Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se chovame je diky 40-lete vlady KSC.Pani Magda nas presne vystihla. Tyka se to SK,CR ,HU a byvaleho NDR. Kolaborovali jsme jak s nacisty, tak i s komunistickou ideologii. Nekteri ze strachu, ale prevazne z prospechu . Bude to v nas trvat jeste nekolik desitek let.Musim podotknout ,ze s EU ohledne utecencu nesouhlasim.Mam dotaz kolik vlastne utecencu u nas je ? Statisice podle revu asi ano.
    • Mluv pouze za sebe, troubo.
  • Krize hodnot je patrná u Vráti, co děla na Hradě kancléře. Zatajil ožraleckou automobilovou havárku a ještě má tu drzost se odvolávat proti tomu, že neprošel bezpečnostní prověrkou.
    Ten má hroší kůži. Moraváci jsou fajn a skvělí lidé, ale Vráťa jim dělá ostudu, je to podvraťák z Moravy.
  • když je chceš bránit je to tvoje věc.Ale za svoje a na vlastní nebezpečí.My je tady chceme jako nebezpečné parazity především vyfičet.A to do jednoho, pečlivě a napořád.Jakoukoliv formou.Německo ani ty tady nerozdává karty.A ty s tím nic, naprosto nic neuděláš.Tak už je to zařízené.Víš?
    • A o tomto hovoří, tohle je ta krize hodnot .
  • Pamela
    Ty Ruské *12* dole.

    Takže zase kradeš můj obrázek a nick. A Tiscali toto měsíce a měsíce toleruje.
    Ukradl každý nick který jsem si udělala.
    Dopustil jsi se trestného činu krádeže protože toto je moje fotka a tu nesmí nikdo
    bez povolení majitelky použít.

    Takže chceš válku. Máš ji mít ty Ruská špíno.
    • Zanech těch schizoidních podvodů, troldo, akorát sis změnil "N" za "M". Nikdo ti nic nekrade, takže to zkoušej na někoho jinýho. *16*
      • Pamela
        Já odpůrkyně fašisty Putina bych ho nikdy nechválila ty ulhaná špíno.

        Tohle však vaše parta přepískla. Kradete moji osobní fotku.
        Buď s tím Tiscali začne něco dělat nebo bude tvrdě platit,.
        Mám známé na vysokých postech jak u policie tak v politice.

        Jste StBácké *12* která neumí slušnš debatovat.
        • Máš kulový, dědku. O slušnosti poučuj sám sebe a ne druhé. *16*
          • Pamela
            Já jsem mladá holka. Jdi se léčit zateplenej holkofobe tiradore. *2* *2* *2*
  • Paní Vašáryová, pes se chová mnohem lépe než tihle rádoby uprchlíci. Je čistotný, vděčný, a miluje svého pána. Vaše přirovnání není přesné.
    • Zdá se, že nemáte žádné zkušenosti s uprchlíky, ani se psi
  • nevím o nikom kdo by chtěl pomoct opuštěnému psu který má vzteklinu všechny napadá je velice agresivní, nepřevychovatelný a třeba i smrtelně zranil několik dětí, žen a pod. takového psa by každý z milosti utratil!!!! ať nám VEŠáriová nepodsouvá něco co nejni!
  • Soudružku jsem včera sledoval na propagandistické čt a nabyl jsem dojmu, že se zasekla kdesi na začátku devadesátek. .. Prostě další hééérečka.kerá.tomu.rozumí...
    P.S.
    Její povzdech, že ji do slovenské televize nepozvou, byl skutečně "dojemný".
    Dle mých poznatků ji tam vedou ve škatulce "Havlistická Blbka". Tož tak. .. *5*
  • Panela
    Demokratické volby jsou uznány za demokratické pouze v případě, že je vyhraje proamerický politik. V opačném případě jsou volby zpochybněné a neziskové organizace placené příspěvky v amerických dolarech okamžitě troubí na poplach a proamerická opozice za pomoci protektora z americké ambasády organizuje demonstrace.

    A protože je v americkém zájmu udržovat svět v chaosu a podrobit si svět, aby mohli dál žít na úkor ostatních, vydírat je a okrádat o ropu a ostatní suroviny, bylo třeba rozvrátit celý střední východ a způsobit migrační vlnu muslimů do Evropy.

    Destabilizace Evropy za pomoci muslimů je potřebná k podpisu TTIP, aby mohli američané vysávat i evropskou ekonomiku a evropské státy. Klidná a stabilní Evropa totiž na podpis této smlouvy nikdy nepřistoupí.
    • Pamela
      Jsi zlodějské *12*
  • Paní Vašáriová bohužel nepochopila, že lidé nejsou lhostejní k cizím útrapám a problémům, ale vždy se převážná většina z nich bude klonit k legálním řešení těchto problémů.

    Úpadek Evropy tady opravdu je, protože státy až na výjimky nedodržují smlouvy, ke kterým přistoupily.

    Bohužel i tato paní sklouzla k podpoře nelegálů podobně jako to udělali někteří vysocí politici v čele s Angelou. Dále nepochopila, že pomáhat se nemůže za každou cenu. Nepochopila, že snaha pomoci končí tam, kde ta snaha začne ohrožovat samu podstatu kultury a bezpečnosti občanů Evropy, či jednotlivých států.
    Je to smutné slyšet podobné řeči od ženy, která se tváří jako politička. Obsah jejich slov odpovídá pouze její původní činnosti - herečce.
  • Také máte dojem, že někteří diskutující mají zájem , či jsou snad za to i placeni, na likvidaci seriózní diskuze pomocí vulgarismů a osočování druhých ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit