou opět nulové. Budu citovat z probíhajícího ekonomického fóra v Davosu :
          Současný problém kursu rublu je rychle řešitelný. To ví v Kremlu mnozí, kteří naslouchají poradci Glazjevovi a podobným profesionálům. Pro české majitele rublu připomínám tři základní skutečnosti, které by měly uspokojit a vyloučit paniku: 1) Rubl je nejlépe zabezpečená valuta, protože objem a hodnota zlatých rezerv je minimálně 2x větší než objem a hodnota rublu v hospodářství. 2) Rubl je podceněn. Nominální hodnota rublu je dnes minimálně 2,5 x menší než jeho koupěschopnost. 3) Spekulace finančních institucí, jejichž objem v roce 2015 indikuji výší 20-25 miliard USD, a které umožňuje CB RF na základě smluv z devadesátých let, ukončí další zostření geopolitické a hospodářské situace ve světě, nebo nástupce Putina, pokud to nebude neoliberál.
          • samé dobré zprávy, super, to musí být EU asi nasr....
  • Na Západě většinou vládnou tací lumpové jako šestadvacet roků v Česku,proto se nic jiného než troubovitost od nich očekávat nedá.
    • Klasi Jaroslave, jak se ti stalo? To máš od narození či od přirození?
  • Baši je dobrej, hlavně, že se nedá zmanipulovat tema blbcema zpoza oceánu, amrdólií!!!
    • Baši je bůh a mě se líbí, chtěl bych ho žužlat *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit