Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To j vidět kam až klesla Česká Rezervace když má takový "symbol".
    • vanhorne
      " když má takový "symbol".
      Kdysi, takovy symbol visel na kazdem reznickem kramu. ☺
      • tobě visí už pěkně dlouho tak tě stará podvádí co?
        • vanhorne
          "už pěkně dlouho tak tě stará podvádí co?"
          Tak tebe take podvadi?To jsem rad, ze mam kamarada ve smutku. ☺
          • Mě těžko já už jsem dávno vdovec ty moulo
    • ... klesnout pod pitomečka z redakce, se už nedá :)))
  • je evidentní, že Milda sebou za chvilku pleskne o zem, jeho troskoidní stav je zcela viditelný i jeho voličům, nebo ne soudruzi ?
    • Takže hrozí, že mu zase pes shrne koberec?
      No popravdě řečeno, když ho člověk vidí jak jde, opírá se o hůl a za druhou ruku ho musí někdo vést... a ty opilecké blekoty... to máme "symbol".
      • Je to pravé české, ožralé ovado, co jsme si zvolili, to máme!
        • ... a ty jsi stará pííča a smrdíš v redakci :)))
  • Miloš Zeman zneužívá svého postavení a uzavírá kšefty s krachujícím Ruskem. Obchod s touhle zkorumpovanou fašistickou diktaturou je pro ČR naprosto ztrátový a podivným praktikám Miloše Zemana, které přijdou daňové poplatníky na několik miliard ročně by se měly věnovat orgány činné v trestním řízení.
  • Milošu, konec roku se blíží, už to zabal, i s tou tvou neprověřenou vymahačskou kumpanií, jsi pro ČR větší pohroma, než islámský stát. *11*
    • naopak hezky se zabydli budeš tam ještě jednou
      • Leda mumifikovanej
  • Zemana a ty jeho nájemné mlátičky na Moravu nikdo nezval. Seber si svéch pět kadlátek, maké do Moskvy zaslíbené a nezacláněj ve štatlu. *12*
  • Prezident Zeman je nezodpovědná mezinárodní nula. Stejně jako jeho spolu...al samozvaný rozbíječ Československa a chmaták propisek Vašek Prognostik Klaus. *2* *2* *2*
  • Na té fotce vypadá jak rok po exhumaci. A zlo z něj přímo srší.
    • vanhorne
      "A zlo z něj přímo srší."
      Pockej, az z neho vyzdimaji Becherovku a napumpuji do neho formaldehyde, bude vypadat jako zivy a bude srset dobrotou. ☺
      • Spíš ho udělaj ze silikonu *15* a budou se sním komundírové fotit.
    • ... a z tebe pitomečku srší svrab a neštovice :)))
  • Na níže uvedeném videu se představuje Reagan. Tomu se snad vyrovnal jenom Havel se schválením bombardování Jugoslávie.

    https://www.youtube.com/watch?v=Qjolbz7fzz0

    Není prezident jako prezident.

    Simono, zjistila jsi již ten recept na Soljanku?
    • Lery, on snad V. Havel rozhodoval o bombardování v Jugoslávii? On pouze vyjádřil svůj názor, což nemělo žádný vliv na rozhodnutí jak řešit snahu Miloševiće zavést v Jugoslávii diktaturu a přeměnit ji na Velkosrbskou říši.
      • No a o čem já píšu. Tak po lopatě. Havel tím,že se mu líbilo bombardování Slovanů v Jugoslávii , tak to schvaloval. Nikde nepíšu,že rozhodoval.Tedy říkal:..jé, to je dobře, že kámoši z JŮESEJ ničí obydlí a vraždí nevinné civilisty včetně dětí... Ano pochvaloval si to, jak je to dobře a veřejně to prohlašoval, tedy schvaloval bombardování slovanského národa. Kdyby jsme válčili se Slovákama při rozdělení Československa, taky by se Ti líbilo, kdyby Ti na hlavu padaly americké a anglické bomby? A i kdyby se Miloševič stavěl na hlavu, tak USA i VB je po tom houby. Nás občanů se taky nikdo neptal,zda chceme rozdělení se Slovákama a ani na to,zda chceme do NATO.
  • Už ho volá Manitou a furt škodí. Předpokládám, že za pár měsíců, zajede do vozovny.
  • A jejda, našel se tady druhý Lery. Mistr kuchařského umění. Prosím,prosím, ještě recept na Soljanku. Jo?
    • jo jo, ti komouši jsou jako svrab *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit