Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže si to shrňme, z toho co popisujete. Gothove byli vyhnáni jiným národem, huny... A prchali jako národ....Gothove slibovali integraci....
    Gothove nabizeli něco za bezpečí které požadovali.... Hadam ze Gothove byli vděční za získané bezpečí...

    V čem přesně vidite tu paraleru? Já ji tedy nevidím ani v jednom bodě....

    Pokud ji vidíte až v tom, že když se integrace nepovedla, že Gothove stali na zcatku úpadku římské říše... Pak spíš vestite a snažíte se tu zaobalene říct, že jestli se integrace nepovede tak to bude úpadek.... Přitom každý ví že integrace je nesmysl, pivo nepijou, vepro knedlo zelo taky nejí, tak kdo mluví o možnosti integrace jen plácá slámu.... Nejde o integraci, ale o vytvoření kosmopolitní spolecnosti.

    Kosmopolitní společnost je něco jako soužití gadzu a romů ... Taky už je to skoro v klidu. Jde o to si zvyknout na specifika a nějak se s nimi smířit a akceptovat se navzájem. Tedy taková je aspoň představa politiků.
    • Romové nechtějí udělat z gadžů rómy. V tom vidím zásadní rozdíl. A ani ty gadže nechtějí zlikvidovat jen z toho důvodu, že nejsou romové.
      • Však myšlenka politiků je, že ti nově příchozí si na nás zvyknou ;)
        Ale samozřejmě rozdíl tu je.

        Já vím že za ten předchozí příspěvek nasbiram hoodne minusu, lidí raději chtej slyšet o tom že se časem integrujou... Pravdu prostě nepřijmou. Integrace je až na výjimky chimera kterou politici uklidňují lidi.... Politici nemůžou říci že si prostě musíme zvyknout. Já politik nejsem, já lhát nemusím, ani se nechci prizivovat na integraci (coz je super, bo integrace neskončí, takže je to práce až do důchodu ;)) abych musel dělat dojem že to jde. Mi ukaž jak někdo z těch integrátorů začne muslimy přesvědčovat aby s ním šli na pivo :D
    • pěkně děkuju za takové klidné soužití... *1* *1*
  • a bezcitnému chování k přicházejícím parazitům. Protože k nám nepřicházejí uprchlíci.Tady se hrnou předstírači, nevzdělatelní a nezařaditelní paraziti.Opravdový uprchlík totiž nezahazuje nikdy svoje doklady, nebojuje kamením a řevem proti úřadům hostitelských zemí.Není to ON kdo rozhoduje kde chce či nechce bydlet.Takže nám zbývá než se proti takový parazitům ohradit a to vší silou a možnými prostředky.Dávat jim už dopředu a zřetelně najevo že tady nebudou žádoucí.Upřesnit jim, že pokud se tady přes to vetnou čeká je izolace, pohrdání a odmítání.A zejména je třeba vyseknout poklonu klukům Makedonským, že jsou daleko spolehlivější a akčnější než NATO, celá EU i s Bruselem!
  • římskou říši rozložila blbá křesťanská víra.
    evropskou říší rozloží ta muslimská
    • ... tebe zjevně rozložila kombinace nevzdělanosti a chlastu :)))
  • zásadní rozdíl byl, že Římská armáda měla v podstatě pouze tytéž zbraně jako Gótové. My máme strategické bombardéry, bitevní vrtulníky, kontejnerové pumy proti živé síle, napalm, nervový plyn a konec konců i kobaltové bomby - protože duchovní rozmach Evropy dovolil takové zbraně vymyslet a vyrobit . Co mají Sómálci, Eritrejci, Etiopané a Nigérijci?? NIc. Co mají Severoafrické státy a arabové - zastaralé zbraně, které jsme jim sami prodali. A přesto nejsme schopni, z pouhého falešného humanismu, jejich invazi zastavit??? *16* - největší nesmysl je mít převahu a sám se jí vzdát... chce se mi z Evropských politiků *11* *11* *11*
  • Dějiny nás učí, že bojovat máme s příčinami a ne teprve s následky. Ilegální migraci je nutno svést do legálních kolejí- migranty bez dokladů automaticky vrátit, odkud přišli, ty ostatní nejdřív prověřit a po případě legalizovat, nebo bezodkladně vrátit. Jinak porušujeme práva už usedlých obyvatel.
    • mellys
      když někomu za prdelí hoří koudel, kašle na to ...jest-li má přibalený ke svejm 5 švestkám co mu zbyly, ještě kartáček na zuby, nebo vyřízený doklady !!!
      takže...za bolševiků nebyl právní nárok na pas !!! ale nelítaly granáty
      tak jsem zdrhnul bez pasu a bez peněz, a po 10měsících cestování turistickou třídou přes NDR,MLR,Rumunsko a Bulharsko, hlavně hory a lesy, jsem si dal pivo v Mnichově...
      tak si běž nachystat pas a víc trenek, protože budeš prdět strachy do gatí, čeká tě to cestování brzy totiž taky...
      • Jak sami uvádějí, tak museli vše prodat i svoje domy, aby měli pro převaděče (ano, taky si o tom myzlím své *1* ), tak jak stihnou prodat dům, ale ne si vzít pas???
        Civilizovaný člověk nevezme jen doklady, ale i očkovací průkazy dětí a podobné objemem daleko větší a méně podstatné věci. Jenže ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit