Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrůza kolik bídy je v amrdólii *6*
  • Amrdólie = ráj na Zemi *3*

    *15* *15* *15*
    • .... ba v celý galaxii *2*
  • Taky si myslím, že těch žebráku mají přespříliš!
    • Mluv za sebe Ruské *12* a zloději nicků
  • Ta chudoba v jůesesej je příšerná *9*
  • Amrdólie je v zádeli. Víme to všichni. Z celkového počtu obyvatel žije více než 36% na hranici či pod hranicí chudoby. V Rusku je to pouze 12% obyvatel. Nelze se divit oprávněným obavám newyorských policistů, hnus potkávají denně v ulicích.
  • Takové množství žebráků je alarmující!!!
    • Bitch
      Alarmující je také to že ty - duševní mrzák co měsíce a měsíce krade nicky
      které jsem si udělala stále není ve svěrací kazajce
  • Sem to ale blbá cow...
    • o ochrane dobytka ! Tech ctyrnohych cow by se tohle mohlo dotknout.
    • Nejsi, jsi krásná mladá blondýna a hlavně jsi prudce inteligentní krasavice, ne jako Semjon *1*
      • Bitch
        Já jsem Simona. Pokud ty Ruský Teplomete chrápeš s nějakým klukem jménem semjon
        je to jen tvůj problém zloději nicků
        • stejna intelignece , stejna tecka snad uz z doby kamenne . Neco co to pise musi byt opravdu nezvratne postizene nechce se mi napsat na mozku . Ten tohle neco nema . neni to nahodou nejaky omylem nezahubeny prvok ?
        • Máš v tom bordel
  • Před týdnem jsem se vrátil ze Států, kde jsem pobýval pracovně půl roku. Mohu otevřeně říci, že je tam neskutečná honba za výdělkem, lidé mají peněz míň a míň a obracejí doslova každý dolar. Drtivá většina domácností má dvě a více zaměstnání a to jen aby přežili a uhradili veškeré poplatky, peníze na úhradu zdravotního pojištění jim již nezbývají. Doslova se hrozí toho, aby vážně neonemocněli. Přestávku na oběd tráví v práci a na oběd většinou "čínu" nebo hotdog, to samé pak na večeři doma. S dětmi se vidí pozdě večer, kdy už děti spí. Většina z nich během roku změnila zaměstnavatele nejméně 2x. To je realita všedního života ve Státech. A to nemluvím o stěhování za nejistou prací, hypotéce na dům v místě atd... Kamarádova rodina se kvůli jeho práci přestěhovala, koupili dům na hypotéku. Po dvou měsících jej z práce vyhodili (nadstav), nemají peníze a budou se muset vystěhovat, nemají ovšem kam, tak Steve půjde k rodičům a jeho žena s dvěma dětmi ke své matce, budou žít odděleně než se situace vyřeší. A víkendy? Žádné nejsou, tedy jsou pracovní, práce v domácnosti na kterou nebyl přes týden čas a pak odpočinek, hlavně spánek a děcka běhají okolo baráku. Na výlety zapomeňte, peníze máme na důležitější věci a tak jsem cestoval většinou sám...
    • To nás tu čeká brzo taky, všechno tomu nasvědčuje..
  • Máme se tady v Amrdólii děsně, už nám rozdávají poukázky na jídlo. Střílí v ulicích, kostelech i školách, vyvážejí nemocné před nemicnice bez zdravotního pojištění a krmí nás chemickými hnusy. Netuším, co tady ještě dělám. Jak já Rusku závidím, bezplatné zdravotnictví, dobré jídlo bez éček, mír a krásná příroda bez imigrantů.

    Kdo umí, ten umí... A pan prezident Putin umí.
    • Bitch
      Zloději fotek a jmen jdi se léčit StBáku
  • Hrozná země jůesesej:
    49% amrdólů má v rodině alespoň jednoho člena, který bere žebračenky! V roce 1983 to bylo "jen" 25%. 57% dětí ve Spojených státech žije v domácnostech, které jsou považovány buď za „nízkopříjmové“ nebo „chudé“. 1,5 milionu amerických dětí žije bez střechy nad hlavou.
    Hrůůůza http://www.zotrocenimuzi.cz/wp-content/uploads/chudoba-v-USA-5.jpg
    Slamy v USA http://img.cas.sk/img/11/article/2024944_.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit