Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nedostizna . Ted uz se to rici neda. Skoda .
    • ... tys neměl ani ty Potřižiny, nulo :)))
  • ...Paní Vašáryovou sleduji už dlouho a ráda a stále dokola si přečítám její myšlenky, které velice obdivuji! Je to velice inteligentní žena a přeji jí hodně štěstí!!! Hodně síly a odvahy!!!...Patřím k lidem, kteří ctí odvahu, skromnost, pokoru a inteligenci...
    • Odvážné by bylo vzít si na svoje náklady do svého domu nebo bytu imigrantskou rodinu nebo několik mladistvých arabských kamarádů.

      Pokud to uděláte, i já budu ctít vaši odvahu. Ovšem pokud o tom jen někdo kecá, tak ne....
  • Pamela
    Ty Ruské *12* dole.

    Takže zase kradeš můj obrázek a nick. A Tiscali toto měsíce a měsíce toleruje.
    Ukradl každý nick který jsem si udělala.
    Dopustil jsi se trestného činu krádeže protože toto je moje fotka a tu nesmí nikdo
    bez povolení majitelky použít.

    Takže chceš válku. Máš ji mít ty Ruská špíno.
    • Zanech těch schizoidních podvodů, troldo, akorát sis změnil "N" za "M". Nikdo ti nic nekrade, takže to zkoušej na někoho jinýho. *16*
      • Pamela
        Já odpůrkyně fašisty Putina bych ho nikdy nechválila ty ulhaná špíno.

        Tohle však vaše parta přepískla. Kradete moji osobní fotku.
        Buď s tím Tiscali začne něco dělat nebo bude tvrdě platit,.
        Mám známé na vysokých postech jak u policie tak v politice.

        Jste StBácké *12* která neumí slušnš debatovat.
        • Máš kulový, dědku. O slušnosti poučuj sám sebe a ne druhé. *16*
          • Pamela
            Já jsem mladá holka. Jdi se léčit zateplenej holkofobe tiradore. *2* *2* *2*
  • Nic tak dobře nepopisuje krizi hodnot a ideový úpadek, jako většinové xenofobní vyznění příspěvků této diskuze.
    A to pominu drobnou pravopisnou chybu autora článku (sedmý odstavec shora): "Těžko mluvit za ní, faktem ale zůstává, ..."
    Faktem zůstává, že "za ní" je špatně.
    • Xenofob se bojí cizího, neznámého. My však víme co migranti dokáží : Marseile, předměstí Paříže,... doporučuji navšívit . Docela přesně se dá odhadnout, co nám migranti přinesou .
      Doplňte si vzdělání, Mungo !
      • ... je úsměvné, když trubka doporučuje někomu doplnění vzdělání, ale sama neumí psát :)))
        • Ty chátra popelnicová tady naděluješ rozumy?Tvoje místo je trvale u popelnic.Tak mazej na místo!
          • ... mezery za tečkami a otazníky, hlupáčku :)))
      • ... problémky s pravopisem Vašáryová narozdíl od tebe nepochybně žádné nemá :)))
  • Už kdysi dávno šla reklama s Krausem, v němž tvrdil: "Dnes už může mít internet každý".
    A já už tehdy tušil, že to není dobře. A jeden zdejší pitomec to každým dnem potvrzuje.

    Nebudu ho jmenovat, ve své hlouposti se přihlásí sám :o))))
  • Jak se chovame je diky 40-lete vlady KSC.Pani Magda nas presne vystihla. Tyka se to SK,CR ,HU a byvaleho NDR. Kolaborovali jsme jak s nacisty, tak i s komunistickou ideologii. Nekteri ze strachu, ale prevazne z prospechu . Bude to v nas trvat jeste nekolik desitek let.Musim podotknout ,ze s EU ohledne utecencu nesouhlasim.Mam dotaz kolik vlastne utecencu u nas je ? Statisice podle revu asi ano.
    • Mluv pouze za sebe, troubo.
  • Také to tak vidím. Většina příspěvků to potvrzuje. A potvrzuje to o vývoj politické scény u nás. Kde vítězí zájmové skupiny, které "dávají " lidem to, co ti lidé chtějí slyšet. Dnes jsou to uprchlíci, před nedávnem to byly církevní restituce, nepoctivá podnikatelská sféra, korupčníci.... Tito "politici" si pak ale berou více než si sami uvědomujeme. Nemusí už krást.. mají to v dotačních titulech, ve státních zakázkách, které jsou šity na míru přímo jim. Už nehodnotíme co je dobré a správné, lidské, ale vybíráme si, co je pro nás výhodné. Většinu diskutujících to tady uráží, protože je to pravdivé...o nich... o nás. Závidím slovákům takovouto osobnost, jakou je tato paní..
  • Je mi to líto, ale když procházím diskuzní příspěvky, mám pocit, že je píší nesvéprávní lidé. Abych to nazval pravým jménem: HLUPÁCI ! Každý ať si to přebere sám, jestli na to má.
    • ... snad ti je jasné z hlasování, v jakém poměru jací sem píší lidé :)))
    • ... jaký pocit, je jasné, že si zde hlavně marně léčí komplexy méněcennosti hlupáci :)))
    • kdo ? Ze muzes a dovolis si takhle hodnotit ? Vudce tech hlupaku ??? Preber si sam , jestli na to mas .
      • ... ano, bylo to hlavně o tobě, primitive, nemusel ses hlásit :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit