Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ono se starostům moc hezky píše jak se jim daří.. když jim stát posílá desítky milionů ročně a oni si každý rok ty desítky milionů napíšou v učetnictví jako mínus a stát jim ty dluhy odpustí.
  • Na takové kecy jsem alergický,protože mi to připadá jako,že se musím ujišťovat a přesvědčovat,že se máme dobře.Již příspěvek pod mojim vám odpověděl.Mám pocit,že pan starosta se má dobře,protože skoupil asi všechnu půdu za hubičku po vystěhovaných spoluobčanech ze Sudet.Na rozdíl od těchto žvástů jsem objektivní a neotáčím se jako korouhvička o 180 st.Ano, pokud by mi byl vrácen majetek po rodičích tak bych pokračoval ve slušném podnikání v obchodě a nebo prodal schopnějšímu a peníze si uložil na stáří.Dnes obracím každou Kč okradenou předčasným nuceným odchodem do důchodu.A to nechlastám ,nedroguji ,nepěstuji konopí ani neobjíždím supermarkety se slevou,abych mohl našim občanům toto zboží zase prodat dráž.U moře jsem byl naposledy před 25 lety.Takže pane starosto buďte rád,že se máte dobře než vám na to příjde policie,která snad bude konat.Těch starostů znám hodně.
  • Stále platí jak kdo?Za loňský rok spadlo pod hranici chudoby 145 000 lidí.Že by jen lemplové!?!
    No a taky:feldkurát Katz: Máme uherák, olejovky, lososa a budeme mít smažená vajíčka. To se nám to hoduje, když nám lidi pučujou peníze.

    http://www.verejnydluh.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit