Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když ho volíte
  • No jo, je tady moc tupých ovcí
  • Kretéén Simon alias Simona, zaměstnanec redakce Tiscali je ve formě. Kretééne Simone už tě udělali za tvojí vynikající práci šéfredaktorem Tiscali a nebo dostává redakce Tiscali za tvoje stupidity nějakou dotaci. Já být jimi, tak bych ti akorát tak nasral, protože tvoje práce stojí za hoovno, nikoho si nepřesvědčil a každý si tady z tebe dělá legraci a víš proč, protože jsi úplně blbej a na tuto práci se nehodíš, imbecile..hi..hi..hi
  • no vidiš a je prezident čr.někde se stala chyba
  • Nejde o "národnost", ta je daná především osobní volbou, cítěním, ale o "občanství", což je právní vztah. Jde o to kde je víc lidí civilizovaných, vzdělaných, morálních.
    Naučil jsem se rusky a nelituji toho. Poznal jsem mnoho srdečných a přátelských Rusů ochotných nezištně pomoci. Ale byli i tací, kteří dávali najevo svou namyšlenost, pocit "nadřazenosti" velikášství, ačkoli jejich úroveň byla nízká.
    Naučil jsem se také německy a nesčíslněkrát jsem byl v Německu a setkal se s Němci. A pochopil jsem, že vesměs cítí vinu za to, že jejich předci dopustili vzestup nacismu a Hitlera a všeho co z toho pošlo. Naproti tomu jsem u Rusů nikdy nesetkal s pocitem viny za ta zvěrstva vůči civilnímu obyvatelstvo na konci WW2 ani za vyloupení a vydrancování země.
    Rok 1968 byl sprostým přepadením a okupací a těch povražděných civilistů taky nebylo málo. Brežněv nám vyhrožoval "přestěhováním" na Sibiř, prý pro ně není problém "přestěhovat" několik milionů lidí. Pravda, mají v tom bohatou zkušenost.
    Představitelé německé moci nás okupovali, mnoho lidí bylo popraveno nebo se nevrátili z koncentráku, ale je otázkou, jestli jich bylo víc než má na svědomí komunismus, který tady zavedli a udržovali "Rusáci".
    Nevím jaké nebezpečí dnes díky Německu hrozí celé Evropě a také nám. Daleko větší nebezpečí nám hrozí od "Rusáků", protože ten zakomplexovaný psychopatický trpajzlík Putin si hraje na cara a netají se tím, že by chtěl ke své říši opět připojit východní Evropu. Němci jsou Evropané tak jako my, kdežto "Rusáci" jsou mentalitou Asiati, těch evropsky uvažujících je tam málo a jsou omezování. Mentalita "Rusáků" je "nájezdnická", nikoli "zemědělská".

    Řeči o "Rusácích" jsou možná vhodné do hospody, ale komu se to nelíbí, nemusí se k tomu vyjadřovat. Nebo zase někdo s rudou knížkou by chtěl druhým určovat co smějí dělat, říkat, myslet si?
  • rusko je taky o dost větší než náš dvorek 5ko z chování
  • V Rusku je korupce milionkrát větší R.
    Podepisuj se celým jménem: rozum nenám. *2* *2*
  • jak u nás v čr
  • uražíš,neodpoviš a trolla vidiš kde nemáš?
  • Jako píše Vítězslav, že? Taky si říkám.

    P.S. Slovo "kyd" znamená "kydání", např.hnoje a píše se s Y.
    "Kid" v angličtině = dítě, prcek
    *3* *3* *3*
  • Ten blbec je ze zločinecké organizace KSČ a jmenuje se Miloš Zeman.
  • Koho myslíš, ten nick nebo toho na fotce? *2* *2* *2*
  • všude mají něco.
    Putinova sebranka zase šidí ruský stát na daních, když majetky schovává v Panamě. *11*
  • vyhul si zlej trolle, jsi odepsaná nula, smiř se s tím
  • a ty okusuješ komu?
  • zagájínkuj ty ruskej ratlíku, šup, šup
  • tak pravil zlej troll, lhář, podvodník a okusovač kaštanů z ruských zadků

    amen
  • Ukroši kradou, lžou a pašujou (skoro) všichni...

    Prostě verbež, která nemá v civilizovaném světě co pohledávat. .. Nic víc, nic míň.. *5*
  • A pak naložíme Simona do lihu.
  • Odkud se vzal tento blbec, to je záhada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit